Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 2,611 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimipet 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 2,581 članaka - 2,581 do 2,595 (od 2,612 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• T3
    Član
    T3

dobro vece dobro jutro ili ti za neke laku noc… 😆 od slomljene profesorice..rekoh vec da je ovaj iz fizickog bas naporan razglavi me svu.. 😆 upalu misica da dobijem na kraj godine sad pred plivanje i skakanje u vodu uh bem ti ,ali dobro bar polozih sa cistom peticom,da je mogao i sesticu bi mi dao..hihihi 😆
    salim se evo i mene u sitne sate… :caos:
    za mene ko da je dan tek poceo..
    ceo dan smo unutra zatvoreni i klimamo se..pa povo nije normalno ali ko sto vec neko rece ako treba dfa biramn izmedju leta i zime biram, vrucine..
    nina je danas isla sa mm do mesare i kad se vratila pocela da place koliko se preznojala i koliko joj je bilo toplo odmah se bucnuila u bazen..
    ja i mm pekli tj on rostilj za rucak mislicete da smo ludi :kreten: po ovoj vrucini ali nismo napolju vec u supi gde ima i ventilator tako da je jedan deo vtrata izlazio dim a drugi depo prostorije bio bas onako prijatan..
    rucali napolju ko na pikniku opet u ladovini ,klinci do pola u bazenu a od pola jedu na karzonskim tanjirima ma bas nam bilo lepo.. :bravo:

posle oizvela nemanju napolje inace odrapio je danas 2 puta po 2,5 sata spavanja..lepšo mu u sobici zamrac eno hladpovina i covek spavo ko top..mm me grdio kao jbt spavo je culu noc tj 17 sati pa sad u podne 2,5 pa od 4 do pola sedam i u devet se opet komirao..on nweshvata da je to spas kad spava a i da je on jos uvek beba sta drugo da radi sem da spava,jede i kaki..

ja otvorila ladno pivce lavica oce li neko samnom..zedna sam ko nilski konj a danas smo popili balon vode od 5 l i jos sigurno toliko soka i kisele..cesmusu nisam ni brojala…strasno samo tecnosti nikaD DOSTA TAMAN PIJEM VODE I ODMAKNEM SE JA OPET ZEDNA..EVO SAD SAM SE ISTUSIRALA I NEVRDI OPET SAM SVA MOKRA.. :leto:
    tamo u sobi spavaju mm i nina lepo ko na zlatiboru ovde kod mene u mojoj kamncelarijskoj ko na malti ali dobro bar ventilator odradjuje svoje koliko toliko,sali ljudi klima je spas i zakon..

mimi izvini sto i tebi ne poslah poljubac sinoc nisam odma videla da si i ti tu…evo ti sad dv :-* :-* ili kod tebe vazi ono TRI POLJUPCA HOCU JA NECU JEDAN NECU DVA 😆
    bilo nocas drmanja do tri ujutru.. :ukrevetu: bome sad sam ko leptirica lela vratio me covek u formu i svaku kost na svoje mesto… 😛
    nEcu da vam pravim zazubice ali bilo je basss dobro..bice i nocas koliko vidim vec pivo pocinje da deluje doduse meni prvo ode u noge 😆 bar da dobijem i milionce ispod cepa hihihihiali nece proci netaknut ni veceras a posle cu ko i sinoc da zadjonjam ko jagnje pored mog sina.. :spavam:

pozdrav za lence,lep provod im zelim i saljem puno pozdrava i poljubaca njoj i matiji… :-* :-* :love: :love:

kriki veliki pozdrav i vama ..danas nemanja i nas vrsnjak ako se nevbram imaju tacno pet i po meseci ili ti 5 mesci i tri nedelje.. :alkoholicari:

dun ja a jel smo se potrudili ma da bre malo razbudismo i zadrmasmo grad al neka cisto da znas da mislim na tebe…evo meni se sad drma krevet da to niste vi..mali je ovo grad ,sve se oseti..hihihi 😆

super su vam novi tikeri pogotovo ovi morski moracu i ja moje malo u tom fazonu da stavim ali bez slike znate vec zasto…

mi danas prvi put probali jogurt super mu se svideop popio skoro po case i to ovako prvo sam mu umakala krompir i tako davala a posle iz case samo zijao i trazio jos..sutzra cu mu datri pavlaku ili kiselo mleko sta mislite sda je bolje prvo.. 🙄

ajoj al udara ovo pivo.. 😆 .a profesor fizickog me ceka..opet ce me terati da se krecim a ja bas noge ne osecam,ma nema veze ja cu da legnwem doignem noge a on nekl radi sta hoce samo da ne padnem… :sok:

katarini cestitzamo prvi rodjus.. :cvecko: bas porastiste…vreme bas leti evo i mi skoro pola godinice..bas proleti dok se okrenes ta prva godna je i najbrza i najteza..

smajlic srecan vam put i nedostajaces nam.. :HAG:
    vilma jel te muci taj instruktor znas ono pokazi mu zube da ne kazem prsa i odma ces skratiti votnju a bome siguirno i poloziti…
    eto vidis kako ja kod dise i profe iz fizickog iz prve sve..
    nadam se da siu nu dossad savladala..ako ne ti vrati u rikverc pa svce ispocetka na kraju uvek upali.. 😆

ja ovde fizikalisem a vi se smejete… 😡
    mimi kako bilo na splavu jel pevao aca lukas ili pantertsi.. 🙂

htedoh vam jos reci i ovo..naime idemo ja i nemanja danas tu u obliznju trafiku da kupimo cigare i tu pored nrki dvoristu slavii rosdio mu se sin..i covek ladno na sred izvadi pistolj i bam poce da poucva ,pa bam jos jednom,nemanja mi se rasplako u sekundi ,a bome se i ja upladsih..
    kazem ja toj u trafici strasno lkakva budala puca u vazduh a puno dvoriste i ulkica ljudi…a ona kaze rodio mu se sin pa reko sta me briga sad kad se njemu rodio treba da ubije mog..kakvih sve degenereika ima…boze jos sam u soku… 👿

jebote stukoh ja obvo pivo profa ni ne zna sta gas dxeka sad ce on meni da polaze i da vidi kako je to kad drzis noge u vis.. 😆

vidim nisam jedina koja pije… :alkoholicari:

nanici ,pegi i ostalima takodje veliki :-*

dunja ,vilma ,ksenija velika pusa vidim da ste tu..izvinjavam se unspred ako je i mimi ali ja vec nevidim nista..
    lepo spavajte odo ja da upalim tj izazovem vatromet..,dunja zapusi usi…napad samo sto nije..
    i vidimo se ti i ja jos uvek znam sta pisem mada bi to sve tesko rekla koliko vec u ponedeljak po dogovoru…

sve vas ljubi vasa polupijana 😆 i otkacena :kreten: T3… :-* :-* :-* :-* :-* :-*

dunja26
    Član
    dunja26

t3 zeno samo napred, svaka cast,tako i treba :bravo: :bravo: :bravo:
    a sutra cemo i mm i ja da napravimo zemljotres, ima da grad sravnimo :> :> :>

a u ponedeljak se mozda vidimo da prepricavamo sta je od grada naseg ostalo :ruganje: :ruganje:

T3
    Član
    T3

da da dunjce memne bas drknulo ovo pivo..jedva gledam neznam dalcu moci do krevbeta da odem a ne popnem se na kozlic ali ajde probacu a vi sutra da odrdite sve to i za nas..reci cu ti ja koje vezbe traze na polagsanju da ne padners i ne obrukas se..nisu teske samo treba motivacije i kondicije..
    da da vidimo se nadam se u pon ako ne iskrsne nesto.-..
    cmokkkkkk

dunja26
    Član
    dunja26

iimam ja nekih obaveza u pon, al cemo se cuti jos, pa se nadam da cemo se uklopiti….ne sekiraj se nisi jedina i mene omamilo ovo pivce :ruganje: :ruganje:

Ksenija 09

Ja ispeglala gomiletinu :leto: ,reših je se.Zato i ne videh da ste kuckale.

Opa,T3 se javila,uživaj draga. :srbenda: Za komšiju nemam reči,uff što ne volim taj primitivizam 👿 .

Dunja,šta ti je to msn 😳 .

Vilma i ti zezaš.Ako,ako pa svi učenici vole da zezaju prof.Nećete mi se izvući ove godine :kadtedovatim: .Slobodneo me zovite „prof.sa 4 kupaća“.

Nema Pegi?Marija i Lence na moru,opravdano odsutne kao i Mimi koja je na splavu.Blue se seli.Smajlic,Vilma,Nanica ,Kaja i Dunja se javljale.Ire nema već dva dana?T3 se javila iako nismo očekivali.Kriki :hmm: ,valjda se javila,da ne vraćam sad.Ima nas ukupno 14.Prozivka bila.Fajront.

DANAS SMO NAPUNILI 9 MESECI,VEČERAS JOJ VIDEH 2 NOVA ZUBIĆA,GORNJE JEDINICE PA SAD UKUPNO IMAMO 5!MAMINA DEVOJČICA RASTE :smizla: ! :love: :love: :love:

Pegipeg
    Član
    Pegipeg

pa vi nocas bile vredne…nesto iscitah al ne znam kolko cu se secati…ono sto mi je ostalo kao interesantno-DUNJA zivota ti kad ti sada po ovim vrucinama izvodis Violetu napolje,vidim da ona tebi super spava (kuc kuc)ali ako sam skontala ona zaspi do pola osam najdalje? meni je to fascinantno jer mi tek oko pola osam izadjemo napolje sad po ovim vrucinama..dobro,ja sam los primer jer mi svakako mnogo lutamo,ali generalno gledam kako sve bebe tek u neko to vreme izmile napolje jer nemoguce je pre,pa ste mi vi bas zanimljivi sto tad vec spavate…
    hm…nem pojma sta jos procitah… a da-T3 nabija kondiciju…ti zeno ko da se za olimpijadu spremas,osusices se ionako te nema saka jada 🙂 e da,super mi scena,klinci koji se brckaju u bazenu i krkaju rostilj…drago mi je sto ste uzivali,to je svarno bilo extra….
    srecan rodjendan i devojcici Kaji….ja ih ne znma ali sve najlepse zelim…malena je prava cica,prvi rodjendan a vec ga docekuje liksuzno na putovanju 🙂
    Ksenija-jesi se danas kupala u bazenu (ovoga se setih od juce,prekjuce kad li) meni je to super,ja sam se sa mojom Emom kupalal u bazencicu,ali ja sam se vozila i niz tobogan sa njom,isla i u lavirin sa njom i kojekakvih jos zajebancija…ne zbog nje,nego sto brate mili,ja obozavam te zezancije,prosto volim da se igram,a dete mi odlican izgovor…svaka cast za vase zajednicko brckanje,samo se vi opustajte,a komsiji koji te zato gleda popreko,nek avion srusi antenu sa krova 🙂 (varijacija na komsijsku kravu,a sad videh da zivis na Surcinu)
    inace meni Ema uzasno podnosi vrucinu,jos kao beba joj nije toplota prijala,a i u sred zime joj gore noge a kosa vecito mokra na spavanju…ona se vesela istopi od ove vrucine i jutros je cak dobila malo temperature…37,5…nista propratno nije imala,ni nos da je zeza,niti kaslje niti povraca…ma nista nista,prosto je vruca i pomala njanjava…srecom pije svakako puno tecnosti,malopre joj merih imala je 37…sad je ok,propremila sam sve za skidanje temp,ako se poveca,ali srecom nije trebalo…
    za razliku od Eme,Ficojlo nam extra podnosi vrucinu,da zlo ne cuje…on je ko bubica,ljubi ga majka… 🙂
    joj oprt oduzih…al sad disem pa mogu 🙂
    NOC JE NAJBOLJI DEO DANA….

Pegipeg
    Član
    Pegipeg

JAO strasno koliko ja izgresih,al ajd,verovatno mi prsti jos nisu prodisali 🙂
    KSENDZO bre,pa srecen vam rodjendancic…vi ste baaaaas vejiki sad,skoro pa momke da birate 🙂

Ksenija 09

ĆAO Pegi.Hvala za čestitke,mi već biramo momke 😉 .

Ma i ja volim da se igram sa ovim mojima,takođe mi oni izgovor 😆 .Ne komšija već komšije ❗ ,kupati se i igrati sa svojom decom baš nije po JUSU.Ja mu dođem kao neki izrod,ma baš me briga.

Super ti tikeri,evo i ja menjam iz dosade.Sad smo suviše slične.Ma promeniću sutra,sad stvarno ne mogu.

Vilenimo noćas od 3.

dunja26
    Član
    dunja26

da otvorim…

ja legla u 2 sinoc a jutros ko za inat violeta se probudi u pola 7, a vec sam navikla da kad sam najumornija ona se pre budi i evo u ovo vreme ona obicno vec ponovo spava, ali ne, eno je u kreveticu mrmlja nesto, a tu je trljala okice i zevala i svasta nesto i sad me zeza… ne dizem ju iz krevetica dok ne odspava inace ce mi samo kenjkati i kenjkati

sad bi kaficu popila al sam preumorna da ju skuvam…ih di mi je mladost 🙄 samo cekam da gospodjica zaspi da se i ja bacim u krevet i da jos malo odremam

:-*

dunja26
    Član
    dunja26

e da, pegi, sad kad je ovako vruce normalno da ne idemo napolje, eventualno prepodne, a sto se lutanja tice, volimo i mi :> ali po ovim vrucinama mislim da bi to bilo mucenje za obe… a za spavanje, tu je violeta izgleda na mene, pricala meni mama kako sam ja spavala od 20-8 … inace najvise volim kad jede oko pola 8 i do 8 da zaspi al to je tesko izvodljivo jer ona je vec nekad u pola 7 zrela za spavanje a nju da mucim i drzim budnu na silu, to mi je bezveze…
    jedva cekam da spalsne malo ova vrucina da i mi malo napolju proluftiramo mozak kako spada 😆 😆

i sta sam jos htela… mozak mi ne radi… izgleda da je moja damica zaspala, ne cujem ju vise…idem da odspavam

tipkamo se kasnije

villma
    Član
    villma

ehej mame, kako ste?

nocas je stvarno bilo pakleno, slabo sam spavala, a ona se probudila u pola 7, mm je posle uzeo da ja malo dzonjam, ali mi je posle nesto zvocao pa smo se posvadjali 🙁

Peg, bas sam se smejala za avion i antenu, dobra fora, ta t je verovatno od vrucine, posebno ako losije podnosi vrucinu..

Ksenija, srecan mini rodjos, nesto nisi podesila tiker, pa se nevidi..tikeri su divni, sto ti rece sad su svi slicni, pa se slabo raspoznajemo, ali ja na osnovu pisanja mogu da naslutim ko pise, posebno ako malo duze caskamo…

ja sam danas bljak, nadam se da ce proci….

dunja26
    Član
    dunja26

ehey, di ste mamice?

kod nas je nesto sumnjivo vreme, nebo se nesto polaki sivi i iskreno se nadam da ce da padne neka kisa da se malo rashladimo
    violeta mi spava vec drugu turu, spava vec sat i po, kad je ovako vreme pred kisu ona samo spava i spava, u prvoj turi odspavala je 2 sata, probudila se u 11 i nesto i vec je iza 13h ponovo zaspala, pitam se dokle ce…kad se probudi bucnucu je malo u kadu jer mi se nocas toliko preznojala da se opet osula i to bas dosta, ima cak i po licu 🙄 ono se taman povuce a kad spava preznoji se i tako u krug

vilma, nisi jedina i mene je mm iznervirao, bas mi na zivce nekad ide brak :> :>

ksenija zaboravi ja tebi reci…msn je program koji mozes da instaliras na kompu i preko njega se moze chatovati, razmenjivati slike itd itd npr kao i skype ako si za njega cula, i tu varijantu vise volim, intimnije je

villma
    Član
    villma

vala da znas Dunja, i meni nekad dodje da se razvedem, hehe, salim se..

e da znas da se i moje dete osulo, oko vrata do uha, okupala sam je danas u kadici, i da znas da se posle malo smirila, valjda joj lakse

danas je spavala samo sat vremena, probudile je komsike, pa je sad ponovo zaspala…

villma
    Član
    villma

sta je ovo, nema nikog, nije valjda da svi gledaju fudbal :buljavko: :buljavko:

ja ceo dan nesto sklanjam, sredjujem i brisem, i sad gledam, kao da prstom nisam makla 👿

ova nedelja bas nije moja…

gde ste mame, nema mi Kaje, :hmm: , malo cudno za nju…

dunja26
    Član
    dunja26

da da vilma, znam na sta mislis :ruganje: :ruganje: joj da mm vidi sta pisem bilo bi mi :batinepoguzi:

bucnula sam violetu, bas se lepo izigrala u vodi, malo sam joj stavila pudera ali tek tek pa cu da vidim hoce li joj pomoci..mada sam sad lepu promaju napravila i evo sad se ne znoji uopste
    bas je klopala i sad se mm sa njom igra a ona dohvatila neku kesu i suska li ga suska

joj samo da padne kisa :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Gledanje 2,581 članaka - 2,581 do 2,595 (od 2,612 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.