Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,749 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ksenija 09 9 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,750 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• mimipet
    Član
    mimipet

Eeeeeeee pa Kajo, :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: za prvu godisnjicu! Bas sam te pominjala mojim drugaricama kakav si super lik, tako mlada a obaveze i odgovornost na visini 🙂
    Kako nije nasao kremu? Ja sam kupila u Lily-u, a ima mislim, svugde : Tempo, Ideja, Rodic… Znam da sam kupovala na svim tim mestima…

Nema sanse da idemo kolima, Sofi ne moze da izdrzi mirno u AS do Ceraka a kamoli 600km 🙁 … To bi nam bilo najjeftinije i polako… Sa Markom smo prve 2 godine isli autovozom, noc, kabina nasa, kreveti… Skroz je ok. Ovako malu bebu nisam vodila kolima, a i vidim da je nemoguce…

Jooooooj vilma, ja od te kuce sveta videla nisam, bas zato sto je uvek varijanta: sto da idem bilo gde, kad imam svoju kucu 🙁 ?… Kapiras koliko mi je dosta… Mozda to nekom zvuci kao da sam besna, ali i ti bi propistala…

dunja26
    Član
    dunja26

kajo cestitam vam godisnjicu braka :cvecko: :cvecko: :cvecko:

kajo ima na tom sajtu svega i svacega i to toliko da te zaboli glava, tako da za pocetak leptirici a s vremena na vreme cu da menjam

violetu smo opet tusirali, sad je klopala i zaspala, ja stavila kaficu meni i mm-u

pegi nadam se da je ema ok, :HAG:

nanica
    Član
    nanica

Kajo :cvecko: srecna vam godisnjica!

Ja cekam da se ovaj moj zvrk probudi, sto puta sam vec bila da vidim a on spava li spava…
    Kasica nas ceka spremna ali se plasim da ce biti suvise gladan za kasicu!

kriki25
    Član
    kriki25

Pegi, sto kaze Villma, proverite krv i urin i ako je to ok, onda nemas razloga za brigu.

Kajo, srecna vam godisnjica! Da je proslavljate jos minimum 100 godina. ‘ajd pa ziveli! :alkoholicari:

Mimi, pa mozda i bolje da idete u svoju kucu iako ti je jelte dosadila, ali znas kako se kaze „svoja kucica svoja slobodica“. Da, sto ne idete svi zajedno kolima? Putujete nocu, deca spavaju i do ujutru ste na moru.

Nanice, Dunja :HAG:

A di su nam ostale mamike? :hmm:

villma
    Član
    villma

jos ima osipa oko vrata, nisam joj mazala, samo je tusiram, jos mi fali da je mackam po ovoj vrucini….da znas da si falila, dan te nije bilo, ali se oseti ;]

mimi znam kao je, prosto ti se ne ide, jer je dosadno isto, ali bolje je na kraju i to nego da po ovom paklu sedis u bg-u…(jel sam te utesila:roll:)

kriki25
    Član
    kriki25

Mimi, ali zato je najbolje da putujete nocu kad deca inace spavaju. Ni ovaj moj ne bi podneo dugacak put da putujemo dok je budan. A mi imamo 800km do Tasosa. Mada nije lose ni taj autovoz ako imate vec dobro iskustvo.

villma
    Član
    villma

sto sam tupson, znam da sam nesto zaboravila…

Srecna Godisnjica, i jos mnoooogo, mnooogo istih da slavite…. :alkoholicari: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :ljubav:

[email protected]@

Hvala vam svima zenske :HAG: :HAG: :HAG: Evo da castim jos jednu turu, prija, vrucina je :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Uspavala sam Elenu pa odoh da pokupim ves, vec je suv, heheheh 😆 Taman ce jos malo mm da krene sa posla :ljubav: uf, sad kad pogledam na sat nije bas jos malo ali nema veze, taman dok ja sredim malo brzo ce 😆

Dala sam joj jutros za dorucak integralnu kiflu sa jogurtom i sad je zaspala, a treba da ruca posle, a voce ih joj dala pre rucka, nemam pojma gde sve da uglavim 🙄 Izgleda da ce rucak malo kasnije danas :neznam:

Nema smajlic, Ksenije i T3 danas, izgleda da su pale na popravni iz fizickog, opet polazu :ruganje: :ruganje: Lence nam je otputovala, a ire mislim da nije jos, ne znam sto je nema :neznam:

mimipet
    Član
    mimipet

Vilma, svaka rec ovde je uteha 🙂
    Kriki, bas sam pitala mm za put nocu, znam da je pominjao kako ne voli da vozi tada… Ne znam, videcemo… Ne volim taj put pa to ti je… Ne zbog mm, nego zbog drugih vozaca koji su katastrofa. Mnogo puta smo nailazili na kojekakve nesrece… grozim se 🙁 Drugo je to do Grcke, svi kazu, ipak je autoput …

Evo sad sam pricala sa sestrom od strica koja veceras ide dole tim autovozom sa svoje dvoje i sestrino dvoje dece, kaze da su njeni roditelji, tj moj stric i strina putovali pre neki dan od 23h do 13h sutra popodne 😯 😯 😯 😯 . Vidim da ce kod nas biti avionska odluka…

villma
    Član
    villma

sta je ovo, 🙁 nema nikog…
    moje dete opet zaspalo, ali neka je, taman da spremim rucak, napolju przi samo tako…

mame :-*

kriki25
    Član
    kriki25

:buljavko: Pa gde ste sve???

T3
    Član
    T3

ehej ja tu..pozdrav!

dunja26
    Član
    dunja26

evo i mene hehe

kriki25
    Član
    kriki25

‘ajde bre aktivirajte se malo! Jest’ poceo raspust, al’ treba valjda i dalje da se druzimo… 🙁

Meni je Stefan danas bio nesto nervozan, pa samo zagledam da nije krenuo zubic. Medjutim nije jos. Inace, pola dana je prespavao, a drugu polovinu preplakao. Nesto se smorio, sve mu dosadilo, miran samo kad ga uzmem. Izasli smo onda u setnju predvece i tad se smirio. E onda kad smo se vratili, on opet u vrisku. Ne izvodim ga izgleda dovoljno napolje, a sta cu kad su stisle ove vrucine, pa setamo samo posle 19h i to nekih sat vremena mozda.

Joj uzela ja njemu danas da kuvam karfiol (zamrznut, proizvodjac Stigma ili tako nesto), vadim ja iz one kese i vec mi nekako sumnjiv, previse zut sa braonkastim tackicama sav u ledu, stavila ja da se kuva, kad je to zasmrdelo, a jooooooj, uzas!!! Ja znam da karfio smrdocka, ali ovo je bilo nesnosno, tako da sam zafrljacila u kantu celu kesu. Ma fuj! Ja brze luftiraj, ali ne vredi, kad se mm vratio s posla pita me sta tako uzasno smrdi u stanu. Do sad se vec izvetrilo, pa normalno disemo. 😆 Uzela sam isto tako zamrznut brokoli, bude li i to tako uzasno smrdelo, posandrcacu! :sok: Inace, citala sam da brokoli ima jako puno vitamina C, cak vise od narandze.

I tako… Ne znam sta bih jos kuckala, kad ste se ulenjile i nema vas da se javite… smrc…

kriki25
    Član
    kriki25

Zrenjanke :HAG:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,750 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.