Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,981 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjanam 8 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,982 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Ksenija 09

T3,SREĆAN NEMANJI 7 MINI ROĐENDANČIĆ!!!

Birthday Pictures, Images and Photos

Sad smo baš vejjjiiiiiki!

kriki25
    Član
    kriki25

Dobro jutro drage! :-*

Evo brzinski da se javnem, pa odoh da raduckam nesto. Dosla mi mama jutros, pa izvela Stefana u setnju. Uzeli smo i mi kisobran kolica, neka najjednostavnija moguca i bas su zgodna i prakticna. Znacice nam za more.

Jao T3, da me ne podseti, ne bih se setila da je i mom detetu danas punih 7 meseci. :bravo: Leti, leti vreme, nema sta. Eto i prve godinice brzo, al’ eto i meni jos jedne :beba: Jos ne mogu da verujem da sam opet trudna, al’ ‘ajde nekako sam to prihvatila. Ipak nije bilo planirano, pa me bas dugo drzao sok. Sad sam ok! ;]

‘ajde ustajte, sunce vec przi, bice danas bas tezak dan, al’ kazu od nedelje osvezenje i to bas pad temperature. :buljavko: Ne moz’ sredina nikako da bude, pa to ti je!

Ljubim vas sve, odoh…

[email protected]@

Caos majkice :caos: Ksenija je skuvala kaficu (i to kakvu :bravo: :-* ) tako da mozemo odmah da se bacimo na :blabla: 😆 Ja sam odusevljena jer je Elena tek oko 9 sikila od sinoc, inace se probudi oko 5-6 da siki i onda nastavi da :spavam: jos nekih sat i po, a sad je spavala bar do 8 i onda je samo lezala u krevetcu i igrala se, ja na jedno oko spavam, a drugim je pogledam, ona nista, ma ni da me pogleda, heheheh 😆 Dorucak cemo malo kasnije, za nekih pola sata…
    Inace, mislim da cemo polako prestajati sa sisanjem, jednostavno nece, povuce par puta i onda pocne da me grize i nema sanse vise, a stvarno booooli 🙄 Lepo sisa samo to jednom nocu kad se probudi i uvece pred spavanje povuce par puta i uspava se, to cu joj ostaviti ali preko dana :anene: Mislite da joj moze kiselo mleko i jogurt zameniti sisanje preko dana, dok ne uvedemo kravlje? Ona za jednu uzinu pojede celo ono kiselo mlekce, tu ima 180ml, sad sam mislila da joj dam 2 dnevno… Sta vi mislite? :-*
    Sutra idemo do zaove, dolazi mm ujak iz Italije, jos ga nisam cula, videla, niti upoznala, samo sam slusala o njemu pa sutra idem i njega da upoznam, heheheh 😆 A onda sam mislila u nedelju da odem da se osisam (mislim da cu praviti siskice ali nisam sigurna, nisam ih imala od kad sam bila bas klinkica 😆 ) pa ako budemo mogli da odemo u zoo vrt, zavisi mi od one 2 drugarice, nisu bile u nedelju zbog onog groznog vremena pa odlozile za sledecu… A sto me zeza sto ne znam kad cu i da li cu poceti tamo da radim, mm ne zna za kad da najavi odmor, a ni ja ne mogu nista lepo da isplaniram, mogu me sutra pozvati da dodjem prekosutra 👿 🙄
    Ju ju al’ sam se raskucala :ruganje: Verovatno zato sto su trebali danas ili ce tacno u ponoc da nam iskljuce net, ne znam da li je uplaceno za sledeci mesec, a ako nije ne znam kad ce tako da se sutra najverovatnije necemo :kucam:, a mozda ni prekosutra, a najverovatnije ni u nedelju….uf 🙄

Pegi, vidim da da ces ti uskoro i trece 😆 Eno saljem ti ja pokloncice na poker, a ni ja ne dobijam bas neke parice, najvise sam uzela 3000 😆 Ma, ja to sad skoro i da ne igram vise, nego mi neki prijatelji salju pa ja to sve lepo prihvatim pa onda i ja usput da posaljem kome treba 😆 A ti malo malo pa neko milionce :bravo: :bravo: :bravo:
    Ajooj, sto sam se ismejala na opis vaseg odlaska u Tempo :ruganje: :ruganje: :ruganje: A villma ne polaze danas voznju nego Dunjce ima zakazanu mikcionu u Institutu…

villma, nadam se da je sve ok, drzimo palceve, javljaj nam se :HAG: :-* :HAG: :-* :HAG: Kako ti je mama sad? I moja ima problema sa stitnom ali nije za operaciju hvala bogu, samo pije neke hormone… :-*

Micka :caos: :-*

ire, drzimo i tebi fige da ti produze porodiljsko, a i ne vidim zasto ne bi :-*

sandra :-* :caos:

sladjanam :ruganje: vidim sebe kad citam sta pises za :glacanjevesa: :ruganje: tako ja cekam sutra, sutra, sutra i onda na kraju imam 4-5 masina da ispeglam 🙄

T3, srecan vam 7. minic :bravo: :cvecko: :bravo:

kriki, srEeEeEecaaan i vama 7. minic :bravo: :cvecko: :bravo: :cvecko: :-* Al’ brzo rastete :-* :-*

E, da, nisam vam rekla, juce predvece izasle mi u setnjicu sa komsinicom i njenim sinom (mladji od Elene nekih 20 dana) i lepo ona njemu napunila smokijem ono udubljenje za flasicu sto ima na precki da dete moze lepo da gricka 🙄 Aj dobro nego krene ona lepo Eleni da da smoki, ja kazem-Neka, ne jede ona to.. A tek cujete nju onako zabrinuto-Ne jede? Pa jel gricka ona nesto osim plazme? 😯 :galamdzija: :galamdzija: Pa mi posle prica kako mu je dala cokloladne napolitanke ali mu se bas i ne svidjaju ali mu zato eurokrem super ide, pokazala mu je kako se jede 🙄 :buljavko: E ali kako sam odlepila kad mi je onako zabrinuto i sokirano rekla- Ne jede? Kao da joj ne dam mleko da pije, a ne da gricka smoki u kome ce se svakako daviti kad jos malo poraste… Ufff sto ne volim to, pa mogla sam i ja tako zabrinuto da je pitam kad sam videla-On jede smoki? Pa nisam, bas me briga, nek’ radi sta hoce… 👿

sladjanam
    Član
    sladjanam

Dobro jutro, žene 🙂

t3 i kriki srećni mini rođendanci 🙂 :-* :-* :love: :love:

Kajo- a što kiselo mleko i jogurt, daj joj kravlje, ona još malo ima godinicu ? ❓ I ja ne mogu da smislim te ‘dobronamerne’ savete. Moja baba predjnači s : ‘Pa jel vi uopšte nešto dajete tom detetu da jede? NE JEDE ‘LEBA? Pa šta jede?’

Kod nas ništa novo, radujemo se rashlađenju krajem nedelje, klimu skoro i ne gasim, baš je upeklo u ovom našem malom potkrovlju 💡 🙄 Juče ujutru mali bio 2 h napolju sa dedom, i vratio se SKUVAN, morala sam ga odmak pod tuš, plakao je, ma straŠno. Danas je propustio šetnju s dedom, izvešču ga ja večeras malo, i od sad ide s dedom na pola h, i dosta je.

T3- mi čekamo rashlađenje da se malo družimo, ne vredi na 35 celzijusa 🙁

T3
    Član
    T3

dobro jutro i od mene… :-*

ksenija kafa je super..oprosteno ti je sve… 😆

pegi nisam ja rekla u tom kontekstu da sam te nesto napala da mislis da lazem vec se zezala… sad cu ja tebe :batina: al dobro malo spavas,imas aritmije i tebi je oprosteno.. :-*

kako ste danas mamike..opet pakleni dan.. :leto:

kriki i vama naravno srecnih 7 meseci :cvecko:

ja legla oko polča tri,nemanja u devet trazio mlek,pojeo celu flasicu a ja mu je jedva drzim,uspavao se opet sva sreca a ja cu da popijem kafu i malo se razmrdam i rasanim…jos sam sva :zevam:

ksenija sto te ne bi sinoc..danas sve lepo da nastrebas i da se javis sama da odgovaras ..si cula.. :batinepoguzi:

pozdrtav za sve mame koje pristignu :HAG: i naravno :kafica: mada je nista naspram one ksenijine.. :sok:

ire
    Član
    ire

E Pegi bas me nasmeja setnjom do Tempa 😆 Mogu misliti kako je to izgledalol. Podsetilo me na jednu moju ispalu kad sam bila mala 🙂

T3, kriki srecni rodjendancici. Evo malih poklona za velike momke Isti, da se ne svadjaju 😆

Kriki da znas da ti malo zavidim sto si ponovo trudna 🙂 Neko je vec pricao o tome. Meni je bas bila super trudnoca, nista muka, nista povracanje, nisam se ni mnogo ugojila, nista kontrakcije. Do poslednjeg dana sam vitlala koje kuda. Doduse poslednje 3 nedelje ne toliko jer sam uganula nogu pa sam morala dosta da mirujem. Inace, jako lepo iskustvo. Porodjaj tacno na dan kako je dr rekao, mada sam ja navijala da bude nedelju dana ranije tj. 01.10. Ali, Matija je definitivno na mamu po tacnosti 😆

Stalno pricam kako bih opet bila trudna. Jedino ne znam kako bih se snasla sa dojenjem odnosno kako bi Matija to preziveo, jer bi u tom slucaju morala da prestanem. Sacekacemo mi ipak jos malo.

T3, 1000 cudesnih sunaca je sjajna knjiga, isto kao i Lovac na zmajeve (slicna prica samo sa muske strane). Javi kakva je nevaljala devojcica. Mislila sam se da li da je kupim ili ne i onda sam se resila za neku drugu. Sto se tice citanja, navucena sam potpuno. Uvek imam neku knjigu pored sebe, ali do skoro nisam znala da se snadjem kako da uklopim i citanje i kucu i Matiju. Sad sam nekako uspela pa sam zadovoljna 😆 U stvari, manje vremena na netu i eto vremena za citanje!

Neko je pitao da li plazma pomaze nabacivvanju kg-a. U nasem slucaju pomaze, pogotovo kad ja spremim vocnu kasicu pa u to ubacim 3 plazme i tako svaki dan. Pa je to lepo za jesti i Mica pojede sve sto spremim a uvek spremim vise ne bi li ostalo i za mene 😆 Pa kad vidim da on hoce da jede, zao mi da mu ne dam. A posle kukam! 😆

Sandra55, ajd sredi taj tiker. Stalno me zbunjuje i ne znam da li ti dete ima 6m i 3d ili 6,5m 🙂

Idem sad da citam, dosta je bilo interneta!

T3
    Član
    T3

sladjo mozda se ja i dunja vidimo danas sutra tj ona dodje do nas,aklo ne onda cemo u gradu alui tek posle 4…pre nema sanse..na 35 u hladu.. :leto:
    o kakvom rashlčadjenju pricas sta rekli za vikend ili sledecu nedelju kisu..nisam u toku? :neznam:

ti nazovi saveti su strasni ja vise to uopste ne slusam…imam ja to svaki dan od moje svekrve ona je puna bisera za koje misli da su sve pametno izgovorene reci,citati,saveti… :sok:
    juce me iznervirala zesce…nemanja se malo osuo ispod vrata jer je tamo u sobi topplije neg ovde gde sedimo preko dana jer ima klima i jos spava na stomaku pa kako i ne bi,i ona ce na to pa otvori vrata i pusti klimu da tamo duva pa mu razladi malo i tu sobu,ja kazem pa kako to da izvedem preko dvoje vrata i zidova i da su izbijena a ne otvorena,nece da razladi ni ovu sobu pored sto kad se vrata otvore direks u nju duva a ne onu tamo iza coska sto ja kazem…mislim skroz je odvoijena od te prostorije gde je klima…i onda ona onako u cudu mi kaze boze nemozete sa jednom klimom da razladite celu kucu, 😯 kao u sm,isku i kontekstu sta ste je onda i kupovali ili kao ja sam sad kreten pa neznamkoliko klima kvadratnih metara moze da ohladi,ona mi je sad tim njenim predlogom otkrila ameriku ,rekla sam joj mozda bi i mogla da oladim i nasu celu kucu i vasu da imam jedmno 2 puta najmanje jacu ili u svakoj sobi po jednu a posto nemam nama je dobro i ovako a ti bolje cuti..
    ma svasta ja njoj kazem ali nevredi ona tera mak na konac pa to ti je… :kadtedovatim:

najveca provala joj je bila dok nam je dever jos ziveo i bio na spratu jel moze neko crevo da se produzi i gore pa da se i on klima,ma da moze kako ne i komsiju da ladi samo nek trazi.. 😆

mislim sta reci ..misli da je pametna a samo tako lupeta pa ostane ziva.. :galamdzija:

mamike ajde :kafica: zove…

T3
    Član
    T3

ire :HAG:

jeste knjiga je dvna, :love: merni prosto bilo zao sto sam je procitala,toliko sam bila pod utiscima toliko je dirljiva,tuzna ,teska ali cita se u jednom dahu..zaista nista lepse i bolje skoro nisam procitala…

"nevaljalu "sam pocela da citam stigla sam do skoro 100 strane sta znam nije me dosada nesto posebno odusevila(radi se o liku koji je ziveo u limi i jedini san otkad zna za sebe mu je bio da zivi u parizu ,to mu se i ispunilo,otisao je tamo,nasao posao,ali i ljubvav iz mladosti koja mu je potpuno promenila kako dosadasnbji zivot za koji je mislio da je uspesan tako i uopste vizije i misljenje kako o samom zivotu tako i o svemu uopste,pored nje spoznace sta znaci i ljubav,uzitak ali i bol,patnja..videce da je sreca daleko vise od onog sto je on mislio da jeste…itd….)

nije losa kad je zavrsim javicu ti detaljne utiske,ali pored "hiljadu cudesnih sunaca" neverujem da ce i jedna skoro tako da me opcini…..mada mozda i oce kad se docepam lovca na zmnajeve,kolibe ,ubiti pticu rugalicu i tako tih..koje takodje hvale i kazu da su dobre..

trazila sam ja i te ali bile izdate..pa sam" hiljadu cudesnih sunaca","avanture nevaljale devojcice" i "zovem se crveno" uzela…

ako ti treba spisak za preporuku jas sam ga iscackala na temama o knjigama ovde pa zaviri tamo ili samo trazi..

uh ja obozasvam da citam,uskladila sam da to radim uvece kad deca legnu i bas mi prija..opustim se odlutam medj stranice lakse i lepse zaspim i bas sam ispunjena..

i sto kazes manje neta i eto ti vremena za citanje.. 😆 ali ajde nadjem ja isto i za vas.. :blabla:

Ksenija 09

Sinoć otvorih temu da pišem,reko da obrnem stranicu 😆 al se zapričah sa mm do 2 h i osta na prvoj strani….Vidim pisaste..

Juče bila po dozvolu a razrovali pola grada :galamdzija: ,17 ne ide Gazelom,idi na 7 tramvaj..ona nas ostavi kod Vuka..dalje se snađite,uhvatismo 6 tramvaj pa 17,tu se švercovah 3 stanice…jbt. četiri prevoza a inače mi trebaju dva,pa isto natrag..dođoh legoh umorna ,odspavah sa Ksenijom,a nisam popodne legla ima 2 god.al se juče baš umorih :leto: .ustala oko 17h,razleeeeteh se po kući i ne stigoh da se javnem.

Ej,Pegiiiii :bravo: tebe nema te nema 😆 pa navrneš.Opasno izostaješ 😆 ,ti ćeš meni da ponavljaš kak vidim 😆 ,ni avgust na pragu ti ne pomaže.Dakle,što neko pomenu,opet :beba: ,babice,dojenje….,treće ti se smeši 😆 .Nasmeja me sa tvojim opisom odlaska do Tempa :ruganje: :bravo: .Zadržo me mm sinoć inače bi :blabla: i ja se bila nameračila,drugi put se nađemo. :HAG: :-* Neznam ništa za aritmije :neznam: ,tu bi Bubbles i Mimi imale šta da kažu al ih neeeema.

Vilma,držimo fige danas da što bolje prođete na mikcionoj :love: :HAG: :love: !

Kajo :HAG: .Može kiselo,pavlaka,sir mladi….bitno da unese 500 gr.mlečnog dnevno….Bravo za Elenu,veliku devojčicu što sve manje traži siku :bravo: :bravo: :bravo: .E devojčice su to,tako i ova moja a muškiiii :sok: ne bi je nikad sami ostavili 😆 da im nisam postepeno izbacivala.lepo se provedi u gostima.

Marija,sveki ti i nije neka :smizla: .Kako može tako :neznam: ?

Kriki,Srećan i Vama 7 mini rođendančić

pakujete se za more,suuuper.

Slađo,super si drug :HAG: ,baš mi zanimljivi tvoji postovi :zvezda: Bravo za jetrvu što ti izabra lepu suknju.

Lenče gi nema,da me nasmeje. 😥

Bubbles,nema sa kaficu 😥

T3,sveki ti se opasno razume u klime 😆 .čestitah ti ,neću ponovo 😆 Položi li ja ,il moram na četvrto 😆 :klanjam: ?
    Kupaćke gaćke ne kupismo,nisu mu se svidele,hoće čovek neke ozbiljne a ja bi drečave na srca hahah,šalim se

Ire,piši ti šta zanimljivo pročitaš.

Dunje,nema.

Nanice,i ti dobi,ništa drugi put 😆 .Jel se kupate?

Aleksandra,Micka,Sandra ,Lidija?

Mimi će još malo pa vamo :bravo: .Smajlic se baaaanja.Nakica se javnu,pa nestade..ima tu još :caos: koga ne pomenuh.

T3
    Član
    T3

e tako ksenija…polozila si :bravo: sad mozes kod dise u office na zasluzeni odmor 😆

zato je tebi i sao godisnji septembra al ti ga bar dao a meni corak.. 😥 al dobro ja moram da ostanem sa ovima sto idu na popravni i da budem tu na samom pocetku tako da cu gledati koliko god mogu da te zamenim dok se ti budes brckala.. 😛

kriki kad vi idete na morence..jel u grecee ako se ne vram.. 🙄

kad nam se mimi vraca..ili odlucila da se preseli tamo i ipak ostane… 😆

gde su lence,marija lidija.. :hmm: dunja nema net ajd njkoj je oprosteno uzece vec svesku od nekoga pa sve pšrepisati i nadoknaditi ona je moja briga nemoj ksenija da jegrdis..

i za ove ne(potencijalne) trudnice imaj malo razumevanja seti se samo nama bilo sa decom pored stomakom do zuba i jos carjacom i kjnjigom u ruici pa nemoze bas sve.. :ruganje:

idem da skupim ves rasirila ga jos sinoc ,mora da se vec dva puta osusio,mmozda ga odma i ispeglam dok nemanjica spavka..videcu…

ja se rasanih,popih kafui pa krecem u nove radne ppobede cim navatam vremena :kucam: do tad :-* svima…

Micka&Nidza

e cao mame, nista od obecane kafe jutros…zeznula me cera za setnju, jos u 8 smo bile u gradu…kuci dosle oko 10….
    Oprosyite….Jedva sam se izborila sa njom…dosla bih kuci sa punim kesama igracaka jer mona samo trpa u korpu i kaze FAJA TI MAMICE….a ja joj iza ledja vracam na rafove….krenule smo u grad sa 2000 a ostalo mi samo 300 din….Mislim nisam sve na nju potrosila…bilo je tu i za mene i za mm i za stefa zvecke i hranica… pa se nekako skrpih i zaovi poklon za rodjus…..

Znaci da ostane MUCKA-MICKA? 😉 Del boj je ok…ali nadimak po toj seriji no no…..

Srecan rodjus Nemanji I Stefanu…. :-* :-* :-* :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Pegi :HAG: super si…povela dete u setnju bez gacica :ruganje: ….

Kajo sta te briga za komsinicu…ni ja to ne volim…sta se koga tice sta moja deca jedu a sta ne…

T3 i love you darling….

ire super kad imas vremena za citanje

Kriki super za more…jedva cekate? Jel tebi bolje?

jel necete da me ubacite u avgustovski rok za polaganje? Ja jesam malo u zaostatku ali se javljam skoro redovno…

Sladja,Dunja i T# se danas druze ili ja gresim? Blago vama….

A tetka Andju….za nju i njeno preterivanje nemam reci…sto kaze Pegi sad verovatno radi za NASU….

Ksen

:-*

KOga ne spomenuh :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Kuckamo se veceras…..pa cu iskomentarisati ono sto sad nisam…. :caos: :caos:

kriki25
    Član
    kriki25

Juhuuu zenske! Evo mene malo opet. Stefan mi spava, ja malo sredjivala sebe i samo obrcem masine, ves se susi kao lud.

Ire, pa sto mi se ne pridruzis? :trudnica: Ja idem od jedne do druge i molim za malo solidarnosti. Micka i Nanica me ispalise. ‘ajd mi se ti pridruzi. 😆

T3, idemo na Tasos. U noc s ponedeljka na utorak krecemo. Mislim da cemo oko 3 da krenemo, da mm ipak nesto i odspava.

Micka draga, pa bolje sam, mada i dalje mi je muka, ali sam nekako oguglala, pa funkcionisem. Moram zbog Stefana da funkcionisem, ne mogu samo da lezim i kukumacem.

Kajo, mozda bi trebala da polako uvodis kravlje mleko. Mleko je ipak glavna hrana za bebe, a mlecni proizvodi i sve ostalo su dopuna. Ne bih da pametujem, nisam kompetentna, jer sam laik po pitanju beba, ishrane i svega. Tek sve ucim. Ali eto to je neko moje misljenje. Mi cemo kravlje uvesti sa 9 meseci, tako nam je dr savetovala.

Da priupitam Lence i mame koje su bile na moru, kako ste hranile decu, tj. cime? Da li natankirati kupovnih kasica ili tamo nesto spremati? Ja planirala da kupim kasice da nosim, Stefan jede velika pakovanja i trebalo bi mi 13-ak slatkih i 13-ak slanih. MM me zeza da ce ovi na granici misliti da svercujemo hranu za bebe. 😆

lidija74
    Član
    lidija74

ooooooooooooooooooo drage moje evo najzad mene 😆 bude mi smor kad je ovako lepo vreme da budem kuci pa samo skitam nadam se da mi oprastate :-* to mi je sve sto ugrabim do 4-5 jer onda dolazi bandit Lazar iz vrtica i onda krece akcija i to kakva 😆 t3 uvek me nasmejes do suza stvarno te obozavam :-* sveki ti je luda i to kakva?!daj majke ti pitaj je da li moze to crevo do mene da dobaci ja sam u Batajnici nije to daleko heheheheheheheheheh Kriki ne moras da vuces odavde kasice ima tamo nestlle dobre su mada ja koristim hipove ali nisu ni ove lose i jeftinije su nego kod nas tako da znas da ne brines…..i uzivaj dok si trudna jer kad se porodis videces sta je zurka sa dvoje malih :alkoholicari: hehehehe znam iz iskustva jos ja nemam roditelje a ni moj dragi tako da smo sami i nemamo nikakvu pomoc ali sve se izdrzi samo da su oni nama zdravi…Ksenija draga pozdrav i za tebe 😉 ljubim vas sve…..idem da zapalim jednu i da dovrsim kafu od jutros dok mi prasence spava

ire
    Član
    ire

kriki, ipak cu da sacekam malo sa :trudnica: . Nek Matija poodraste jos koji mesec 😆 Jos uvek sam na porodiljskom, pa da vidim koliko ce da mi produze. Tek posle toga cu da vidim sta cu, da li neka bolovanja ili odmah trudnicko 😆

Slazem se sa LIdijom za Nestle kasice. Odlicne su (mada i ja ovde koristim iskljucivo Hipp), a cena je niza nego kod nas. Ja sam veliku teglicu od 250gr (cini mi se da je bila tolika) placala 2E. Nosila sam odavde nekih 10-tak teglica i tamo dokupila 2-3 slane i par vocnih. Meni je bilo bolje sto sam nosila odavde jer sam tamo imala samo 3 da biram. Ovako je ipak bilo raznovrsnije. U svakom slucaju te na granici nece smarati za bebecu hranu. Nemoj ni da razmisljas o kuvanju na moru, makar tamo mozes sebe da postedis sporeta 🙂

Marija123
    Član
    Marija123

NEmanja i Stefan pa sretan vam mini rodjis…. :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,982 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.