Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 2,611 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimipet 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 2,611 članka - 2,611 do 2,612 (od 2,612 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• nanica
    Član
    nanica

Hocu i ja kisu ali valjda ce stici…

Kriki, znas sta meni predstavlja najveci problem? Naprimer uvedem 3-4 namirnice(recimo sargarepa, krompir, zitarice i jabuka) i kombinujem ih i to mu zameni obrok tj.mleko… Posle hocu recimo da uvedem brokoli… Kako mu to dati a da ne poremetim ovaj vec uvedeni obrok tj.da mu ne moram posle jos davati i mleko? Da li dati u nekom drugom vremenu ili mu to ubaciti u ove vec poznate namirnice ili :neznam: …
    Inace, i ja se plasim da mu dajem puno zitarica jer je veliki bucko a vidim da mu odgovaraju uz povrce pa da mu ne bude puno ako mu dam i uvece?

Izvinjavam se sto ja sada smaram ali bas me ovo pitanje opterecuje danas…

mimipet
    Član
    mimipet

Nanice, s obzirom da siki i da super napreduje, za pocetak jedan obrok. Ja vec skoro 2 meseca uvodim nemlecnu i tek pre 2 dana sam krenula sa tim vecernjim obrokom… A da krompir gusi – gusi… Ja sam ga nekako brzo zdruzila sa sargarepom, ali ona nije odusevljena… Neces bre poremetiti nista, zasto bi? A sto moras zitarice toliko da forsiras? Ni ja ih ne trpam bas u 2 obroka da je ne bih tovila. Nemoj brinuti bre 🙂

kriki, bilo je super, vozili se camcem, spavali napolju tokom dana, druzili se tamo sa drugarima i komsilukom, al sama Sava je ogromna, nadosla pa prljava… A gliserasi udriiiiiiiiii, pa vozi i dizi talase :kadtedovatim: :kadtedovatim: :kadtedovatim: .

Vilma, a sinoc , posle onakvog dana – sveze 😯

Ijuuuuuuuuu sto sevaaaa i grmi :buljavko:

Gledanje 2,611 članka - 2,611 do 2,612 (od 2,612 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.