Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,314 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Elekttra 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1,276 članaka - 1,276 do 1,290 (od 1,315 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Elekttra
    Član
    Elekttra

Eto Vesna,tri odgovora odjednom 😆 😆 😆

milica-cica

Mandarina, ja sam imala nedavno zapusen mlecni kanal.Stavi list sezeg kupusa, on skida temperaturu i bice ti lakse.. Meni je dolazila patronazna da mi izmasira taj kanal, inace je bas bilo bolno pa ja nisam uspela sama.

A za posao… jaaao meni sve nesto frka kad pomislim na to…

gogy
    Član
    gogy

Kod nas je novo to da nam levi kukić i dalje nije najsjajniji 😡 😡
    Snimali smo ga i na uz i rendgenom. Nije sad da je nešto strašno, ali praćenje je neophodno i to do 12 godine blago meni.

Mi s Dorom sve neke hardverske probleme, a softverskih, srećom, još nismo imali. Zdrava je, živahna, nisamo imali temp, začepljene nosiće, al’ zato nešto mora da zeza. prošli put guza “za dva broja manja“, pa odatle sukrvica, a sad kukić i tako…

Nju, srećom, ništa ne boli. Baš je raspoložena, okreće se, prevrće, pravi je vrtuljak.

U šetalicu :anene: :anene: :anene: , pa ni na noge uz naše pridržavanje, sve dok se sama ne podigne.

Sutra cemo u savetovalište da merimo njeno veličanstvo Mrvu…

milica-cica

Elektra, Nemanja je danas bio bas dobar. Lepo smo se igrali, spavao je tri puta po pola sata (standardno) i evo ga sad pajki…

Danas sam se bas umorila. Spremala stan, peglala, pravila cufte u sosu, strudlu sa orasima… i sad jedva cekam da idem u krevet.

Al prvo da me mm izmasira! Nadam se duze od 2 minute, koliko inace traju njegove masaze…

gogy
    Član
    gogy

E da, Mandarina, kažu da je taj kupus jedino rešenje, ali da se ne stavlja hladan.

Vesna 1975

Prvo da pozdravim MILICU CICU pošto sam je zaboravila u prethodnoj poruci, evo ispravka :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

A, sad hvala Gogy, Milice cico, Elekttra onda mi sutra idemo na pentaxim, puno vas sve :-* :-* :-* pa dok još malko porastemo

i onda dolazimo da se družimo sa vama!!!!!!!!

Elekttra
    Član
    Elekttra

Gogy,bas mi je zao male Dore 😥 Moras da je pazis,ali nije mi jasno kako su rekli cak do 12-te godine?To je mnogo bre.

Mico,ti bila danas vredna,jos samo da padne ribanje i potpun dan 😆 😆 😆
    Jel ti se dize Nemanja na noge?

milica-cica

Vesna :-* :-* :-* cekamo te!

Elektra, dize se Nemanja i stoji kad se drzi za nesto. Recimo stalno se hvata za strane od kreveca i tako stoji, pa pusti jednu ruku da dohvati onu visecu vrtesku.

Sad je bas nemiran. Zagradila sam bracni krevet sa svih strana jer smo najcesce na njemu. Voli da se pentra po nama. Kako Marta?

milica-cica

Elektra, sta ti je sa tikerom?

milica-cica

Mame, idem ja da spavam, bas sam :zevam: :zevam: :spavam: :spavam: :spavam:

:kucam: se sutra!

Zelim vam svima mirnu noc!

A forum sad nesto bas pici!!!

Elekttra
    Član
    Elekttra

Super Mico sto tako stoji,sad ce on uskoro da se pusti i malo oslobodi,i ubrzo vec sam da hoda 😉
    Ne znam sta je sa tikerom,sad cu novi da stavim 😉

Lepo spavaj :-* :-* :-*

gogy
    Član
    gogy

Milice-Cico, laku noć :love: :love: :love: :love: :love:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za Nemanju, on će uskoro prohodati.

Elekttra, je l’ ti Martu stvaljaš na noge?

Ja ne stigoh da pitam šta ćemo za puzanje. Kapiram da na noge ne sme, ali ne kontam to sa puzanjem. A to, zašto da se pratimo do 12 god – ne znam, jer od nekog iznenađenja (šta li), zanemeh, ne pitah ništa.

Elekttra
    Član
    Elekttra

Ne staljam je,rano je da stoji,to ako se sama digne ok,ali ovako :anene:

Neke bebe preskoce puzanje,mozda ce i na.Meni Momcilo uopste nije puzao,odmah je prohodao.

Lumpi
    Član
    Lumpi

Proradio forum :bravo: :bravo: :bravo:

Pa kako ste mamike ;]

Vilma, ne putuje mm često, to si ti mene zamenila s nekim 😉 :-*

Vesna :-* :-* :HAG: :HAG: :HAG: pa Momčilo ima 5 meseci :bravo: :bravo: :bravo: eto vas kod nas ubrzo 😉

Elektra, mi bili malo vani, nekih 20 min jer je hladno, pa nismo duže. A vidim imate novu sliku, Marta šećerko :love: :-*

Gogy, biće to dobro sve, ne brini, i doktori često preteruju.

Ova moja vriskica leži u krevetcu i vrišti, ali onako veselo, ne spava joj se uopšte 😯 🙂

Ostale mamike :-* :-* :-* :-* :HAG:

Elekttra
    Član
    Elekttra

Jel ti zaspala konacno Lea?Mi nismo isli danas napolje,nisam stigla a i bilo mi je hladno da je izvodim.

Gledanje 1,276 članaka - 1,276 do 1,290 (od 1,315 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.