Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 3,785 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  84d 10 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 3,781 članaka - 3,781 do 3,786 (od 3,786 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• simona78
    Član
    simona78

Biljo, dobrodosli :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: Mia je pravi andjeo!!!

Jovana, bravo za nove zubice!!!

Maja-belgija

dobro jutro mame

ih bre simona namucili ste se obe :anene: stasha dosta mucis mamu
    jovana :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za novi zubic

nas muce opet zube :galamdzija: srecica bas mi se namuci sa ove trojke i cetvorke!!!!!

MilicaCale

Dobar dan. Divan dan. Jos da Sava bude fin, pa da proseta mamu posle rucka…
    Ceastitmo zubice, jooj, kad ce nasi,,,
    Dobro dosle Mia i Bilja

gilence
    Član
    gilence

dobar dan mamike i od nas,mi smo jutros bili za bocu za imunitet,Andrija se zacenio od plakanja,evo ga spavka jos od pola 11… sinoc je spavkao od pola 9 do 7 izjutra,i bas je kenjkao i plakao u snu,joj ti zubici nikako nijedan da nam izadje ali je cutao u kreveticu pa sam odspavala do 8h… kod nas je prelepo vreme,evo mm sada ide za Mkd ima obaveze puno mi ostajemo do kraja marta otprilike… pomirili smo se i sinoc je bas bilo supeeeer :ukrevetu: xexexexex,rekao mi je za stan,kako ja odlucim,i sa mojima smo pricali,ako necemo u Srbiju da zivimo da nam kupi stan da imamo kada dolazimo u Ks,malo tamo,malo ovde i tako,uostalom videcemo,a meni se tamo nikako ne ide….

danas slavimo 8.mini rodjus,izvolite,mi castimo danas,a posto smo napunili 8 meseci,danas sam ga castila vocnim jogurtom hipp i sve je pojeo bez oklevanja,poceo je da place kada mu nisam dala jos,i to hladan je ruckao posto ne sme da se zagreva….ko sta pije danas :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

hocu da se zahvalim svim mamikama na podrsci,predivne ste,i zato vas i toliko volimo :HAG:

zaboravili smo da cestitamo zubice Jovani lepotici i da pozelimo dobrodoslicu Mii i Bilji :cvecko:

malena89
    Član
    malena89

Zdravo mame… Mene je Anja probudila u 12h. Sto kaze simona78 popravlja se u spavanju, samo jos nekako da mi ne secka san, ali ok…
    Bilji i maloj Mii zelimo dobrodosicu…
    Jovani bravo za zubic, srecan rodjendancic Andriji valjda nisam nesto zaboravila…

84d
    Član
    84d

Gilence, super za vas što ste izgladili odnose :bravo:

Andriji srećan rođendančić! :-*

Da li sme da se podgreva jogurt, i kako? Hoću Bokiju da dam sad kad se probudi!…

.

Gledanje 3,781 članaka - 3,781 do 3,786 (od 3,786 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.