Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 3,917 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 10 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,918 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Mirche
    Član
    Mirche

Evo opet se preslo 100 strana, vreme je za novu temu.
    :caos:

simona78
    Član
    simona78

Oooo, imam cast da otvorim novo caskanje :):):) U to ime, evo :kafica: :kafica: :kafica: za mame!

84d, ne znam da li se smije podgrijavati jogurt, ja ga jos nijesam davala Stasi (osim vocnog jogurta koji je napravljen od adaptiranog mlijeka). Izvadi ga iz frizidera ranije i neka se ugrije na sobnoj temperaturu, ja bih tako uradila…

Gilence, a sto vam tvoji ne kupe stan u Mkd, ako je tm vezan poslom tamo? I rijesite problem!!!

sanjas
    Član
    sanjas

:caos:
    Evo da se i mi prijavimo medju starije bebe.Nadam se lepom druzenju i u ovoj grupi…

marinas
    Član
    marinas

Pozdrav mamike, :-* sve bebce.Mi svratile da se pohvalimo………….hehe moja Anjuska je juce prvi put rekla TATA nekoliko puta :love: mm se toliko raznezio da ne mogu da vam objasnim,nije jos rekla mama 😥 Ljubimo VAs :-* :-*

Winnie the Pooh

Hello i od nas :HAG:
    Ja nikako da malo :kucam: ovih dana :neznam:

Bili smo jutros na kontroli kod ocnog,i nista 🙄 Moracemo za BG,na ocnu kliniku,neki deo suznog kanalica je prohodan,neki nije…..Uh! Vise sa tim krmeljanjem,i ciscenjem :uzid:

Ne znam sta smo propustili,moram procitati,ako stignem…
    Evo,ja stavila jednu :kafica: ,pa izvolite…
    Ovde nesto mulja vreme,naoblacilo se,pa oce kisa-nece…. Bas bzv,pa necemo nigde :>

Winnie the Pooh

sanjas,dobrodosla kod nas „matorih“ :HAG: :cvecko:

Marinas,tata je sad glavni,hihihihi :srbenda:

marinas
    Član
    marinas

:love: :love: :love: TATA je sad presrecan,a ja moram sacekati jos malo da cujem MAMA.Stalno sam s njom pa sam se nadala da ce prvo reci mama kad ono :shock:TATA :love:

MilicaCale

Pozdrav mamike, stare i nove.
    Mene sinak presao, resio da spava, tako da nema nista od nase setnje. Vec se naoblacilo, tako da verovatno nece moci da se seta kasnije.
    Ha, ha, marnas. Ako je za utehu, postoji bapska prica po kojoj od prve reci zavisi pol tvog narednog deteta. Sad, nije da verujemo, ali zlu ne trebalo. Posto je prvo rekla tata, sledece ce biti musko.
    Ja sam duuugo navijala, a sinak zeza, prica svasta, a nikako mama i tata. Konacno je rekao mama (nadamo se devojcici, jednog dana), a sad ga ucim da kaze tata.
    Moze da se podgreva jogurt (mada sad vec kasnim sa odgovorom), moze u mikrotalasnoj, nekoliko sekundi, moze u toploj vodi, malo u serpici, da se izvadi malo kasnije…. Kako ti odgovara
    Gilence, drago mi je da ste bolje.

beba2008
    Član
    beba2008

Evo nas da se javimo i castimo :kafica: :kafica: ili :alkoholicari: :alkoholicari: ,danas punimo 9 meseci.
    Ja jogurt ne podgrevam,samo ga izvadim 15 min pre jela.
    Imam jedno glupo pitanje:kako kuvate cajeve bebacima i koje?Ja Stefanu dajem one instant,ali posto pije dosta caja,mislim da bi mozda bilo bolje da mu kuvam.Ali ne znam kako,jel isto kao za nas??Joj 😳 sta cu kad :neznam:

Cestitam propustene rodjose,Bosku,Leonu(juce cini mi se)i ostalim bebicama :-* :-*

MilicaCale

Beba, mi ne pijemo cajeve. U stvari, ne pijemo nista osim mleka. Ali, mislim da se kuvaju isto kao za nas. Sipak, kamilica, nana. Postoje i neke kesice, mesavine za bebe. Videli u tempu. Mada, mozda nece hteti da ih pije nezasladjene, cini mi se da vecina istant cajeva sadrzi glukozu, pa su slatkasti.

Jasmina Babic

Jooj, a vec sam se bila uplasila da ne radi forum! Evo mi castimo :alkoholicari: :kafica: ko sta hoce! Danas nam je prva godisnjica braka! Marko je super, ali poceo je da se budi oko 4 da rucka moracu mu dati vise voca predvece. Inace pomalo ruckamo i povrce oko podne, ne voli bas ali ide nekako.Cestitamo sve sto smo propustili. Puno nam znacite i puno vas volimo. Hvala na komplimetima

Winnie the Pooh

Stefane,srecan 9. rodjendancic :-* :bravo:

Jasmina,moze meni jedna :kafica: .Cestitamo godisnjicu :bravo:

Jasmina Babic

a kisa pada li pada sitna, ubi! a kako je bilo prosle godine u ovo doba, 14 stepeni! postavila sam neke slike pod „najdraze slike u dvoje’ pa ako ste raspolozene i imate vremena pogledajte. Sto se caja tice, mi pijemo instant hipp za sad (za probavu od kamilice, kormoraca i anisa) i jako ga volimo. sad smo poceli malo sokica 50-60 ml dnevno isto hipp, od mrkve najvise volimo. Ali ipak najvise volimo mamino mleko! Joj puno sam ga pozelila. Imala sam slobodan petak pa vikend sa njim tako da mi je danas vec dugooo bez njega. Veceras cemo uz vecericu nas troje da proslavimo najlepsu godisnjicu na svetu, prosla je najlepsa godina u mom zivotu i nadam se da ce i naredne biti takve (bar jos 100)! Pozdravljamo vas!

Jasmina Babic

Hvala na cestitkama, sad ce i tortica za sve!

Jasmina Babic

E dajte molim vas neke ideje za rucak! Sta jos od povrca u ovo doba: krompir, mrkva, karfiol, brokoli. Kupovali smo i slane kasice Hipp on pojede oko 50-60 gr. ali su jako bljutave pa mi zao da ga mucim, radje cu kuvati. Znam da su tikvice dobre ali mi se ne kupuju sad jer mi nije jasno od kud sad tikvice i sta stavljaju u njih da budu sveze i mlade na pijaci. MM i ja smo misljenja da cekamo sezonsko povrce pa onda da pocnemo kuvati a sad da je bolje kupovati kasice, ali su bljutaveee. Da li da kupujem smrznuto povrce i koje? mozda je bolje. I kad da pocnemo sa mesom? Hvala vam unapred. Pitala sam ja nasu doktoricu koja je supar ali mi se ne svidja njen stav da do punih 7. meseci ne dajem ni povrce a do punih 9 da cekam za meso! meni je to nekako dugo obzirom da radim i ne mogu toliko mleka da mu ostavim jer njemu treba sve vise. A i vidim da svi ranije uvodite! Hvala unapred na savetima!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,918 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.