Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,749 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ksenija 09 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 1,750 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• mimipet
    Član
    mimipet

Evo i mene, sa konektovanim sisavcem na levoj strani 🙂 . Bili veceras u Tempu, zato mi je tek sad zaspala. Ja ne znam kako vi, ali mi u jednom odlasku potrosimo 15000 i to veceras bez hemije, samo Fery :neznam: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: . Pampers Giant pack 4 sa „poklon maramicama 1600, a inace je 1400 :kadtedovatim: . Volim te fore sa poklonom… Kupih neke dzapanke za 500 kinti, vidim imace ih ceo Bgd i sire, al svidja mi se sto je kao ortopedska platforma…Bar po kuci ili za plazu.
    Malopre dok sam rasklanjala stvari, primetim da je kesa sa uloscima otvorena (stvarno ne znam kako nisam primetila u Tempu 😕 , reko’ hajde da prebrojim, kad ono fali 1…. E pa stvarno ne kapiram tu kleptomaniju ili ako joj je prigustilo, pa kupi bre zeno paket ulozaka pobogu… Ne nadjoh kupaci, posto ne stigoh jos do Merkatora. Nakupovah razne kasice za Sofi…
    Kad smo kod hrane, ona danas nije htela nista osim sike i vode. Pojela pola spremljene jabuka- sargarepa kasice i kukala da nece 😯 … Valjda joj je vruce, ne znam drugi razlog…

Ma ni ja niosam mogla nista da okusim danas, pa sad jedem Rekic pitu sa sirom koju smo kupili zamrznutu, ispekos cas posla. Svi je obozavamo, a ona manje od 200din :bravo:

E nanice, slatko vam je odelce 🙂

dunja26
    Član
    dunja26

klikni na ove moje leptirice, imas tu slike za avatar

dunja26
    Član
    dunja26

mimipet, ja samo strcim tu preko u prodavnicu i kao uzmem par sitnica i op hiljadarka a kad pogledam u kesu ko da nista nisam kupila

mimipet
    Član
    mimipet

T3, moja Sofka nema jos ni jedan zub 🙁 , a balavi jadna jos od drugog meseca… Jos sam pomislila da ce tad da grunu…Maki je prvi dobio za Djurdjevdan a ona jos nista :neznam:

Dunja, gledala sam danas taj sajt sa avatarima, animacijama i smajlijima. Super je bas! Nema sta nema ! Evo recimo, na ovaj sam umrla od smeha

T3
    Član
    T3

e bas tako sto rece dunja..nista mi ne pricajte o hrani i trosenju na istu tj sa sve skupa sta se kupuje u prodavnicu i kad se mesecno to savbere mi bar baratu potrosimo koko 20000 mozda i koju hiljadu vise..
    uvek nam sve treba,gledam ja da pristedim ali to je nemoguce dok udjem u prodavnicu ode hiljadarka a sta sam kupila nista…
    sva sreca znam ove u mojoj prodavnici tu u kraju je i ja je vec zovem moja..hihi nda napazarim svega placam dvaput mesecno i tako mi super imam otvoren racun i onda i da mi sta god zatreba netrebam opdma dati pare za to sto mi je spas..inace drugacije neznam kako bi..pre smo isto tako ko vi mimi isli jednom mesecno u solpping taj veliki covece pa ja posle topga vec posle nedelju dana nemam nista,a ovako uvek imam,platim iz dvaput ,nema odredjene ciofre ja je odredim i super mi..

znaci moje dete nije jedina spavalica tj preterivac u istom,.moram opvo pokazati mm..
    on je eto danas bio budan mozda nekih pokla sata ujutru,pa do dvanasest odraoio,nda oko 2 pola 3 opet zaspo i do cetiri..oko sedam i petnaest je ec opet bio u krevetu..
    sto znaci nekih 5-6-7 sati sto kaze dunjs je bio budan,ali neka ga kad voli da spava i hoce..pa sta bi radio drugo sem sto bi se kezio,da mu nedam..

sad cu da kliknem,i da nadjem neki lep ,novi,ajde sad da poguram maniju menjanja avatara..

svasta boze za uloske..svega ima…

gotov test da vidimo ko ga je kako uradio???

ire
    Član
    ire

Ijuuuuuuuu nova tema! A ja jos gledam staru i vidim poslednji post od MImi i to pre 2 dana, hmmm I taman sam htela da vam saljem poruke na fb da pitam sta se desava, ali se setih da proverim na pocetnoj strani, kad imam sta da vidim

Elem, evo ranjenog orla. Ovih dana smo malo skitali, a i kad nismo Matija je toliko lose spavao preko dana pa kad je budan onda je sav kenjkav i nisam stizala od njega nista da vidim. Ono malo vremena sto spava koristim na spremanje hrane za njega, nas a kad je budan trazi 100% moje paznje i ruku jer je neispavan

Nama je juce bila godisnjica braka i bas smo se "divno" proveli. Muz me je izveo u Urgentni centar. Uspela sam tako lepo da se iskasapim da ni sama ne mogu da verujem. Ne znam sta mi bi pa sam postvila prst pod veoma ostar noz i umalo ostadoh bez jagodice levog kaziprsta. Srecom instinktivno sam odmah stisnula prst dok mm nije doneo maramicu da mi uvije i onda sam tako krvnicki stiskala da su mi obe ruke utrnule Onda smo zvali komsinicu da cuva Matiju a mi jedva nadjosmo taksi jer je 20 min pre toga pocela utakmica Srbija-Gana. E, a kad smo stigli u UC (za mene potpuno novo iskustvo) poslali su nas ispred ordinacije gde smo cekali jos narednih 1,5 sat. Sve to vreme sam ja stiskala prst i za tih ukupno 2 sata naravno da nije ni krvarilo vise i posekotina se polako slepila. Kad smo usli unutra ostala sam zabezeknuta koliko su neprijatni i odvratni!!! Neka teta mi je odmotala prst i odmah rekla: "Boze, pa ovo nije rana za Urgentni centar!" Stvarno ne znam gde sam u nedelju trebala da odem Na to ja njoj odgovaram da je meni to ipak bilo dovoljno strasno da dodjem tamo. E, a onda se ona obraca glavnom dr: "Doktore, pogledajte ovu STRAAAASNU ranu" (ironicno, naravno), a on ce : "Pa sta sad ja da radim sa tom ranom?" sa sve slozenom facom u stilu: zasto si dosla da trosis moje vreme. Doslo mi je da mu kazem da ranu zajedno sa prstom nabije u d.pe Onda su me samo previli, nije trebalo da se sije jer sam dobro postupila i za tih 2-2,5 sata cekanja se rana vec slepila. A na njihovom izvestaju uredno pise DAT SAVET!!! Kakav bre savet?!?!?!?!?! Posavetovao me je samo cika koji mi je previo prst, on je jedini bio prijatan.

I vratismo se kuci posle 3 sata smaranja, nahranila dete, dala mu lekic i pravac setnja+punjena pljedza jer rucak nije uspeo Pa vi sad vidite! Sad sedim sa zavijenim prstom, neupotrebljivim. Snalazim se kako umem. Ne znam samo kako cu kosu da operem. U stvari, znam, kod frizera. Najzalije mi je sto Matiju ne mogu da vodim napolje sama pa mora da ceka tek 7 sati kad mm moze da ga iznese napolje

ZAKLJUCAK: Ne treba spremati rucak na godisnjicu braka!!!

MI idemo za nedelju dana na more, sledeceg ponedeljka. Ostala je jos ova nedelja da sve nabavim, a ja ne stizem ni da razmisljam o moru pored svih desavanja 🙂 U sredu imamo roditeljski sastanak u vrticu

Valjda nas nece nista vise snaci pre polaska.

Ne znam sta ste pisale ovih dana, nisam stigla da iscitam 😳 Nadam se da su bolesni drugari ozdravili. Kome je u medjuvremenu bio rodjendancic – srecan rodjendancic

Idem sad da spavam i nadam se da cu imati vremena da budem redovna, bar do mora

dunja26
    Član
    dunja26

ma sajt je odlican, mimipet ima tu svega da se upisas od smeha al ja trazim jedan smajli i taj sam htela u potpis da stavim a ne leptirice al neka ih za sad… ja verujem da bolji smajli u zivotu nisam videla…moram da ga nadjem

T3
    Član
    T3

iju ire pa vama bas bese veselo..salim se oporavi nam se sto pre bar do mora..

i ljubi matijicu
    puno..
    sad cu da nadjem neki lep avatarcic..a te neke dzidza bidze pored bih al nesmem cika admini tj dise ce da gdrde..
    i sta niko sem mimi na jedno pitanje nezna odgovore sa testa?

ajoj ne da je toplo,kod nas sinoc padala kisa al dzaba evo danas sve jos vise uprzilo i isparava..klima mi je na 25 a jos uvek se znnojim,u spavacu sam ukljucila ventilator..kao da okrece..a daska svezine niotkuda..
    neznam ni kad ni kako cu spavati nocas…

idem da nadjem nesto slatko da maznem od dece hihihi..

dunja26
    Član
    dunja26

uh ire pa strasno da te tako nesto snadje za god. braka, a i uopste… a na dr i sestre sam vec oguglala. kako oni meni tako ja njima..oni meni ton, ja njima ton i onda se stisaju, ma bas se ponasaju ko stoka ponekad :galamdzija:

mimipet
    Član
    mimipet

Gospode Boze ire, pa bas ti je bio lud provod 🙄 . I sta si nasla bas da ides u UC… misliiiim, vidis da tamo ocekuju teeeeeska krpljenja 😆 a i da doneses nesto, red je kad prvi put dodjes u kucu hihihihi . Bila sam i ja tako jednom pre X godina, na razvozu posle nocne smene jedna koleginica je zatvorila vrata preko moje desne sake, jer sam se ja penjala pozadi u kombi, pa su me direkt odvezli tamo. A tamooooooo . Ja sa rukom koja je izgledala kao napumpana gumena rukavica sa zumbama na nadlanici sam bila amaterski povredjena. Bila neka saobracajka… Preskocicu detalje… 😯 … Lepo kazes : u kafanu na rucak :bravo:

Sto kaze dunja u komunikaciji sa belim mantilima, (ili zelenim, kako hoces) i meni vise nestao fitilj. Samo im kazem sta ja mislim da je dijagnoza, dam anamnezu sama, opalim tu jos po koji latinski termin i da vidis kako se spusta ton 😉 ! Jos me pitaju da li sam koleginica 😆 😆 😆 ?

dunja26
    Član
    dunja26

ja sam sto je najgore zavrsila srednju med skolu haha ma nagledala sam se i naslusala svega kad sam na praksu isla

T3
    Član

dunja26
    Član
    dunja26

vidi ti t3 i njen avatar hahaha

mimipet
    Član
    mimipet

Kakva si cicaaaaaaaaaa na avataru T3 . Jesi stvarno plavusa 😉 ?
    Uzmi BBC kod, ovaj http ne pasuje…

dunja26
    Član
    dunja26

evo nesto u cast nasih profesorica :>

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 1,750 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.