Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,749 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ksenija 09 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,750 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• dunja26
    Član
    dunja26

ja sam danas crkla od vrucine… rintala sam po stanu, cistila kuhinju, sve povadila i oprala elemente sve, prala podove, kuvala ma preznojala sam se ziva…uhvatila me neka manija da cistim i nisam se mogla zaustaviti hahaha
    mm kupao malu i rasirio ves, ja sam se samo rasirila po krevetu i najgore od svega jos me valjda uhvatila promaja pa me malo ukocilo u ledjima al hvala bogu sad je vec bolje

sutra cu morati maloj nesto uzeti za taj osip, namazo ju mm veceras sa jednom kremom sto imam koja je super za te stvari tj namazali smo jedan mali deo pa cemo videti dal ce pomoci do ujutro…ali se nadam da ce se povuci jer se danas nije toliko znojila :klanjam: :klanjam:

t3 draga, jesi ziva? :>

ostale mamice :-*

nanica
    Član
    nanica

Mame, nisam vas citala, prvo hocu da vam pokazem sliku odelca koje sam nasla i koje bi smo obukli za krstenje… Recite mi sta mislite?

T3
    Član
    T3

kriki gde si ti..
    imamo novu temu..super..i treba u onoj staroj nakuckano bas dosta..
    nisam u toku sta s radi,o cemu se caska..
    sinoc nisam imala struje pa nisam mogla kuckati…
    pozzz za sve

dunja26
    Član
    dunja26

kriki :-*

a to najbolje na pijaci sveze kupiti al ni ja ne stignem ovih dana, sve se kanim al nikako otici, a imam pijacu tu bilzu al treba tamo stici do 10 …mozda sutra ako mala ne bude nastavila da spava ujutro posle mleka ju strpam u kolica i odemo do pijaca

nanica
    Član
    nanica

Hehehe, ja mislila one ispisale najmanje 7 strana, jos napisala da nisam citala :ruganje:

kriki25
    Član
    kriki25

Nanice, preslatko je odelo! A Alex je medic! :-*

dunja26
    Član
    dunja26

nanice, slatko je odelce :bravo: :bravo:

nanica
    Član
    nanica

Hvala kriki! 🙂
    Naravno, uz to bi isle i odgovarajuce sandalice!

T3
    Član
    T3

dunjce pozdrav..
    e ja bi tako svasta nesto kuckala i pricala ali nemogu tj nemam snage..zovu mene majstori tj jedan od njih sinoc ujutru kao danas dolaze i ja sta cu soba mi nije ispraznjena a nije da nema namestaja u njoj..i ja uvece kad sam uspavala nemanju brze bolje vadi sve odatle pa prebacuj u trpeyariju celu ugaonu garnituru,sto,dve fotelje,i zamrzivac od 200l cini mi se posto je u toj sobi i deo kao ostava tj bilo je tako a sad ce tu doci pregradni yid trj zagradicemop taj deo i tu ce mi ko i dosad stojati samo masina za ves,a ostalo ninina sba..uh ala vam ga i smamndrljah na brzinu ali valjda me razumeste..

i tako oni danas pogadjate nisu ni dosli,a ja sa upalom misica ceo dan..moj dever i mm kad je cuo se krstili kad su culi da sam sve to sama [premestala i diyala i pomerala,dever mi vice sto me nisi cekala i nije mi verovao..nina morala da mu potvrdi da niko nije bio tu da bi mi pomogao..pa nisam ja kilava ko njegova zena..

danas malo peglala,bila u vrtic po dvd opet smo se siti isplakali i ja i obe mame i ninina jedna drugaerica gledala sam ga vec 5 puta danas ali jedva cekamo da ga odgledamo sa tatom..

i da vam kazem jos ovo gledamo mi dvd i sad na kraju onako daju vaspitacici poklon ,kad nasa tj moja pesma u prvom planu ili ti kadru preko celog ekrana i jos onako jedno pola minuta zaustavljeno da moze da se procita i izbliza lepo vidi..
    joj bas sam se odusevila.,.eto sad svi znaju za nasu pesmu,tako mi drago nemate pojma…napisana je iz srca i nastala za pet minuta i eto mojoj cerki sam pomogla da i ona tj neko njeno delo bude upamceno i zabelezeno zauvek tacnije na tom disku koji ce mnogi videti…

ajd tu sam ja kuckam jos samop da pustim poruku da nemislite da sam odmaglila,a vi takodje pisite..

nanica
    Član
    nanica

A jel mislite da je ok za krstenje? Nisam htela ono sa kravatom ili leptir masnom, prslukom, to mi je :sok: ! Trazila sam nesto moderno a da opet ne bude sportsko nego vise svecanije! Ne znam da li se vidi, pantalonice su lanene!

T3
    Član
    T3

nanice super je i preslatko odelce..moze za krstenje zasto ne?

i meni se nemanja osuo malo tek twek po ledjima tj tom pregiobu vrata i ledja,ma uzas koliko je bilo toplo,jutros jadsnicak ustao ono mu ceo bodi nazad bio mokar ali mokaaaar…covece da ne verujes..onda sam ga presvukla ,malo svezila,ukljucila ventilator dala mu mleko i nastavio da spava do podne,a sve to je bilo oko pola 9..mm mi kaze da nisam normalna da on nemoze i nesme toliko puno i dugo da spava i lezi pa on jwe beba,zar ne..mislim to sa spavanjem i lezanjem nema nikakve veze valjda..mislim ima opet ja brljavim u izrazavanju ali hocu da kazem odn pitam da nem,a to sto tako puno lezi mislim nemoze da skodi??
    boze jos ce me baciti u bedak bezveze ali stya cu kad voli (na mene hehehe)da spava,pa druge mame(recimo moja sestra kojoj mali spava samo jednom po pola sata)bi bila srecna da je on ko moj..

dunjce kad se vidimo..icemo u sredu do grada ja i nina pa mozemo tad opet u basti nekog kafica..ili da dodjete do nas kako hocete…

jeli smo danas sargarepicu,dyigericu,probali smo jogurt,playmicu vec jedemo,imamo jos malo vise od pola kutije nana pa kad to smayemo prelazimo na kravicu..

ustaje vec iz polusedeceg sam da sedi,asve gleda i trazi gde da se uhvati i pridigne,kad mu pruzim ruke i pokazem ono hajde dodji on trazi i pruza da ga uzmem tj pridignem da ustane,smeje se ko blesav,sve mislim da mu je i ovaj pored zubic dakle drugi polako krenuo..prevrce se sa ledja na stomak sad bez problema..odigne bas dosta glavu i mnogo duze nego pre je drzi tao..
    jos nedelju dana pa smo polugodisnjaci..rastemo….

sta ima kod vas mamike..gde je ksenija,mimi,nisam sad gledal;a ko se javio ,ko nije..jesmoli sve na broju..jedan krug okok skole da se zagrejemo..idenmo jedn,dva ,tri…

dunja26
    Član
    dunja26

ma super je nanice, i za ovo vreme dusu dalo…
    mi mislimo krstiti violetu u septembru, al ja sam duduk totalni, ne znam ni sta sve treba zato :doomed:

dunja26
    Član
    dunja26

t3 videcu kako ce biti sa violetinim osipom, ako bude bolje doci cemo do vas ako ne onda cu ostaviti violetu sa mm i dodjem na kaficu u grad a posto moram do banke ovih dana i do zubara onda bi mogla to u sredu jer ne mogu violetu voditi sa sobom

ja sam inace uvek raspolozena za kaficu pa vi kad ste u gradu i imate vremena javite se slobodno a ja ako mogu vam se pridruzim i violeta naravno ;]

T3
    Član
    T3

nanice rekoh ti vec skroz je ok i odgovarajuce za krstenje,nisam u toku kasd vam je ali na ovakvo vreme koji xce mu kravate,leptir masne ,sakoi itd,,samo da bi bio moderan ,provuko bi..

gde ste sad,…razbvicu vas..prvo kukaju nepisete i onda kad pisemo one se razbeze..

dajte mi neki sajt sa avatarima..da nadjem neki dobar..

sledila sam vas primwer odn gde svi turci tu i maji mujo pa promenih i ja moje tikere..

idem da ispusim jednu pa valjda vas bude..posto zabusavate za sve kazneni petominutni test..

-koliko mimina sofija ima zubica?
    -koju godisnjicu braka kaja danas slavi?
    -iz kog grada je kriki?
    -kome je uskoro krstenje?
    -ko nam je sve vec na moru?

pa da vas vidim koliko pamtite i ucite..nema prepisivanja..vreme krece sad..
    nemojte traziti odgovore nego lupajte pa koji ubodete…

dunja26
    Član
    dunja26

eh da htela sam da ti kazem u vezi spavanja…meni violeta isto puno spava al ona je takvo dete i sto ti kazes na mamu je hahaha mislim kako da ju ne odnesem u krevetic kad ona krene da trlja okice i da zeva, ako ju ne odnesem samo ce kenjkati i mderati se… ona se meni danas probudila u pola 7, popila mleko i nastavila do pola 10, i onda je jos odspavala 2 ture od 2 sata i u pola 8 je vec bila u krevetu i do jutra spava… kad to sve saberem ona je danas bila budna svega mozda 6-7h al dobro danas je bas odvalila sa spavanjem al inace uredno odspava po 2 ture po danu, nekad po sat vremena, nekad 2, zna da joj se zalomi i 3h odjednom odspava,ali kao sto rekoh 2 ture spava po danu pod obavezno,to je njen vec davno poznati ritual

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,750 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.