Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 3,917 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MikaMaca 10 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 3,918 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• мирка

Па, сад, како кад 🙄
    Данас сам је пуштала да се шета по игралишту, али пошто је бетон, а она ипак још несигурна, морала сам да је држим за трегере од панталона, јер никако није хтела да ме држи за руку. Е, после 10-ак минута су ми ОТПАЛА ЛЕЂА!!!!!

Тако да, ЋУТИ ТУ И УЖИВАЈ :>

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mirka kupi onaj "povodac" zaista je ekstra stvar za decu koja hodaju ali nisu jos sigurna. To ti kazem ne iz licnog iskustva ali iz iskustva iz okoline tj mama koji ma su bebci prohodali ali nisu sigurni. Probali mito na Srletu ali jos ne funkcionise kako treba. Iskreno ti preporucujem jer ledja ne bole 😉

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

dobro jutro! izvolite :kafica:

nocas je bilo isto ok,Jovana je lepo spavala!

bili kod dr.juce nije mogla da nas primi bila veeeelika guzva a mi dosle u 5 a u 8 otisli kuci :uzid: ,katastrofa,pa smo isli privatno 😐

simona78
    Član
    simona78

Dobro jutro!!!

Evo i mene sa duplom kafom u rukama! Sinoc sam izasla posle dugoooo vremena sa dvije prijateljice koje su u gradu. Dok sam se spremala, Stasa se budila vec 3 puta, a kad sam dosla (oko 1h) isto stanje se nastavilo, budila se jos 4, 5 puta da bi konacno ustale u pola 7h :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: Ne znam sta se desava, mozda su zubi, ali njoj to izbijanje ide bas sporo, gornje jedinice smo cekali mjesec dana, a sad su izgleda krenule dvojke!!! Kad li cu se naspavati :(:(:(

Da je makar vrijeme ljepse, nego pada dosadna kisa!

Gilence, drzi se, bice bolje!!!

olivera021

Dobro jutro i od nas, ajde :kafica: :kafica:
    Mi smo super spavali, zaspao je u 9 sinoć i probudio se u pola 3 da siski :bravo: To je samo jedno buđenje, kad bi samo tako nastavio :klanjam:
    Gilende aj ti u crkvu pa zapali sveću da te nije neko ureko.
    Joj večita dilema, šta da kuvam danas :uzid: :uzid: :uzid:

MilicaCale

Dobro jutro. Mi budni od 7. Geldali diznija (jeee, konacno ih je primetio) i sad gleda neki deciji program na hrt2. Naravno, rano ustao pa je njakav.
    Ruca, hm. Mi imamo zapecenu boraniju od juce. Istu sam modifikovanu spremala i Savi. Ili, da citiram muza, kad pitam sta za rucak: djuvec, paprikas, grasak, pilav, …

Maja-belgija

dobro jutro mame!!!!!!
    ja danas kuvam :kafica: za sve vas a ko oce moze i :alkoholicari: jer danas nam je 11 mini rodendus klara je velika devojcica :smizla: :smizla: :smizla: hihihihih

p.s.cestitamo andrija mini rodendus so zakasnjenje :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

sanjas
    Član
    sanjas

Mame dobro jutro!
    Mi nismo celu noc spavali zbog kaslja.Zaspe malo,pa se odmah probudi i tako u krug.Ja jedva gledam.Marko mi je zaspao u pola sedam i sad moram da ga budim posto moramo na inhalaciju.
    Kuckamo se kasnije,nadam se da cu imati snage. :-*

sanjas
    Član
    sanjas

Klarici srecan 11.mini rodjendan! :-*

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

:cvecko: :cvecko: :cvecko: Klaro,srecan mini rodjendan :-* :-* :-*

šestica
    Član
    šestica

Dobro jutro svima!

Evo, da se javimo na brzinu, počastimo za rođendančić i čestitamo Klarici rođendančić!

Taca je bolesna po drugi put za mesec dana, prošlu noć i juče je povratila jedno 15 puta i ima proliv. Noćas nije povraćala, ali se zato budila na svakih pola sata, a ja sama, mm radi treću smenu! :sok: Sada smo na strogoj dijeti, i ovako neće ništa da jede, a tek sad… :uzid:

malena89
    Član
    malena89

Dobro jutro i od nas…Anja je sinoc zaspala tek u 2.30h evo pre deset minuta se probudila.. Nadam se da ce brzo da zaspi da bi i ja mogla da odremam jedno sat vremena…
    Klarice srecan rodjendancic…

olivera021

Klari i Taci srećan rođendančić :cvecko:
    :-* za ostale bebca.
    Nego šta radite sa pulpom iz sokovnika? Pravila sam ukiju sok od cvekle pa mi žao da bacim a i muka mi je da stalno izigravam kantu za smeće.

Maja-belgija

taco srecan mini rodendus :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:

vanjaja
    Član
    vanjaja

Dobro jutro i od nas
    Konacno i mi da pospavamo do 7! Inace svako jutro u 5 e nisam mogla vise

Klarici i Tari srecni rodjendanici i hvala za kaficu dobro nam je dosla

Sanjas vi ste bas zaglibili, ljubi nam Marka i poljubac svim bolesnim drugarima da nam sto pre ozdrave

Danas vidim nema setnje napolju je vetar strasan a i hladno je bogami

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 3,918 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.