Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 3,624 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Emma 8 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,625 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Mirche
    Član
    Mirche

S obzirom da je dosta korisnika trazilo da se podele caskanja beba do godinu dana na 2 dela jer se najvise pitanja javlja bas u tom periodu neka ovo bude test caskanje da vidimo kako ce se pokazati.
    I jos jednom molim o konkretnom problemu pisite na temama.
    :caos:

Iva_A.A.A.

Hvala Mirche-odlicna tema :bravo: :bravo: :bravo:

Evo svima :kafica:

ciciban
    Član
    ciciban

MIRCHE :klanjam: :klanjam: :klanjam:
    hvala ti punoo.
    Hvala za kafu danas ce mi trebati na litre imam posla i posla.

Manana
    Član
    Manana

Ja cu da se prisljamcim ovde iako imamo 5,5 meseci… 🙄 Ne mogu vise da pricam o grcevima i caju od kamilice, podrigivanju itd. To smo prosli…

rainbow
    Član
    rainbow

Barvo Mirce, bravo Mirce!!!

MANANA – 4/11/2008 10:25 Ja cu da se prisljamcim ovde iako imamo 5,5 meseci… 🙄 Ne mogu vise da pricam o grcevima i caju od kamilice, podrigivanju itd. To smo prosli…

Hehehehe Manana carice :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Manana
    Član
    Manana

Gde si Rainbow, sta ima? Kako je Larica princezica?

Nina iako po ceo dan nesto krka i siki i dalje mi se budi nocu, makar jednom da sisa i vise nemam ideja sta da joj radim… 🙄 :neznam: Cak se budi i onako bez veze, samo da joj stavim cuclu… :klanjam: Sta da radim iskusnije mamike? Help…

rainbow
    Član
    rainbow

Hehehehe Manana, da kapituliras!!! :upomoc: :upomoc: :upomoc: :leto: :leto: :leto:

E da znas i moja se budila tri noci, kao da siki, mada je mrljavila, par minuta i to je to. A nocas nije :neznam: , kakve su to zezalice :uzid:

Pokusavam i dalje da je drzim na dva obroka sto se tice kasica, ali najvise voli da siki. Sad nam je fazon za hranjenje, stavim je u ljuljasku, pustim Teletabise i ona uziva, a i uspe ponesto i da pojede :sok: Provalila sam da voli muziku i Teletabise, narucito Lalu (uzas od crtanog) :uzid:

Fokica
    Član
    Fokica

Svidja mi se ovo novo caskanje. Evo ko zeli :kafica: meni je bas potrebna.

Petra*
    Član
    Petra*

MANANA – 4/11/2008 10:25

Ja cu da se prisljamcim ovde iako imamo 5,5 meseci… 🙄 Ne mogu vise da pricam o grcevima i caju od kamilice, podrigivanju itd. To smo prosli…

Mi nemamo ni pet meseci, a ni meni se ne prica vise o tome. Tako da, verovatno cu cekati jos malo pa cu pisati ovde, necu da krsim pravila… 🙁

rainbow
    Član
    rainbow

Petra* – 4/11/2008 11:04 Mi nemamo ni pet meseci, a ni meni se ne prica vise o tome. Tako da, verovatno cu cekati jos malo pa cu pisati ovde, necu da krsim pravila… 🙁

Ajte ajte udjite, ne trazimo licnu kartu 😉 :-* :-* :-*

Evo za dobrodoslicu i otvaranje podforuma :kafica: :alkoholicari: (dobro za nadolazenje mleka)

Manana
    Član
    Manana

Ti Teletabisi su najveca glupost svih vremena i totalno zaglupljivnje dece, cini mi se, ali i moja deca ih vole… :hmm: Tako da ih redovno pratimo :kreten:

Petra, nemoj da zezas nego upadaj… Hihihihi… nisu to bas striktna pravila :smizla:

Petra*
    Član
    Petra*

Rainbow, Manana :-* !

Onda cu malo i da ih prekrsim… 😆 . Pa ne stvarno, sa mamama iz ove druge teme nemam sta da pricam, slabo koju i znam. Sa vama sam vec duze vreme…..

Secate se da sam pominjala kako je Leon poceo da mi se budi nocu svaki cas i da sam uspela da to svedem na jedno budjenje. Ja mislim da njemu ni to jedno budjenje vise ne treba, jer i tada mrljavo sisa. Samo me izmaltretira, ali nemam predstavu kako to da zibacim. Jednom sam probla da mu dam vodu, a on poceo da se smeje i da se razudjuje…

Sto se tice teletabisa, ne podnosim ih :ruganje: . Volela bih da ih Leon nikad ne otrkije. Za sad gleda cartoon network, sto mi je ok, jer i ja volim da gledam :doomed: …. I voli da gleda vesti 😯 !

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

Evo i nas da se druzimo sa vama. Moze jedna :kafica: , a i :alkoholicari: da proslavimo.
    I mi jos uvek imamo problema sa nocnim budjenjem. Bili smo ga sveli na jednom ili nijednom, ali zadnjih 4 noci se budila zilion puta. Popije par gutljaja vode i nastavi da spava, a ja onda :kreten: jer ne mogu da nastavim. Ne znam sta je muci, mozda joj krecu dvojke, ali ja ne mogu nista da vidim.
    Sad se igra u ogradici, a ja spremam rucak i malo :kucam: .
    Veliki :-* za sve bebice i mamice

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

E da, i moja Sara obozava Teletabise :uzid: .

LediIv
    Član
    LediIv

e pa drago mi je da je caskanje podeljeno, jer se nekako nisam osecala da pripadam u ono staro, tamo su uglavnom mame novorodjencadi, a ivan stvarno vise nista zajednicko s njima nema…
    mislim da gresite za teletabise, meni oni jesu naravno potpuno kretenski za mene, ali mislim da su vrlo dobri za sasvim malu decu. lena ih je obozavala kad je imala jedno godinu – godinu i po dana, mozda i do dve, a posle je jednostavno to vise nimalo nije interesovalo, jer je to bas za taj mali, mali uzrast, sve im ponavljaju, pokazuju veliko-malo, zuto-plavo, itd, sve ponove po dva puta, pricaju polako… mislim da je to bas prilagodjeno maloj deci.
    a inace, ivan nesto i nema interesovanje za tv, tu i tamo ga privuce baby tv, a secam se da je lena kao beba obozavala reklame, a i najave emisija, pa npr kad krene najava za vesti (ona muzika sto uvek ide na pocetku, na spici), odmah kao omadjijana gleda…

o spavanju necu, ionako sam vec okupirala temu uspavljivanje i spavanje bebe, nije fer i ovde da krenem s tim :doomed:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,625 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.