Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 3,785 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  84d 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 3,766 članaka - 3,766 do 3,780 (od 3,786 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• simona78
    Član
    simona78

Evo samo da se „upisemo“ i za danas!

84d, ja stvarno ne mogu ni da pretpostavim koliko ml moze da povuce beba u jednom cugu :neznam:

Winnie, sve hocu da te pitam – je li se poboljsalo stanje sa okom? Nama se kanal jos uvijek nije otvorio, treba da zakazem pregled kod jos jednom ocnog dr radi konsultacija, sve bih uradila samo da ne moramo na to sondiranje 🙁

Emma
    Član
    Emma

Cao mame i od nas, cestitke svima koji obelezavaju danasnji dan!
    Nas malisa je danas otkrio golf, s&s su golferi i proveo je bar sat i pol sa tim lopticama i palicama, kakvo olaksanje za mamu, konacno nesto da mu zaokupira paznju na duze :> :>
    Coka jesi se odlucila?

masha_kv
    Član
    masha_kv

Maka Lola – 7/3/2009 09:55 Dobro jutro.Meni nesto bila teska noc za spavanje iako je A.ok spavao,ne racunam budjenja za mleko. Stvarno ruzan dan,nadam se da cemo izaci bar malo. Vanjaja, :bravo: za zubic,valjda ce sad noci biti mirnije. Meni Alexa popije oko 180ml mleka za jedan obrok.Pije pred spavanje,nocu ili rano ujutru zavisi i uglavnom preko dana kad ne moze da zaspi najlakse je uz mleko.Tako da ja ne znam koliko on dnevno popije,varira iz dana u dan. Pozdrav za mame i lep provod za vikend. Masho,jel si bila u Kg?

Bili smo u Kragujevcu u subotu, i kupili smo ugradnu rernu i plocu! Bas sam srecna. Sutra pocinjemo kuhinju da radimo! Jedva cekam!!! 🙂 Jana je bila super ceo dan, spavkala je u kolima, u Metrou je samo razgledala svojim radoznalim okicama… :love:

SRECAN 8. MART !!!!

Meni je ceo vikend prosao u nekom haosu, tako da se nisam javljala, a veceras smo bili na rodjendanu mom sestricu, tako da smo tek malopre dosli, Janci je zaspala, a ja sad ne znam gde cu pre…kuca u haosu…

Cestitam rodjendancice ako ih ima, zubice… :bravo: :bravo: :bravo: :HAG: :HAG: :HAG:

gilence
    Član
    gilence

dobro vece mamike,evo i mene,da vam se pozalim Andrija mi je jako slabo danas ruckao,nekih jedva 400ml mleka,rucak par kasicica,dorucak onako,a veceru vec nekoliko dana uopste nece,bas se nerviram,jer mi pre bar mleko pio dobro,sad sve na silu….

da vam se pohvalimo,bila mi je malo dalja sestra sa trojkama sa 6 i po meseci,dve devojcice i decak,jaoj divni su,kako su dobre beke,bas smo se lepo izigrali sa njima,a Andrija je bio odusevljen njima,pa cak kada smo ih slikali sve u sedecem polozaju,jedno do drugo,Aki je mazio jednu beku devojcicu za kosicu,izmorio se u setalici i evo ga spava od pola 9…ja sam nesto bas umorna pa cu i ja na spavanje….

pricala sam sa mm sinoc oko stana u Srbiji da kupimo,i nece da pristane,pa smo se samo zestoko posvadjali,ma ja sam odlucila da se tamo ne vracam,on sutra ide,a ja ostajem sa Akijem…..

laku noc svima i zelimo vam lepu i mirnu noc :-* i :caos:

MilicaCale

Jooo Gilence. Srecno sa muzem. Navijamo za tebe.
    Mi samo da se pohvalimo, izveli su me Sava i Tata u osmomartovsku kupovinu, u Merkator. Kupila brus i majicu. Onda su me vodili na kafu, Sava mirno sedeo ceo sat, maltretirao mi tasnicu, novcanik, labelo… Bacao, tata hvatao, ali nije pravio probleme.
    Posle tata kupio rucak. pa kuca, pa kod komsija na kafu, pa kod kumice na igranje. Zaspao je u kolima i odbio da se kupa. Presvucen, sikio i spava.
    Odoh po ostatak poklona. 🙂
    Laku noc

мирка

Гиленце,
    јако ми је жао што имаш тих проблема са мужем. Држим палчеве да то средите што пре!!!!
    А, за Андрију не брини. Имаће он још тих периода кад не једе ништа. Код моје цуре је тако и сигурна сам да су у питању зуби. Последњи пут је толико слабо јела да сам била пресрећна кад је појела 10-ак кашичица. Е, али смо зато добили 3 четворке за кратко време. Чекамо четврту….

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Gilence bas mi je krivo sto se se zbog toga raspravljas sa mm. Ali koliko sam ja shvatila iz tvojih postova tvoj muz je skroz razuman i na tvojoj je strani! Sto je najbitnije :bravo:
    Dogovicte se vi vec oko toga ne sumnjam ni malo! Pa dovoljno je dz td pogleda (mislim na kilazu)i da pristane jer te tvoja sveki ocito ubi!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

E ne da mi na da editujem poruku, htela sam da ispravim greske. „Pa dovoljno je da te pogleda…“
    Pokusala sam da editujem ali nece

malena89
    Član
    malena89

Cao mame… Meni Anjica spava… pa idem i ja… Laku noc…

Srecni rodjendancici, zubici … ako ih ima…

malena89
    Član
    malena89

Dobro jutro svima! Vidim ja sam prva…. Evo pre pola sata se Anja probudila spavala je od ponoci do 5h… nije lose… Sad je ruckala a nadam se da ce do 7h zaspati kako bi i mama mogla malo da se odmori…

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

dobro jutro, evo :kafica: za sve! nocas smo se svi lepo odmorili,Jovana je bila super :spavam: :spavam: :spavam: ali se jutros ispovracala,jos uvek nemam pojma sto :neznam: :neznam: nadam se da ce biti lep dan ,da mozemo da setamo:)

olivera021

Dobro jutro, :kafica:
    Uki još :spavam: taman da je na miru popijem :klanjam:
    Sija sunce pa ću ja da :vesnapranje: :vesnapranje: :susenjevesa: :susenjevesa: i prozore grozni su, Hari još uvek nije shvatio da kroz staklo neće moći da iskopa rupu:ruganje: pa mi sunce u sobu ulazi kroz muzge od šapa :kadtedovatim:

simona78
    Član
    simona78

Dobro jutro! Uzasna noc za nama, budila se na svakih pola sata-sat i konacno „ustala“ u 6h15min. Srecom je tata preuzeo dok se spremao za posao, a ja sam jos malo otkunjala.

Gilence, drzi se, nadam se da ce se situacija brzo popraviti!

Malena, Anja se popravlja sto se spavanja tice, samo naprijed!!!

Cini mi se da cemo danas imati sunca, mada duva neki vjetar. Tata radi cijeli dan 🙁

bilja74
    Član
    bilja74

Dobar dan i od nas.Od sutra bi trebali da predjemo tu kod vas.Nadam se da cemo se lepo druziti i da cete nas lepo savetovati ,posto smo sad najmladji.

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

jao kako sam bezobrazna,pa zaboravila sam da kazem da smo juce dobili donju dvojkicu, a danas jos jednu dvojkicu! :bravo: :bravo: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Gledanje 3,766 članaka - 3,766 do 3,780 (od 3,786 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.