Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,314 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Elekttra 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1,291 članaka - 1,291 do 1,305 (od 1,315 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Faye
    Član
    Faye

Evo i mene :-* :-* :-*

Vesna :-* mame sve rekle 😉 😉

Gogy to nije nista strasno da jeste vec bi vam rekli i ja mislim da dr cesto preteruju. Na noge svakako :anene: :anene: :anene: ni kad nema problema ni kad ima. Ako beba moze sama to je u redu a ako ne onda :anene: :anene: Samo mi to cudno do 12 godine:neznam: :-*

Sofija vec 20 dana se dize, penje, stoji uz namestaj, menja ruke, premesta noge… Snimala sam je onaj dan sledeci kad je sela iz lezeceg pa cu sutra da okacim da je samo vidite kako je smesna.

Milice ti i ja ko da gledamo jedna drugoj kroz prozor :klanjam: :klanjam: :klanjam: mene mm masirao. Ovog puta nije za dva minuta sa ledja presao na njemu omiljenije mesto, masirao pola sata i jace 😆 😆 😆 😆 Boga mi trajalo 1,5h sve ukupno 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Danas rucak opet propao skoro. Necu vise da se radujem kad dobro jede. Prvo poceli mirno u dnevnoj, onda je uzmem u ruku pa u kuhinju (voli tamo da bude) da je hranim drzeci je :uzid: :uzid: pa u kupatilo, pa na sank je stavim da se kao igra…na kraju rukama je hranim i nista samo smo se izmazale hranom. Na kraju sam je slikala

Elekttra, Lumpi :-* :-* :-* :-* :-*

Faye
    Član
    Faye

Sad nesto razmisljam – jel ove slike nestaju kad im se promeni mesto na kompu ili ne??? Malo mi bzv da joj slike ostaju na forumu zauvek.

Javite se mameeeee da imam vremena da obrisem poruku

Lumpi
    Član
    Lumpi

Faye :bravo: :bravo: :bravo: za masažu :bravo:
    Ovaj moj masira 5 min i gotovo, a i za to treba da ga uganjam :>

A Sofija, slatkiš :love: :love: :love: :-*
    Mislim da slike ostanu, osim ako obrišeš poruku. A Sofija mi liči na Leu 🙂 na ovim slikama.

Elektra, zaspala je.. a bila se razigrala baš 🙂

Faye
    Član
    Faye

Lumpi lice lice 😆 😆 svetla koza, kosa, plave oci, bucmasti obrazi…

Sad je kasno za brisanje budila se pa joj trebalo 30 min da se uspava idem sad i ja. Nek stoji par dana pa cu da ih premestim na kompu pa cu bas da vidim da li ce da nestanu.

A za masazu pravu ja ganjam mesec dana. On pristane svaki put, kao krene ledja i za 2 minuta :buljavko: :buljavko: eto ga na 😆 😆 i nema nista od masiranja a veceras :klanjam: :klanjam:

:spavam: :spavam: :spavam:

Christy
    Član
    Christy

Radis li? Pisala ja danas i pisala. Sad se vise ne mogu svega ni setiti, mozak spava a ja vilenim! Lepo spavajte mame

Elekttra
    Član
    Elekttra

Dobro jutro mame.Kako ste mi spavale.Mi smo se sad probudili,lepo smo spavali.Budila se samo dva puta u toku noci,sto je super.Evo ga i sunce,najverovatnije cemo ici i danas u setnju 😉

Da ne zaboravim dorucak 😆

Dana
    Član
    Dana

Dobro jutro i od nas, i mi smo se jutros budili oko 4 pa posle ono standardno oko 6.30 sad sam se većnavikla na takav ritam. Hvala Elekttra, ti uvek misliš na sve nas ali bi ovoga jutra ja nešto lakše , možda neki musli s mlekom. Ali kafica, uu to ne odbijam.
    Ja ljudi ne znam šta se to dešava s našim sajtom, juče mi ni jednu poruku nije hteo da pusti. Em nemam baš vremena i kada ga nađem i želim da vam nešto pustim ne može.Pozdrav

Marija123
    Član
    Marija123

Ja prva ustala, sta nam je sa Elektrom?
    Pa zenske, napolju divan dan a mmeni kolica u kolima kod mm. Maler a mogla sam sa decom na pijacu…sutra obavezno ako ne zaveje…
    Mi ustali i ja skuvala kafu, Mica se oblaci a Kaja sedi na prostirci onoj sarenoj i igra se, okruzila sam je jastucima da se ne lupi, posto je placljivica prava…
    Sad dorucak, pa usisavanje, moj dragi mm je sinoc samo hodnik usisao a za ostalo kaze da je kasno pa sad sve mene ceka…da mi je njihov mozak na dva dana pa da se odmorim… 👿 👿 👿
    A imam i da :glacanjevesa: gomilu a neznam da li cu stici…a i ribanje kupatila ali pravo ribanje me ceka…da odlepi covek…
    Lubim pa se :kucam:

milica-cica

Jutro mame!

Mmmm…dorucak…idem cim otkucam poruku 🙂

Nemanja se probudio u 7 a ja ne mogu oci da otvorim. Al ko me pita??

Nego danas sam van sebe! Nemanja se od jutros 3 puta udario u glavu!! Da poludim od muke!

Prvo je sedeo u krevecu i samo kao sveca pao na one sipke od kreveca. Plakao je, ali se smirio cim sam ga uzela.

Onda se udario glavom u ivicu naseg brac. kreveta i isto plakao.

A treci put u dnevnoj, takodje na uzglavlje troseda…Tad nije plakao, valjda jadan vec navikao… Jooj ma salim se, kakvo navikavanje, bas mi je zao, a i osecam se krivom jer ga nisam bolje pazila.

Elekttra
    Član
    Elekttra

Tu sam ja Marija,ne brini se 😆 😆 😆
    Znaci,danas ces nam biti vredna 😉

Mico,to je sve u roku sluzbe,mislim na udaranje.Meni je Momcilo isto bio takav,samo se udarao,na kraju smo rekli da moramo da mu kupimo neku kacigu za glavu 😆 😆 😆 😆
    Proci ce to 😉

Dano,vec od sinoc radi forum kako treba :-*

Lumpi,kako ste vi spavali sinoc?

Faye,zaboravila sam da kazem,mnogo ste slatki na slicicama :-* :-* :-* :-*

Elekttra
    Član
    Elekttra

Tu sam ja Marija,ne brini se 😆 😆 😆
    Znaci,danas ces nam biti vredna 😉

Mico,to je sve u roku sluzbe,mislim na udaranje.Meni je Momcilo isto bio takav,samo se udarao,na kraju smo rekli da moramo da mu kupimo neku kacigu za glavu 😆 😆 😆 😆
    Proci ce to 😉

Dano,vec od sinoc radi forum kako treba :-*

Lumpi,kako ste vi spavali sinoc?

Faye,zaboravila sam da kazem,mnogo ste slatki na slicicama :-* :-* :-* :-*

gogy
    Član
    gogy

Faye, što je slatka Sofijica, luče malo :love: :love: :love: Samo je ti navikavaj na šank, pa kad bude neka go-go plesčica, biće tebi 😆 😉 ;] ;] ;] Šalim se, naravno!

A Kaja, ime moje lepo, baš ima personality. Nisam ni znala da je riđa. Prelepa je. Blago njoj, neće morati da se farba.

Mico-cico, žao mi je Nemanje. Ali, šta da se radi… nema odrastanja bez padanja…

Lumpi, Christy, Dano, Elekttra :love: :love: :love: :love:

gogy
    Član
    gogy

Ovo je bila poruka od jutros, tek sad je otišla 👿 👿 👿

villma
    Član
    villma

gde ste mamike :-* :-*

meni se dete nocas budilo nekoliko puta, pa sam sad ko pijana :alkoholicari: ,evo sad spava..

jooooooj sto su slatke slicice, Faye ti da kupis stolicicu za hranjenje na tockice, pa da je vozis po stanu :hmm:

Lumpi verovatno sam te pomesala sa nekom mamikom, znam da se jedna zalila da joj muz cesto putuje…

milice, boyana, dano, elektra, gogy

:caos: :caos:

gogy
    Član
    gogy

Evo spremamo se za savetovalište. Izmerih je na kućnoj vagi i baš sam se skenjala. Ona i dalje ima jedva 7kg. ‘ajd videćemo šta će nam dr reći.
    Ljubim sve mamike, pa se posle javljam. Treba preživeti vakcinu.

Gledanje 1,291 članaka - 1,291 do 1,305 (od 1,315 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.