Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,314 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Elekttra 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1,306 članaka - 1,306 do 1,315 (od 1,315 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• milica-cica

Ovde pravo zatisje!

Pomislila sam da cu imati sta da iscitavam, kad ono par poruka i to je to…

Gogy, javi kako je prosla bocka.

Faye, nisam ti rekla da je Sofija prava mala slatkica. Dobar savet ti Vilma dala-stolica za hranjenje pa na tockice…da ne juris po kuci saa kasikom…

Gde su nam ostale mame???

villma
    Član
    villma

ja cekam, nikog nema veceras, mora da se ribaju kupatila 😆 😆

milice, sta ti radis?

milica-cica

Evo zaspao Nemanja pa sam malo za komp, verovatno cu gledati seriju.

A mozda pogledam i Desperate housewives ako se skine epizoda u skorije vreme…

Bolje bi mi bilo da idem u krevet jer sam bas umorna, ali ionako lezem najranije od svih vas 😳 😳

Faye
    Član
    Faye

ovo je poruka od danas

ovo je iz hiljaditog puta

zdravoooo

Milice ne rece ti nama kakva bi masaza 😆 😆 😆 😆

A to za udaranje u glavu aaaaaa ja ludim al kao da se vec navikavam. Znas da sam se zalila pre jedno 20ak dana. Ja preko dana kad je ponekad stavim u krevetac preko stranica kreveca prebacim dodatno neke prekrivace ili jorgan, cebe isl i onda kad padne bude mekoooo i ne udari se a ovako na pod u dnevnoj sam stavila veliki jorgan i na njega baby gym i brdo igracki i tu mi provodi vreme kad je ne nosim. Tu se lepo penje uz krevet, fotelju, sto i prevrce se po jorganu a udari se bar 10 puta na dan a 20 kenjka kad dodje u neki polozaj i ne odgovara joj pa se uplasi. Mislim da to kucanje u glavu nije puno strasno, meni je bitno smo da mi ne padne sa kreveta ili iz kolica ali tu je nikad ne ostavljam samu. A i mnoga deca su padala a mene od toga najveci strah.

Marija Kaja je bas slatka, na ovim malim slikama se i ne vidi. Jel ona to ridjokosa ili je tako od fotoaparata :love: srce malo

Lumpi, Elektra, Kris, Dano :-* :-* :-* :-* :-*

a sad

meni ne radi forum ceo dan

gogy kako je prosla kontrola?

Ljudi necete verovati meni Sofija zaspala u kadici dok sam je kupala :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: ja brze sipaj joj vodu preko glave i ona se probudi…spavala je 3 sekunde

:buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko:

Eno je sad budna pa se kucamo u trecoj smeni

milice :-*

villma
    Član
    villma

i ja sam umorna, dete mi se proslu noc budilo nekoliko puta, ali ne mogu rano da zaspem, ja gledam paka, pa onda na spavanje..

milica-cica

Faye, pre nego odem, moram ti samo reci da si me lepo nasmejala sa ovim spavanjem Sofi u kadici…

A masaza je doooobro prosla ;] :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Ne mogu da otvorim ono moje ostrvce, pa cu sutra poorati…

Faye
    Član
    Faye

zaboravih villmu da pozdravim :-*

villma
    Član
    villma

e Faye, stvarno, ne moze dete ni da dremne od tebe, odmah voda po glavi…

stojkovicnenad

DA LI SLUCAJNO IMA NEKA MAMA KOJA JE LECILA BEBI GLJIVICNI OSIP NA GUZI ? ? ? MOJOJ ANDJELIJI TO TRAJE VEC 40 DANA I NIKAKO DA PRODJE. A STA SVE NISMO MAZALI ….

Elekttra
    Član
    Elekttra

Evo i mene mame da Vam se javnem na raport 😆
    Sad smo zaspali,danas smo inace samo jednom spavali pola sata.To je napolju uhvatilo od vazduha.Rucali smo ribicu za rucak i dopala nam se jako 😆 😆 😆

Faye,zar si je toliko bila izmorila da je zaspala dok si je kupala 😆 😆 😆
    Jel sad spava?

Gogy,kako bi danas?

Mico,ako volis serije skini Cougar town,komedija mnogo dobra i The Vampire diaries,meni se dopala isto 😉

Lumpi,gde si danas?

Ostale mamke :-* :-* :-*

Gledanje 1,306 članaka - 1,306 do 1,315 (od 1,315 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.