Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama onih najmanjih do godinu dana

Ova tema sadrži 3,975 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Lejni 11 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 3,946 članaka - 3,946 do 3,960 (od 3,976 ukupno)

Caskanje mama onih najmanjih do godinu dana

• Nemanjina mama

OOO, Srcka blago tebi, moj Nemanja se bas nocas cesto budio i plakao
    ne znam vise sta da radim sa njim, cesto se budi, nema nikakvih znakova da ce da
    prespava noc, cini mi se sto je stariji sve gore spava, a valjda su i zubi…
    😥
    Eno 3 zuba mu gore krecu!!! 😥

Elena, provedite se lepo veceras, popi jednu i za mene…
    :-* 😛 😛 :>

Angel
    Član
    Angel

Danas nam je mini rodjendan, imamo tri meseca i 55cm i 5010gr :bravo: :zvezda: :HAG:

SInCerITy
    Član
    SInCerITy

[QUOTE]Nemanjina mama – 20/3/2008 16:35

OOO, Srcka blago tebi, moj Nemanja se bas nocas cesto budio i plakao
    ne znam vise sta da radim sa njim, cesto se budi, nema nikakvih znakova da ce da
    prespava noc, cini mi se sto je stariji sve gore spava, a valjda su i zubi…
    😥
    Eno 3 zuba mu gore krecu!!! 😥

A siki li Nemanja ?
    I moja tijana sve slabije nocu spava, i isto se sinoc budila i plakala cini mi se 5-6 puta do 2h . A dr kaze nema zubica ni na vidiku, a ona pocela da bali sa mjesec dana i ima sve simptome. Pedijatri kazu da je tako sa dojenom djecom, naviknu se na siku i zato ne mogu da prespavaju noc.

LediIv
    Član
    LediIv

sta je danas mini rodjendana, imamo pravu zurku!!!
    angel, ovaj moj kiklop je rodjen s 55cm, pa sad ti vidi kolika je to momcina bila :)… mi idemo u utorak kod lekara, ali po mojoj proceni ima izmedju 5.5 i 5.7kg. vec se prilicno ukrofnastio, jedva cekam da cujem sta lekarka kaze, pa ako je dovoljno napredovao da mozda probamo da mu izbacimo bar neki nocni obrok. mada mi uopste nije jasno kako to moze da se uradi…

Srcka
    Član
    Srcka

Prosirujem listu cestitki za mini rodjendancice za prelepu bubicu Saricu :-* :-* :-*

Bojana, sigurno su zubici, inace Eva retko prespava celu noc, ovo je slucajka, obicno se jednom ili dva puta probudi za dudu ili vodicu. Ne brini, i ja sam cula da sto su stariji to ce cesce da se bude, nema nad druge, nego samo da ustajemo iz kreveta dok ovi mm samo hrcu :uzid: :uzid: :uzid:

Elena, lep provod veceras , ma opustite se :alkoholicari: :ljubav: :ukrevetu:

Iki
    Član
    Iki

Cestitamo i Sarici i Vanji rodjuse!

Mi smo konacno bile kod dr.Lara ima upalu desnog uha, a levo joj je malo crveno. Dobila je kapi za nos, sirup za iskasljavanje slajma, cepice paracetamol za upalu i jos jedan sirup za kasalj. Rekla je ako bude puno plakala i drzala se za uho odmah da odemo ponovo. Ja sam jos razmisljala da li da je vodim, bas sam guska :galamdzija: .
    Sad sam joj stavila sprej u nosic i cepic u guzu i evo je zaspala, valjda ce sada moci malo bolje da spava.

Nego kako vi merite vasim malo vecim bebama temperaturu? Lari ne mogu vise da je merim u guzi, mnogo se mrda i stalno mi ispada toplomer, nego ga stavim ispod pazuha i drzim joj ruku, pa tako nekako uspemo.

Masha&Tasha

Larici zelimo da sto pre ozdravi, saljemo joj puno :-* :-* :-* i :leto: da je ugreje i da nam sto pre bude ona mala vesela slatka drugarica!
    Vanji i Sari cestitamo mini rodjendancice!
    A mi smo sinoc imale zurku, Tasha je poludela skroz, juce nije spavala preko dana,a uvece je zaspala tek u pola 12, do 11 se smejala sva srecna, mm i ja smo se samo stropostali u krevet posle nje,a uvece je jos plakala kao luda kad sam je uvela iz dvorista u kucu i razdvojila je od dece. Ako je takva sad, ja sam onda bas nadrljala ubuduce! ;] Nadam se da joj ovo ne spavanje nece preci u praksu!

tanja.
    Član
    tanja.

Cestitamo Larici,Ivanu ,Vanji i Sarici mini rodjendancice :-* :-* :-* :-* :-*
    i Larice da nam sto pre ozdravis :-* :love:

Mi muke mucimo ,Marku i Milosu rastu zubici pa smo strasno nervozni svi redom… veceras su jedva zaspali vise i ne znam koliko sam im puta mazala desni,koliko su Osanit kuglica posisali… :kreten: uh , Boga mi grcevi nisu nista u odnosu na zubice…

stancha
    Član
    stancha

Cestitam Vanji i Sari mini rodjendancice,a Lari zelim jos jednom da sto pre ozdravi,ne znam Iki za to merenje temperature :neznam: ,ja nisam imala problema sa Aleksom u tom periodu sa temperaturom,a kasnije kad je bio veci,mm ga stavi u krilo,pa sedne za kompjuter i pusta mu njegov omiljeni spot do besvesti dok ne prodje 5 min. da ovaj ne bi mrdao 🙄

LediIv
    Član
    LediIv

povrh svega, ja sam se ukocila :(… vrat. jedva se okrecem. ali to sve i nekako, nego kad treba da se podignem iz kreveta – pakao!!! jos sam proslu noc jako malo spavala i vec bila na ivici snaga, pa sam juce ujutro bila besna na ceo svet a najvise na mm koji tu noc nije preuzeo nijedno hranjenje pa sam ujutro po kuci pravila haos. sinoc zaspim u 21.45, s lenom, a jadan mm me iznenadi i ostane s ivanom u dnevnoj sobi pa sam ja spavala do 6.30!!! spavala bih ja i jos da me nije mucio vrat.
    sad me grize savest, mm ima danas bas buran dan na poslu, a celu noc je igrao oko ivana, i uz to spavao na dvosedu (kad nemamo trosed…) a ima 1.95m, pa zamislite kako mu je udobno…
    ali realno, nema sanse da bih uspela ja nocas oko ivana, i sad kad sam se probudila pola sata sam provela pokusavajuci da ustanem. uzas. valjda ce brzo proci.
    iki, bas mi je zao za laru :(… to je stvarno muka, a ona tako mala… mi merimo ispod pazuha.
    tanja, jesi li probala tantum verde sprej? to smeju da koriste sigurno. mi smo koristili s lenom, mada je ona bila jedno divnod ete i zubici su nam prolazili maltene neopazeno. imam osecaj da s ivanom necemo biti te srece, njemu sve smeta, cini mi se mnogo osetljiviji…

ciciban
    Član
    ciciban

Dobro jutro forumasice vreme ja za kafu :kafica:
    Svima cestitam mini rodjendancice a Milosu i Marku da sto pre izadju zubici.
    Una je zaspala u 21h i prvi put se probudila da siki u 6 :buljavko: :buljavko: :zvezda: :zvezda:
    i nastavila da spava.
    Sto se tice toplomera mi smo kupili onaj za uvo i pokazao se odlicno resenja .

LediIv
    Član
    LediIv

ciciban, blago tebi!!
    sto rece neko, ja ne znam sta vi dajete toj deci da tako mali spavaju celu noc…
    ja sam svojevremeno kupila taj za uvo, ali sam bila stipsa pa kupila neki no name za 40 eura, iako je pored bio braunov za 60. i taj za 40 nismo nikad koristili, pokazao se potpuno nepouzdan. verovatno su ovi kvalitetniji super resenje.

ciciban
    Član
    ciciban

Ledi005 ni meni nije bas jasno 😯 moj mm kaze“pa dete voli da spava“ 😯
    A sve sto bi kupila malo jeftinije,svaki put sam se zeznula i od tada sam rekla nikad vise da bacam pare. Tako da smo kupili najskuplji toplomer za uvo(po preporuci pedijatra jer ga i on ima-Braunov).

Butterfly
    Član
    Butterfly

Jutros ste mi vrijedne…ja sjela za komp, a :kafica: se već pije.

Vanjice, sretan ti 7. mini rođos!

Sarice, i tebi sretan 3. mini rođos!

Larice, dušo, brzo nam ozdravi…tvoji drugari su uz tebe…ljubimo te!!!

Nama je i jutros nosić začepljen, pa sam mu stavljala fiz.rastvora da to malo pročisti i evo konačno je malkice zaspao.

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

evo i mene na kafi,mada je druga od jutros.maloj Lari zelimo brzo ozdravljenje,Milosu i Marku zelimo da sto prije izadu zubice a Vanjici sretan mali rod.Ajla je sinoc zaspala u 21 a budila se da siki samo u 2 a ustala je oubicajeno u 6 i ev sad ponovo spava.bas sam se odmorila

Gledanje 3,946 članaka - 3,946 do 3,960 (od 3,976 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.