Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 2,611 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimipet 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 2,612 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Marija123
    Član
    Marija123

Ej Faye ne brini se Kajina sestra Milica je bila celava do prvog rodjendana a sad ima gustu kosu nemoze frizerka da je osisa…kada je imala oko 2-3godine ja sam je na leto sisala na kratko dva tri puta i sad joj je extra kosa…a Kaji je bila sva opala pa joj sad nova raste…imala je tamniju kad se rodila…pokazacu vam…
    Hvala Elektra na medu…obozavam ga… 😉

villma
    Član
    villma

prebacila sam je cim je zaspala, ne mogu vise da je nosim, mislim da ima skoro 9 kg, ledja mi pucaju!!!

mislim se da li da joj kupim ogradicu, ali nisam sigurna da ce u njoj dugo biti, da li neka od vas ima ogradicu, i da li se deca igraju u njoj??!

gogy
    Član
    gogy

Ček da videim je l radi?

villma
    Član
    villma

radi gogy, kako je bilo na kontroli?

gogy
    Član
    gogy

Grrrrrrrrrrrrrrrr 👿 👿 👿 👿
    Sto puta sam od jutros pokušala, nema ni smisla sad da ponavljam ono što sam jutros pisala, mrzi me…

Juče u savetovalištu uglavnom ok. Ima svega 7200kg i 68cm. Ali, dr kaže da je ok, važno je da napreduje, da ne stagnira, da je vesela i zdrava.
    Malo je plakal kad je primila bocu, ali nije bilo strašno… Zaspala je odmah u kolima. Preživesmo…

Vreme je katastrofa, propadoše mi svi planovi za napolje.

villma
    Član
    villma

pa super, ona je bas dugacka, bitno je da je zdrava….

E Marija, sad sam videla kajinu novu sliku, verovatno je porodiliste u pitanju, faca joj je „ko me uznemirava“, hehe

villma
    Član
    villma

Vauu covece, kao da smo u sibiru :zima: :zima: , ja cak razmisljam da se preselim tamo, mozda je toplije :zima: :zima:

Marija123
    Član
    Marija123

Jeste iz porodilista, vidite kako je imala retku kosu i tamnu i ta joj je otpala i izrasla ova ridja…skroz je blesava… 😆
    Kakvo grozno vreme kako cu sada sa decom u kupovinu, a u kuci nista nemam…da poludi covek… 😥

Marija123
    Član
    Marija123

Gogy i meni je Kaja sa 6 meseci imala 7210 i bila 68cm dugacka i doktorka je bila odusevljena, rodjena je sa 3300 i 53cm dugacka…tako da se ne brini… 😉

villma
    Član
    villma

Marija, ista situacija, i meni frizider prazan, nemam ni luk, juce bio gulas bez luka, a ne znam kako da izvedem dete napolje!!!

Marija123
    Član
    Marija123

Bogme Vilma ja cu morati da ih natrontam pa u Rodic ili ovaj novi cork tu su jedan pored drugog da idem u kupovinu, sta cu zeno…
    A Kaja mi nervozna vec dva dana, ni mi ne izlazimo, a nju jos muce ti zubici nikako da izadju i nema mira dva minuta, jos ja jutros iznela Micine chicco igrackice koje sviraju pevaju, onu kucicu sa kljucicima, sve sareno…nju je to zanimalo 10 secundi i onda je opet pocela da cmizdri…sad je malo sisala i zaspala…
    A mm nikako da dodje…
    Nego gde se bese ti nalazis da kupim i tebi pa da ti donesem… 😉

villma
    Član
    villma

e mogla bi, da znas, ali ja sam daleko u sremcaji….

ma poslacu muza, napravim spisak i sta me briga, slinava je bila skoro pa se plasim da se opet na prehladi….

gogy
    Član
    gogy

Vilma, tvoja bebana i moja su baš vršnjakinje, sad vidim ticker. Jesi se snašla za nabavku?
    Ja ceo dan jedem na nervnoj bazi. Rasturih se od čvaraka, šunke, čokolade… ma ni sama ne znam šta sam pojela. Ubi me ova zatvorenost. Ovde kod nas baš mećava, da čovek poludi. I Dora nešto nervozna danas. Nije nešto kmezava preterano, nego traži pažnju, ne zna šta će od sebe. Valjda i njoj dozlogrdilo.

gogy
    Član
    gogy

Vilma, tvoja bebana i moja su baš vršnjakinje, sad vidim ticker. Jesi se snašla za nabavku?
    Ja ceo dan jedem na nervnoj bazi. Rasturih se od čvaraka, šunke, čokolade… ma ni sama ne znam šta sam pojela. Ubi me ova zatvorenost. Ovde kod nas baš mećava, da čovek poludi. I Dora nešto nervozna danas. Nije nešto kmezava preterano, nego traži pažnju, ne zna šta će od sebe. Valjda i njoj dozlogrdilo.

villma
    Član
    villma

jesu, samo dan razlike…. 😆 😆

poslala sam mm u maxi, ne mogu da je izvodim na ovu mecavu

A sto se tice klope, ja sam tako jela u trudnoci, ali moj dr :anene: :anene: ,grdio me stalno, pa sam se trudila da se obuzdam, ni mi ne mrdamo nigde, cekamo djole-prolece i kujemo planove gde cemo da idemo, do tada :zima: :zima:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 2,612 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.