Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 3,917 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 3,918 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• gilence
    Član
    gilence

mikamaco hvala puno,ma cuti,jutros ustanemo da doruckujemo snajka od rodjenog brasta mi se onesvesti jedva smo je spasili vec je bila gotova,pa moj tata povredi u tom trenutku ruku,pa onda odemo kod dr.za bocu Andriji pa se zacenio od plakanja,celi dan placljiv,pa onda mm podje za Mkd pa ga siptari uhapse pa u maricu,pa su ga dugo drzali dok srbi nisu dosli da ga izvuku,pa mu uzeli kola, maltretirali su ga,a mi smo tada krenuli za kraljevo kod tetke i tece posto je teca jako bolestan,Andrija place,mm me zove da se vracamo,a vec pred tetkinu kucu smo bili,pa se vracali nazad,nevreme,pljusak,pa moj tata brzo vozio pa umalo nismo imali udes,i na kraju stigao je poziv mom starijem bratu za vojsku 20.marta……da li moze nesto gore od ovoga da se desi u jednom danu 🙁 😥

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Uf e veruj mi da mi nije dobro sad kad sam ovo sve procitala!!! Jao bre Gilence ne mogu zaista da verujem!!! 😯 😯 😯 Sta si prezivela danas uzas, zaista je strasno i neverovatno!!! Jel sve ok sa tvojim muzem? I kako ti je snaja? Nazalost ne mogu nista drugo da ti ponudim sem reci utehe :HAG:

Nadam se da ti je ovo najgore sto ti se u zivotu desilo, pokusaj to tako da gledas

gilence
    Član
    gilence

snajka mi je dobro hvala Bogu moj tata je spasio,bas smo se svi isplasili,cela zgrada je jecala od nas…

mm je dobro isto,izvukli su ga policajci srbi i to su ga priveli bez razloga samo zato sto se preziva Milosevic i sto je srbin pa je bio pritvoren u siptarskom zatvoru a nasa kola su odveli siptari sada je sve ok,inace ko zna sta bi sve bilo,toliko sam izbezumljena bila i jos uvek ne mogu da se povratim od ovog dana i pamticemo ga svi do kraja zivota….

beba2008
    Član
    beba2008

Jao Gilence uzas,sta ti reci jedino :HAG: Strasno!Ipak sve se dobro zavrsilo.Ne ponovilo se.
    Andrija srecan rodjos :-* :-* :-* :-*

MilicaCale

Jasmina, moze i keleraba i blitva i spanac, spanac imas smrznut, ako ti je sigurniji, a mozes kao mi iz teglice. Sto je sigurno, sigurno je.

MilicaCale

Winnie, i mi ruckamo obicnu poparu, nego sam cula za ovu sa jajetom, pa rekoh da probamo.
    Mi smo jeli i paradajz i papriku, mislim u devetom mesecu, i sad nam je ostao kupus i pasulj. Ma, probacemo i kupus ovih dana.
    Nego, jasmina je pitala cime da pocne, a uvodi namirnice bas polako, pa samo nabrojala prve. Naravno da moze i grasak i boranija, ali ne mora time da pocne.

MilicaCale

JOOOJ, Gilence, strasno. Bilo, ne ponovilo se.
    Bezi u krevet, da se ovaj dan sto pre zavrsi. Bice bolje sutra, sigurno.
    Dobro dosla Mikac

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

E zene znam da nije ovde mesto o tome pricati ali ja se izvinjama moram da prokomentarise!
    Jelena Karleusa usla u kkucu Velikog brata 😯 😯 😯 Alo bre majka 5 mesecne bebe i jos plus trudnica 😯 😯 😯 Kad sam ovo videla, sve sam videla
    Jos jednom se izvinjavam na skretanju teme

MilicaCale

Tema je potpuno na mestu. Jadna njena petomesecna beba. Nema mamu. Vazno da ima stiklice i benkicu od 600 dolara.
    Nego, kad vec tracarimo, jeste li cule pesmu pobednika beovizije? Missim, stvarno.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Jao Milice ni ne spominji mi to… grrrrrrrrrrrrrrr… katastrofa!!! Ali realno gledano ni jedna pesma nije bila bas WOW tj da odmah pomislis da je TO TO kao onda za Molitvu.
    Gilence da, idi odmah da legnes i konacno da makara malo aboravis na danasnji dan!!!

MilicaCale

Joooj, mame, pogledajte ovo http://www.youtube.com/watch?v=9HhCqRjjFGI . Savrseni su.

malena89
    Član
    malena89

Sto se tice vocnog jogurta ja ga ne podgrevam izvadim ga malo ranije iz frizidera pa se on malo sam ugreje na sobnoj temperaturi.. a za to vreme ja i Anja se igramo…
    Sanjas dobrodosla… Bravo za Anju i prvo Tata… Srecni rodjendancici onima koji slave… bebo pa kuvamo isto kao i za nas… ja u poslednje vreme Anji i ne dajem caj, samo sokice i vodu… Jasmina srecna godisnjica…
    Moja Anjica evo budna vec skoro dva sata… mama je nije budila kad je zaspala u 20.15 jer sam i ja zaspala u 21h pa sam odremala jednu partiju…

malena89
    Član
    malena89

Gilence ne mogu da verujem sta ti se desilo u jednomdanu… Andrija srecan osmi mini rodjendancic. Za JK ne mogu da verujem… jadna bebica… a ona je opet trudna??? A za evroviziju nemam reci… katastrofa… Joj ove bebice su preslatke…

мирка

Гиленце,
    баш ми је жао што ти се све то дешавало! Очигледно ти је наишао период који треба прегрмети и заборавити. Љуби твог бебиронца и уживај у њему, а све остало ће се средити. :-* :HAG:

Моје дете је научило да силази са кревета, а главна атракција јој је да завуче главу у машину за веш :ruganje: Укапирала је да мама стално нешто баца у канту, па и она повремено понесе понешто да баци: телефон, даљински, флашицу,….

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Jao Mirka koliko ti zavidim!!! Srle jos naravno ne hoda sam a i ne puzi, sem kao specijalac ali se smoti pa krene da kuka. Bravo za Janicu pametnicu, jedva cekam kad ce Srle imati te bisere :bravo: :bravo: :bravo: Mislim da je mnogo lakse kad ti dete porhoda koliko toliko jer ne kuka stalno za pomoc. Mozda gresim ali meni sad u ovoj situaciji izgleda kao super!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 3,918 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.