Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 3,917 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 10 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 3,901 članaka - 3,901 do 3,915 (od 3,918 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• beba2008
    Član
    beba2008

Dobro jutro i od mene,evo ja kuvam :kafica: za sve a moze i :alkoholicari: danas nam je 11.mini rodjendancic,pa se posluzite!
    Kaca(haha i ja sam Kaca),cestitam novu trudnocu :-*
    Andriji srecan 10.mini rodjendanko :-* :-* :-*

Joj i kod nas u dz tj.u savetovalistu su idioti pravi,ne smes cak ni da odes ako nije vakcina,pa sto se onda zove savetovaliste!!!!!
    Kod nas opet nocas budjenje u pola 2 i bio budan sat i po vremena,samo kenjka nesto. :neznam: vise sta mu je,izgleda da ga ove cetvorke puno muce,samo mi na to lici.

Mikac
    Član
    Mikac

Da, to sam zaboravila, bravo za nasu Ivonicu buckicu, samo neka nastavi tako da bude dobra i napredna beba.Mi idemo na kontrolu sledece nedelje, mada mi je opet dosta otiso u duzinu, mada je i otezao.Nadam se da cemo dostici famoznih osam ipo kila.Hehe

Mikac
    Član
    Mikac

E, i Stefiju srecan rodjus, jao samo toga da nije, tog kenjkanja nocu, kada ne znas sta im treba, sve bi bilo lakse.No dobro, naspavacemo se kada odemo u penziju, hihi
    Sada idem, pa se kuckamo kasnije.Prijatne setnje , kafice, rostilji i sve ostalo! 😉 :caos:

helena
    Član
    helena

Dobro jutro 🙂
    MakaLolo i Mikac, hvala na komplimentima za slicicu. Sad u novoj seriji imamo puno lepih i nasmejanih. A do skoro nisam mogla da mu nahvatam osmeh. A jeste veseo tipus, samo se smeje i podvriskuje, posebno uz muziku.
    Mi smo u poslednje vreme produzili spavanje. Imao je fazu kad se budio u 7h, a sada tad popije mleko, nekad i u 6h, pa produzi spavanjac do 8, pola devet, a onda se jedno pola sata igra u krevecu. Ja imam problem nocu sto nikako ne mogu da ga pokrijem. On obavezno zbaci frotir sa sebe, smota ga…ja da ga ne bih budila pokrijem ga drugim. I taj zavrsi ispod njega.Tako da i sto bih ga obukla laganije, ne mogu. Moram da mu oblacim puniju pizamicu. A kapicu i carapice mu od nedavno ne stavljam.
    Andrija, srecan rodjus :-* :cvecko:
    I nama je danas divan i suncan dan, pa se spreamo za duzu setnju.
    Uzivajte :caos:

MilicaCale

Jeste, Mishel, pun je mesec.
    Mikac, znam i ja, al sta cu kad sam ih navikla. Ma, navikla sam se i ja, ali sam uvek po malo, preventivno, nervozna.
    Ma, sad cu da zafrknem goscenje i sredjivanje i vodim Savu u setanjac. Lepo se provedite u N. B. A mi za danas imali poziv za Oblacinsko jezero… Nista, neki drugi put.

helena
    Član
    helena

Stefane, srecan poslednji mini rodjendan :HAG: :zvezda:

MilicaCale

JUuu, zaboravljam. Stefanu srecan poslednji minirodjendan.
    Helena, super vam je portiklica. Imamo i mi takve, i „hocu seku“, i „hocu flasicu“, “ mene voli moja mama“, „mene je mama donela na svet, i ja joj dajem zbog toga pet“, i naravno, opelov znak, dobio taja kad je kupio auto.

gilence
    Član
    gilence

caos mamike prvo da vam se zahvalim na cestitkama i da cesititamo Stefiju poslednji mini rodjusic:-* :-* istog datuma su rodjeni xixixix 9.

bravo za napredovanje Ivonice i Sofije ,mi imamo oko 9.500gr i oko 73-74cm….

zelimo vam prijatan dan,prelepo je vreme pa cemo i mi u setnju,ja sam malopre probala suknjicu koju nijednom nisam obukla jer mi je bila toliko mala da ni do pola nisam mogla da je obucem,a sad ulazim u nju kao iz sale xxeexexexxe

Andrija nista skoro nije jeo,jogurt sam mu ponudila nije hteo pa stavim bananu i ni to nece,pa smo ruckali malo borovnice i jabuke i zaspao evo ga non stop se vrti a za rucak ga ceka zumance sa povrcem…

mi smo se probudili pre 8h a zaspao je sinoc oko pola 11,malo je spavao…

e sad vas ja napustam pa se kuckamo kasnije :-* vas sve puno i lep provod danas vam zelimo

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Stefane srecan poslednji mini rodjus :-*
    Cale raqzumem te sto si nervozna a da nije fer nije zaista, umesto da uzivas u lepom danu ti moras da ih gostis, ali dobro sad idu bas topli i lepi dani pa nemoj da si razocarana :-*
    Malena pa ja sam na temi lepo pitala nekoliko puta jer ako cemo sutra onda moraju svi danas da se sloze ali sve nekako sporo ide, a Mirche je rekla da tek kad se dogovorimo oko datuma ce premestiti temu u Aktuelne :neznam:
    Sto se mene tice ja mogu sutra ali ne znam za druge mame
    Sorry opet za offtopic

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Juhhuu mamice.Kako ste ovog dana?Moj bebac spavka a MM i David su otisli nesto da kupe.Ovde se sutra slavi Dan Majki pa posle idem da biram poklon :> .Sada cu da skuvam jednu kafu pa posle cu da pravim gibanicu sa sirom jer je dugo nismo jeli,.Kod nas su najavili kisu,ali ipak ima sunca,tako da cemo danas malo u park najverovatnije.Odoh da citam sta ste piskale. 🙂

Maka Lola
    Član
    Maka Lola

Evo i mene.
    Andrija, :bravo: :bravo: srecan rodjendancic.Ahh,prvi pad,poa dobro sad si veeeliki decko.
    Joj rostilj,ocu i ja,ocu i u banju,ocu sveeeeee :ruganje: :ruganje:
    Da,da,nisam se pohvalila da sam naucila sina da kad pitam KOLKO MAMA VOLI ALEXU,a on rasiri ruke :HAG: .Doduse,nekad samo jednu,al ne znaci da ga duplo manje volim :ruganje:

malena89
    Član
    malena89

jel znate kako me je Anja jutros ujela za nos, jer nisam htela da ustanem… joj, ugrize me dobro…
    mi se evo vratili iz setnje, pa cemo kasnije opet..
    pa nista mikamaco da mi odredimo otprilike datum, sutra je mozda kasno, ili ipak za sutra? ja za sad ne znam da li mogu ali potrudicu se…

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

MakaLolo joooooooooj kako se vidi da si lepo raspolozena neizmerno mi je drago :love: Kako je Aleksa?
    Zek… gibanica…sad sma bas nesto ogladnela hehe
    MakaLolo :bravo: za Aleksu! Ovaj moj mali nece nista sto forsiramo, tipa gde zeka pije vodu gde je pametna glavica i tako to, nego samo ono to njemu dodje tvrdoglavko mali. Nekad podigne obe ruke iznad glave kad ga pitam koliko volis mamu i tatu ali to samo ako mu se hoce hehe

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Malena ja mogu vikednom a radnim danom ne mogu jer i mm hoce da ide a dok on dodje sa posla vec je kasno. Rekoh ja jesam za pa ako svima odgovara onda moze nema problema
    Mene je Srle udario celom ispod oka (on se tako mazi hehe) i ja nisam primetila nista pa nisam stavila kasiku hladnu na to mesto i onda sma ceo dan setala sa crvenim krugom :ruganje:

malena89
    Član
    malena89

MikaMaca – 9/5/2009 12:38 Malena ja mogu vikednom a radnim danom ne mogu jer i mm hoce da ide a dok on dodje sa posla vec je kasno.:

isti slucaj i sa mnom

Gledanje 3,901 članaka - 3,901 do 3,915 (od 3,918 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.