Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 2,611 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimipet 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 2,612 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• milica-cica

E ovaj put sam i imala sta da procitam!

Gogy, drago mi je da je sve u redu bilo kod dr! A nemoj se brinuti oko kilaze, najbitnije je da dobro napreduje.

Faye,sestro ,bas te namuci Sofija sinoc… Nadam se da ce veceras biti bolja…Ma ti si se vec i navikla d se svaki cas budis 🙂

Nemanja ustao u 20 do 7 jutros, a ja ne mogu oci da odlepim!! Al ko me pita, jel??

Marija, Vilma, jeste li bili u nabavci?

Elektra, skinula sam prve 2 Cougar town-a pa cu da vidim kakva je.. i uopste nije losa ideja da nabavim kacigu…Znaci Marta krenula da rucka ribicu…i svidja joj se- meni se cini da se njoj sve svidja, jel da?

Lumpi kako Lea jede? Mislim koliko kolicinski?

Ovde sneg ko blesav- pici li pici!! Vec je napadao i-ha!! Ali mi smo se danas prosetali, jos dok nije pao, nije ni bilo tako hladno-3 stepena u plusu.;

villma
    Član
    villma

Milice, nabavka obavljena, jeste da fali nekoliko stvari, ali nije strasno!!

bila sam napolju da popusim jednu cigaru i smrzla se, brrrrrr

Jel Nemanja pajki???

Marija kako je prosla kupovina??

Faye, Lumpi, Gogy, Kris, gde ste ???

milica-cica

Vilma, zaspao je Nemanja, bas je bio pospan. Probudio se u 16h danas i jedva je izdrzao do kupanja da ne odspava jos jednom 🙂

Za ovih skoro pa 8 meseci svako jutro se budim kad i Nemanja, pa sam rekla mm da bi mogao makar jedno jutro da me pusti da se naspavam ko covek a da ga on za to vreme cuva…

E da! Zamislite ovo! Juce se moj bebac ukaki, i kazem ja mm da mi dohvati "pribor" za presvlacenje. Mota se on oko komode, sav se uzvrteo. Pitam ga ja sta ceka, ima da nam se dete razbudi dok se on skonta. Kaze- pa uzeo sam pelenu i kremu i razmisljam koja je treca stvar koja je potrebna???????

Eeeeeeeeee tacno :uzid: :uzid: :uzid: :uzid:

villma
    Član
    villma

Ma bre :batina: :batina: , e ja ne znam da jedan muz presvlaci decu, pogotovo kad se ukake (osim mozda boyanin), mm do sad nikada nije ni presvukao beku!!!!

biseri :uzid: :uzid:

Elekttra
    Član
    Elekttra

De ste mame?Mi sad zaspali,pa rekoh da Vam se javim.Ceo dan smo bili u kuci,nismo izlazili zbog ovog vremena.

Gogy,ova zima ubija,ja od dosade uzmem isto pa jedem.Nemoj da se brines za Doru,bice sve u redu 😉

Mico,dobar ti je tm 😆 😆 😆
    Sta ti je rekao na to za cuvanje Nemanje ujutru?
    Marta voli sve bas da jede,nista ne odbija moja prasica.Javi ako ti se dopala serija 😉

Lumpi,sta ste ruckali danas?

Faye,jel zaspala Sofija?

Ostale mamke :-*

gogy
    Član
    gogy

Vilma, Mico-Cico, Elekttra, Lumpi, Chris, Marija, Dano, Faye :love: :love: :love: :love: :love:

Nadam se da vam bebane pavaju. Ova moja zaspala oko 8, ali se već 2x budila. Ne znam šta ju je spopalo.

Danas ni do prodavnice nisam mrdnula. Želudac mi se okrene kad pogledam terase. Sve zavejano, a na njima mi gomila stvari i par tegli sa zimnicom, sokovi, mleko u tetra… katastrofa.

Mm presvlači beku, pa čak i kad je ukakana. Nekako je od početka morao da se uključi, jer su meni još u trudnoći bile utrnule ruke i to je trajalo još 2 meseca nakon porođaja. Do skoro ju je isključivo on kupao. Sad sam ja preuzela ulogu glavnog za kupanje, a on je asistent. Sad smo kupanje prebacili u kupatilo, a i koristimo veliki plastični fiksator, pa mi je lakše.

Faye
    Član
    Faye

:klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Zene Sofija zaspala u 18:30h dnevno spavanje koje je postalo NOCNO. Ja zaspala sa njom. Budila se dva puta vec sisala i nastavila. Zaspala sve u odelu. Ja joj sad promenila pelenu i obukla joj dole pidzamu a gore ostala u duksu i prebacila u krevetac. Tako da idem sad da nastavim i ja ko zna kad ce da ustane :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:

Ljubim vas sve :-* :-*

:klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Faye
    Član
    Faye

MM presvlaci kad se upiski a kad se ukaki ne voli al ako ja nesto radim presvlaci 😆 😆

Elekttra
    Član
    Elekttra

Nemoj samo da ti Faye zameni dan za noc,bice onda gadno 😉

Lumpi
    Član
    Lumpi

:caos: mamike

Ja odustala od slanja poruke danas, kad nikad neće :kadtedovatim: :galamdzija: :galamdzija:

Milice, Lea pojede negde oko 190gr, nekad malo više, a nekad manje, kako kada. To sam merila po onim teglicama kupovnih kašica. A kad sisa, ne sisa dugo, maksimalno 5 minuta, nabrzinu izvuče i dosta joj 🙂
    A vaše bebe, koliko pojedu količinski?

Elektra, mi smo danas ručkali teletinu sa povrćem i pavlakom, sve je pojela, a popodne jabuku i pola banane, isto je sve pojela, gicko mamin 😆 😆
    A Marta dobrica, baš lepo ručka :bravo: :bravo:

Ni mm ne presvlači Leu, dva puta ju je presvukao otkad se rodila i to samo kad se upiškila. Kaže – ne znam ja to :batina:

Faye, nadam se da će Sofija lepo spavati da se i ti odmoriš. Jesi li pokušala da joj skratiš to dnevno spavanje? Ja sam čitala da nije dobro deci braniti da spavaju onda kad hoće, ali treba ih nežno probuditi i skratiti to spavanje preko dana, kako bi bolje spavali preko noći.

Šta nam je sa Christy i Boyanom :hmm:

A danas sam se toliko smejala Davidu. Kaže on Lei: joj seko, znaš ti koliko ti mene voliš, ma jel znaš ti koliko ti mene voliš?? 😆 😆 😆 😆

Gogy, Vilma, Marija :-* :-* :-* :-* :-*

Dana
    Član
    Dana

Ljudi meni stvarno nije jasnošta se to sa ovim sajtom dešava. Juče sam čitav dan pokušavala da se priključim i nisam uspela. Ladno mi ovaj prozorčić za pisanje poruka isključili.
    Posto je utovario sav Papin prtljag u auto, sofer primeti da Papa stoji
    napolju:
    – Oprostite, Vasa Svetosti, hocete li uci, pa da krenemo?
    – Da, ali meni u Vatikanu nikad ne dopustaju da vozim, danas je bas
    dobra prilika.
    – Zao mi je, Vasa Svetosti, ali to ne bih smeo, izgubicu posao. Sta ce
    biti ako se nesto desi?
    – Niko to nece saznati – odgovara Papa sa osmehom.
    Slegnuvsi ramenima, sofer seda pozadi, Papa za volan. Ubrzo, sofer se
    gorko kaje, jer Papa prelazi 200 na sat:
    – Sveti Oce, molim vas, usporite – jauce sofer, medjutim Papa pocinje
    da usporava tek kada se zacuo zvuk sirene.Zaustavlja se, spusta
    staklo. Prilazi mu policajac, gleda ga, pozdravlja i vraca se svome
    motorciklu uzevsi radio:
    – Halo sefe, zaustavio sam auto koji fura 220 na sat.
    – Odlicno! Kazni ga da se nauci pameti.
    – Ne ide sefe, ovo je vrlo vazna osoba.
    – Tim bolje – kaze sef.
    – Dobro sefe, ali radi se zaista o vrlo, vrlo vaznoj osobi.
    – Gradonacelnik?
    – Vazniji.
    – Poslanik?
    – Vazniji.
    – Prvi ministar?
    – Ma, jos vazniji.
    – Dobro – kaze sef – pa ko je?
    – Ja mislim da je Bog.
    – Zasto mislis da je Bog?
    – Sefe, sofer mu je Papa!

Marija123
    Član
    Marija123

Bravo Dano…jutarnji osmeh….
    Ja jedva ustala, sinoc smo isli u novi market i suuuuuper je veliki i imaju svasta nesto…ostavila 9 i nesto hiljada…
    Ja sam bila toliko umorna da sam to sredila, popakovala decu, bez kupanja, nisam imala snage, dala im da veceraju i krevet i zaspala sam sa Kajom…Ona je nervozna uzas, vec par dana, jedva sam je sinoc uspavala, a nocas je sisala nebrojeno puta, vec sam se bila pogubila i koju je sisala i koju nije…katastrofa…
    MM nece nesto da se angazuje oko Kaje, kad je Mica bila mala hteo je sad ne 😥 😥 😥
    Retko kad je presvuce bas ako mu kazem…
    Jos sam u pidzami sad ce Mica da cuva seku da se istusiram…
    Kolicinski Kaja jede oko pola solje nekad i vise od caja kasice, a frutolino i to one decije plasticne cinice pojede…lepo ona rucka, nemamo problema sa tim…
    LJubac :-* :love:

Elekttra
    Član
    Elekttra

De ste mame?Jeste se naspavale 😆
    Mi oko 11,ali bi mogla jos da spavam.

Prvo posluzenje,pa onda caskanje 😆 😆 😆

Mico,bravo za malog Nemanju,konacno da pusti malo mamu da spava 😆

Dano,hvala za jutarnji vic :-*

Lumpi,super ti jede tvoja mala prasica 😆 I Marta ne pojede ispod 190g po obroku,nekad ume i da stuce 230-240 kako joj dodje.

Faye,kako prosla noc?

Christy,kako je mala Tea?

Villma,Marija :-* :-* :-* :-*

villma
    Član
    villma

mame :caos: , samo da se javim…

vidim da je presvlacenje,problem skoro svim tatama, mada moram da priznam da sam ja meka srca pa ne insistiram previse na tome, kad vidim pojedine zene da rade i muske poslove 😯 , mm sam skoro pa zadovoljna 😆 😆

nek on radi ono sto treba, ( i kupatilo naravno da blista), i ja sam :zvezda:

evo stavila sam je u krevet da spava, ona kmeci o spavanju i ne razmislja, a glava joj crvena na jednom mestu, mora da se cuknula o resetke..

Dano, Marija, Faye, Kris (nesto nam nema Kris), Lumpi, Boyana, Gogy,Milice :-* :-* :-*

villma
    Član
    villma

Uh Elektra, dobar ti je dorucak, tebe sam zaboravila da pozdravim, oprosti….

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 2,612 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.