Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 3,785 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  84d 10 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,786 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Mirche
    Član
    Mirche

Hajedmo mame, nova tema!!
    Sve najbolje!!!
    :caos:

мирка

‘Ајде, пошто сам прва тј.друга кувам :kafica:
    Сад одох прво да ишчитам неколико последњих страница, па се :kucam: касније, ако запамтим шта сам ишчитала :doomed:

мирка

Аууууу, колико ствари за честитање, машала 😛 😛 😛

Гаврилу срећан мини рођош, Теодору прво устајање :bravo: :bravo: :bravo: и веееелииики :-* за све зубате другаре!!!!!!!!!!1

Мајо,
    и мене је недавно болео желудац два дана, па сам после имала и пролив два дана – вероватно је био неки вирус. Срећом није било ништа страшно и није страдао нико осим мене….

Даки,
    не знам где живиш, али ако код васима Футуриних киоска, потражи књигу од др Јасминке Комненовић – Од првог оброка до школске ужине. Кошта 270 дин и мени је скроз ок, углавном се по томе управљам. Сећам се да сам и ја била тотално збуњена у почетку…

Елевен,
    да ли тај Интокс може и за оне буба-русе или буба-швабе или како-се-већ-зову оне гадне бубетине браон боје које много воле (моју) кухињу. Не знам да ли да зовем оне што прскају, Јана ми сад пузи, а то се не пере једно две недеље. Покушала бих нешто да их макар смањим па ћемо на лето прскати пре него што одемо негде….

rainbow
    Član
    rainbow

Taman kad sam procitala sve postove i htela da odgovorim kad vidim zamrznuto 🙄
    Cestitam Gavrilu mini rodjendan!!! :-* :-* :-* :-* :-* :HAG:
    Cestitam drugarima nove zubice!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :-*
    I bravo za Teodorovo prvo ustajanje!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :-*
    :kafica:

daki80
    Član
    daki80

Hvala svima na savetima.Odlučila sam da uvedem prvo povrće pa ću onda žitarice čini mi se da je povrće ipak važnije.Danas probala krompir i svideo joj se ali se brzo unervozila bila je jako gladna.

Pa ja Mirka nešto tražm tu knjigu po ovim dečijim radnjama dobro si mi rekla da ih ima u stvari na kiosku,hvala

Vidim da je Gavrilu mini rođendan pa mu čestitam,a Teodoru prvo ustajanje a to sve vidim iz vaših čestitki pošto je počela nova tema

Pa i mi da se pohvalimo Aleksandra isto ustaje ima par dana i svaki dan je sve bolja,jutros je ustala u krevecu, i samo je to zanima da se penje uz nas i da pokušava da nas opkorači, a puzi uvek ka kesama jelci ali nikako da se zanima igračkama pa mm i ja na smenu moramo uvek da dežuramo.Jedino neznam šta ću dsa njenim čarapama koje su STALNO SROZANE i ustvari ona gazi po njima a ne prstićima o podlogu uh što me to nervira.Najbolje bi bio da je bosa ali nekako mi je hladno.

Ranije ste pominjali izlaske napolje tj.šetnje.Mi redovno šetamo samo danas je baš hladno -9 to mi je mnogo do jedno -5.6 mi je ok kad je temp niža ni meni se ne šeta

мирка

И мени је нешто хладно данас. Вероватно нећемо ни излазити, а саме смо кући…

Manana
    Član
    Manana

Nova temica… ;]

Cestitamo rodjendancic! :-*

Hladno je bas, bas… mi smo svi prehladjeni… uzas jedan. Boris kaslje kao starac, Nina ima i temperaturu i kaslje. isli smo kod dr i kaze nema nista ali oboje crveno grlo. Dade nam antibiotike i sad ih kljukam. Dala je i Nini kapi za nos… a ja koliko se secam do dve godine ne preporucuju, mada na uputstvu pise uz preporuku lekara moze. Kaze bas joj se sliva gust, zelen sekret i tu ce samo kapi pomoci. A i muci mi se vec dugo mukica mala. Mm i ja takodje kasljucamo i grlo nas boli, neki virus vlada, bolnica je puna, juce jedva stigosmo na red.

rainbow
    Član
    rainbow

Manana cuvaj nam andjele! :HAG: :andjeo: :-* :-* :-*

rozga
    Član
    rozga

Cestitamo sve sto smo propustili:-*
    Mi ceo dan i juce i danas tamo ovamo…Marko nocima ne spava, muce ga trojke, meni grudi otpadose jer stalno trazi da sisa…ma toliko mi se spava, katastrofa…:spavam:
    Kupili smo juce nove tj. prve cipelice:) I bas su slatke:)

LediIv
    Član
    LediIv

ciaos, evo i nas, cestitamo sve propusteno! stvarno me mrzi da se vracam na drugu temu da vidim sta 😳

mi i dalje podeljeni, ali ne bas svaki, otprilike svaki drugi dan mm ostaje s ivanom sam, a ja spavam. i kad ostane s njim skoro uvek je ok, budi se 2-3 puta, a kad sam ja s njim, hiljadu puta :galamdzija: :galamdzija:

rozga, vi prve cipelice, a ivan vec izrastao iz prvih. u stvari, jos moze, ali cim je malo deblja carapa, nema sanse. moramo i mi u novu nabavku 😆
    inace, on hoda kao pravi vec uveliko, vise uopste ne pokusava da puzi kad krene negde. jedino ako krece iz sedeceg polozaja, ili ako padne dok hoda, onda nastavi. inace prelazi opusteno celu sobu hodajuci. juce je hodao i po ulici, isli smo kolima i nismo poneli kolica, pa smo ga mm i ja drzali svako za po jednu ruku, a on hodao. bio je nevidjeno srecan i ponosan :love:

Maja-belgija

srecni mini rodendusi :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Winnie the Pooh

Pozdrav zenske :HAG: Nije me bilo par dana ovde,vidim nova tema.
    Cestitam rodjendancice,ustajanje i sve druge aktivnosti koje smo propustili :bravo:

Kod nas nista novo,sutra idemo na vakcinu,hepatit. valjda :hmm:

Novost je,eto,sto je Nole pored standardnog „ma-ma-ma“ i „ba-ba-ba“ poceo da brblja nesto sto lice na „ta-da-aa-ta…“ I srece tatine!!!

I da,definitivno ne volimo „juvitanine“ kasice od mesanog povrca,a tek one sa mesom 😯 😯 :anene: :anene: Bljak,bljak i bljak…Koje je face sve slozio dok sam pokusavala da mu dam…. Shou.Ali zato „hipp“ tamani ko lud! Obozava ih! U cemu li je fora,kad one nisu ni posoljene ni posecerene :neznam:

мирка

Зна Ноле шта ваља а шта не! И мени су те Јувитанине са месом одвратне. Ја Јани углавном кувам, а кашице имамо у резерви кад негде пођемо, али последње две сам бацила непоједене јер она није хтела да окуси. Више их нећу ни куповати…..

Jelena&Teodora

Winnie imamo isti slucaj,Teodora nece da primirise ni Juvitana ni Frutek kasice,ona zivi na Hippu od kad se rodila……………valjda zna da su najskuplje pa joj se bas svidjaju!!!:)

LediIv
    Član
    LediIv

ivan takodje jedva jede juvitanine, a i meni nesto deluju bzvz, leni ih nisam ni kupovala. frutek nisam nikad probala, a ivan voli hipp i sunval (mada to ne bas sve), a nestle onako…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,786 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.