Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 2,611 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimipet 9 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,612 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Mirche
    Član
    Mirche

Evo nove teme!
    :caos:

Elekttra
    Član
    Elekttra

Jeeeee,nova tema,evo da se zapljunem 😆 😆 😆

Faye
    Član
    Faye

Sofija mi budna od 17h i ne planira da spava :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Faye
    Član
    Faye

Zaspala, odoh i ja :-* :-* :-* :-* :-*

Lumpi
    Član
    Lumpi

Jupiii nova tema :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Mi smo danas išli malo u kupovinu 🙂 i bilo nam je lepo. Kupila sam plastičnu flašicu NUK i piše BPA FREE, konačno da su nabavili te flašice.

Milice, tako je to, navikni se na te udarce i padove.. evo :-* :-* :-* :-* za Nemanju lepotana :love:

Elektra, super ti je slika na fejsu 😉

Odoh i ja na spavanje :zevam: :zevam: :spavam: :spavam: pa se :kucam: sutra

E da, umalo da zaboravim.. Faye 😆 😆 😆 Sofija spavalica, pa ti još jednom reci da dete neće da spava 😉 🙂

milica-cica

E stvarno mi je vise muka pokusavati slati ove poruke!! Otvorili novu temu, a forum crkava!!!

Faye
    Član
    Faye

:-* :-* :-* :-*

Marija123
    Član
    Marija123

ziva se prepadoh sta je sa forumom…bas mi je nedostajao…
    evo sad je ok…
    Mi smo spavali i sad ce ruckic…po podne idemo u nabavku mozda cemo u novi ovaj cork da idemo, imaju pampers za 1350dinara…naravno svi idemo ….nema ko da ih cuva…
    :-* :-*
    i jeste Kaja je ridjokosa…na mog pokojnog oca, bukvalno istu boju kose ima…

Faye
    Član
    Faye

Znaci proradilo…. svaki dan kucam poruke ko blesava a ono ne radi pa da covek poludi….

Nemam nista pametno za reci. Sedimo kuci, mnogo je hladno napolju, vetar nosi…. i tako…

pozdravljam vas sve :-* :-* :-*

Faye
    Član
    Faye

Ja kad gledam kosu vase dece :buljavko: :sok: :sok: :buljavko: ova moja nema tri dlake paperjaste na glavi. Znate li da joj iz zezanja nekad posle kupanja onako duvajuci ustima osusim kosu za 2 minuta :hmm: :buljavko: Necemo se sisati do srednje skole… :love: :love:

pogledajte Kaju pa Sofiju gde su ove dve poruke prethodne jedna do druge 😆 😆 😆 :sok: :sok: :sok:

Elekttra
    Član
    Elekttra

Ovo je inace jutrasnja poruka da

De ste mame.Sinoc sve polegale rano pa Vas nije bilo na forumu 😆 😆 😆
    Mora da je palo neko ribanje koje vas je iscrpelo 😆 😆 😆
    Mi sad ruckali ribicu opet pa smo zaspali.Necemo ici nigde danas,vreme je bas bezveze.

Lumpi,hvala.Super sto ste nasli te flasice 😉

Faye,kad je konacno Sofija zaspala sinoc?

Mico,vredi biti uporan sa slanjem poruka 😆

Marija,znaci danas u nabavku,mnogo je slatka slicica ispod tickera 😉

Gogy,cekamo raport 😆

Ostale mame :-* :-* :-*

Inace,ovo je bio jutrosnji dorucak 😉

Faye
    Član
    Faye

E Elekttra bila je budna od 17h do 1:15h kad je zaspala i na 2,5 sata se budila da bi ustale u 8h :uzid: :uzid: :uzid: :uzid:

Elekttra
    Član
    Elekttra

Koje ubistvo,sta je uhvatilo,jel mozes da provalis?

villma
    Član
    villma

cao mamike :caos:

sad je zaspala, nije htela sama, plakala je u krevetu i ja je uzmem i na grudima mi zaspe :neznam:

faye i moje dete ima tri dlake, koje nisu drustvene, nego, trci, trci pa dlaka 🙄 , ali je zato glava posle kupanja trenutno suva 😆 😆

Kaja je bas slatka, a i Sofija je, imace vremena da se bori sa kosom…

Elektra, jel to bio med za dorucak, ja cu ga preskociti, ne jedem med,tj, ne volim ga a i kad ga pojedem (ono zdrav je), zeludac me boli i dobijem groznicu

😯 😯

koju ribu si davala bebi?

Elekttra
    Član
    Elekttra

Villma,jesi je posle prebacila u krevet kad je zaspala?

Mi imamo kosice bas dosta,i to je pocela da nam se lokna i da svetli,ide na plavo.Sad je ko satirana 😆

Dala sam joj skusu sa malo krompira,bas joj se dopala.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,612 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.