Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 2,611 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimipet 9 godine ranije.

Gledanje 2,566 članaka - 2,566 do 2,580 (od 2,612 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• villma
    Član
    villma

:leto: :leto: :leto: jel ste preziveli danasnji dan, bas je bilo pakleno, mada mozda ce cudno da zvucu, ali ja volim leto, ne bas ovakvu vrucinu ali ako bi mi dali da biram izmedju zime i vrucine, ja bih se odlucila za vrucinu..

Dunja, do koliko sati ujutru spava Violetica, bas lepo sto je dobra

Smajlic 🙁 , tm bas ne moze da odmori…

[email protected]@, svaka cast za shoping o ovom vremenu, mi smo trknuli oko 7 uzeli joj majicice na brtele, 150 din, nisu lose, bas se znoji, a prilicno se i prlja, batalila sam pglanje ovih dana, sve sto operem, osusi se i ne stignem da peglam ona vec zaprlja…

nanica
    Član
    nanica

Juhuuuuuuuu! Samo da se javnem na brzaka i odoh na spavanje!

Kod nas pao jedan zemljotres, popila sam casu ladnog pivca i sada sam namirena! 😆

Nemam vise sta da pisem, pomutilo mi :ukrevetu: i :alkoholicari: mozak!

villma
    Član
    villma

ako, ako nanice, samo kad je krenulo….

ostali su svi offline 🙁

smajlic
    Član
    smajlic

Mame,sto vas nema?Izgleda da su se svi dali u akciju za vikend 🙂 🙂 🙂 :ukrevetu: :ukrevetu: :ukrevetu:

Vidim ja svuda zemljotresi 🙂 🙂 🙂

Mm jos nije stigao,tek je krenuo 🙁 stici ce oko jedan-dva nocas 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 kod nas nista od zemljotresa bice mrtav umoran kad stigne 🙁 🙁 🙁 🙁

E zaboravih da vam kazem sur 🙁 a idem u Kg kod mojih,posto mm ide u ponedeljak u Hrvatsku,pa cu ja biti tamo tih nekoliko dana dok se on ne vrati,bra mi ima komp nadam se da su uplatili net,pa cemo valjda moci da se :kucam: ,ako ne otici cu do neke drugarice pa cu vam se javljati s’vremena na vreme 🙂

Strahinja spava,a ja :sudopera: i :tusiranje: pa dosla da vidim sta radite? :-* :-* :-* :-*

Pegipeg
    Član
    Pegipeg

citacu vas kad dodjem do vazduha…sad samo da vam mahnem poslednjim atomom snage…mah…. «onaj smajli sto skapava na suncu» 🙂

dunja26
    Član
    dunja26

ja sam tu :>

violeta spava do 7 otprilike, jutros je ja mislim najduze odvalila, sinoc od pola 8 do jutros do 8 i 15 😯 i mene je iznenadila

veceras je zaspala al se probudila kroz sat vremena da odradi gimnastiku i nazad zaspala :ruganje: :ruganje:

mm je jako kasno zavrsio sa poslom, oko pola 10 je doso i pogledao filmic sto sam snimila za njega sa violetom i krenule mu suze :love:

dunja26
    Član
    dunja26

vidim vikend je pa svi piju, i ja bome pijuckam pivce :> prija ladno njama njama 😆 😆

a i potresi na sve strane, ajme pa ima da se ova nasa kugla zemaljska preokrene naopacke :ruganje:

Ksenija 09

Moram da napišem koju,navukla sam se. 🙄

“T3, polozi li ti fizicko?“ 8) 🙄 :lol:.Ha,ha,ha strava:Čitav dan se smejem „kečini od direktora“ 🙂 ,nemogu da prestanem,pomisliće ljudi da sam bolesna.Šaljit neki lek.Dobro je što T3 ne piše,ne bih izdržala.

Vilma i Smajlic,super za kupanjac.Razmenićemo podatke,da Vas malo vidim. :wink:Vilama i ja više volim leto.

Dunja,samo ti zezaj.Zaslužila sam valjda,idem sa tri deteta+jedan,treba to izdržati.Rozi oblačim kad se slikam sa sekom,stariji sin voli zelenu boju,a mlađi plavu,pogađate mm crvenu,šta ću morala sam svima da udovoljim 🙄 .Sad shvatam da je stvarno tako :buljavko: ,potrefilo se.Za manekenstvo,daleko sam ja po građi od manekenke,više sam zaobljen tip a to nekako i više volim.Muka mi baš od prevelike mršavosti.Pre dvadeset dana sam imala oko 10 kg viška,sad oko 6,planiram da do mora doteram do idealne,volim ja to.

Kajo,pa ne mogu da verujem :buljavko:.Pa onda smo nas dve blizu(ja u Surčinu) .Da bi ispunili domaći od T3,moraće Mimi da pređe preko Save 😆 ,kod nas.

Nanice,jak je to bio zemljotres,čim ti nemožeš da stojiš 😆

kriki25
    Član
    kriki25

‘de ste zene!:-*

Evo da se javnem, pa odoh da spavam. Ja danas nisam izvodila Stefana napolje, jer je ovo zaista vremenska nepogoda i bez preke potrebe i ne treba nesto preterano ni izlaziti. Jutros smo ga odveli kod mojih, a mi otisli da uzmemo pasose i da pokupujemo potrebstine za stan. E kad smo odneli jelte te potrebstine kuci, malo smo se opustili, pa je khm khm bilo zemljotresa i u zapadnoj Srbiji. 😆

Dunja, joj sto je najgore, ovde su prskali komarce pre neko vece, ali nikom nije jasno sta su oni prskali, kad komaraca ima u nenormalnim kolicinama!

Joj ti privatnici! Necu nista da komentarisem, da ne bih lajala! :galamdzija:

Marija, srecan vam 1. rodjendan!

Sta sam ono htela jos reci… :hmm: … Zaspala sam skoro…

Odoh da resetujem mozak, pa se kuckamo sutra… :caos:

dunja26
    Član
    dunja26

ksenija ja volim da se zezam, sta cu, takva sam al volim i na svoj racun tako da samo udri 😆 😆
    salu na stranu imam i ja 3-4kg da skinem, dobila sam 17kg u trudnoci i sve je otislo bez imalo truda al ovih zadnjih 3-4kg nece sa mene nikako i bas planiram sa cimerkom iz porodilista da krenem na neki fitnes mada ona predlaze pilates, al videcemo…cisto da mi se telo pokrene jer osecam da sam sva zakrzljala a mrzim taj osecaj jer nisam takva bila

neverovatno sta se meni desilo, ja sam bila u ubedjenju da je danas nedelja, a juce sam mislila da je subota i tako 2-3 dana unazad, jos ja mm-u pricam kako cu sutra da idem kod zubara i mozda poslepodne podne odemo do nase drugarice t3 i druga nemanje jer smo kao nesto pricale za ponedeljak… ajme bruke da smo se sutra tamo pojavile :ruganje: :ruganje: ja bi u zemlju propala :doomed:

Ksenija 09

MARIJA,SREĆNA KAJI PRVA GODINICA!!!!LEPO JE PROSLAVITE UZ ŠUM TALASA I LJUBI JE OD SVIH TETA SA FORUMA!
    ŽELIMO JOJ DA PORASTE VELIIIKA,DA SE IGRA ,BUDE SREĆNA I LEPO SE SLAŽE SA SVOJOM SEKOM MILICOM!

POKLON,LUTKICA

Malo tortice

I jedna duga,da dugo živi srećna

Ksenija 09

Dunja,zezaj se ti,zezaj…Šalim se,ma i ja volim.Da,tih poslednjih 3-4 je najteže skinuti.Dežuram pored kompa,šta ću kad koleginica T3 još polaže fizičko 🙄 ,odužio se taj ispit,ko da na fakultetu polaže 😆

Ima li tebe na fejsu ili Vi to kolektivno u Zrenjaninu ne volite te stvari?

dunja26
    Član
    dunja26

ne znam ima li to kakve veze sa zr al nema me na fejsu, mada kod mene to sa fejsom nema neke veze vec ne zelim otvarati svoj profil ni ja jednom sajtu, nemam ja za to volje vise…sad sam na 2 foruma, mada vise ovde nego na tom drugom i koristim msn, cak se i dopisujem sa jednom curom sa tog drugog foruma na msn-u

villma
    Član
    villma

ma Ksenija je kupila cetiri kostima da se kamuflira na plazi, da ne bude ono „evo je ona u roze kostimu“, nego menja da je niko ne prepozna, hehe

sad se budila, bas je plakala, dam joj vode, bas je pila, i sad opet spava…

idem da se tusiram, mozda i kod mene bude potresa, vec imam minuse kod mm..

dunja26
    Član
    dunja26

vilma ti slabo u skoli, bar da kod tm-a zaradis neku ocenu :>
    ja cu sutra da napravim neki potres, mm vec spava

Gledanje 2,566 članaka - 2,566 do 2,580 (od 2,612 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.