Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama onih najmanjih,do godinu dana

Ova tema sadrži 2,008 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Manana 10 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,009 ukupno)

Caskanje mama onih najmanjih,do godinu dana

• Manana
    Član
    Manana

Pa, drage kao sto rekoh, evo nam novog caskanja. Bice mnogo lakse kad se prelazi na drugu stranu i izvolite nastavite! :-*

Coka78
    Član
    Coka78

Joj ljudi urnisase nas grcevi! Negde sam citala da kulminiraju sa 6 nedelja koliko mi imamo sad, al ja ne mogu da gledam ovo dete kako se muci! Grci jadan noge i ruke sav se zacrveni, ne moze da spava, i gleda me tako tuzno, a ja ne znam kako da mu pomognem. Ni masaza, ni nosenje, ni espumisan, jedino kad sisa malo se smiri, ali zato su mi bradavice urnisane jer mase glavom levo desno i gore dole iz sve snage kad naidje grc, a siku ne pusta… Ima li neko ideju kako da mu pomognem? I dokle ce ovo da traje?

Manana
    Član
    Manana

Coko moj je Boris imao isto tako uzasne grceve i sve sam probala i nista nije pomagalo, dok nisam nasla caj Milupa od komoraca, pio ga je svaki dan po 100 ml i vise uopste nismo imali problema, davala sam mu i preventivno. Probaj!

MEY
    Član
    MEY

Pa ja sam stvarno tupava 🙁 😳 Ocigledno da ce moje poruke biti bez tickera :uzid: :uzid:

Manana
    Član
    Manana

Mey idi na obavestenja i uputstva, ima tema Tickers-postavljanje, pa probaj. ;]

lukas
    Član
    lukas

Coko, mnogo toga nije bilo kad je Luka bio beba, a i mao je uzasne grceve. Nama je tada pomogao senjacki caj. Ima da se kupi u onoj apoteci preko puta sajma. Koliko znam samo tamo ima da se kupi. Mi smo pokusali i sa Nurse Harveys kada je napunio mesec dana, i sa kimom, sa ugrejanim pelenama… Jednostavno, nista nije pomagalo dok nismo pronasli taj caj. Toliko me je bilo strah od grceva, da sam ga sopala s njim do 6. meseca. Ne kosta te da probas

мирка

Цоко, вероватно мораш да пробаш више ствари, јер колико видим свакој беби је нешто друго помогло. Јани је неко време помагао Еспумисан, али смо прешли на Нурс сируп и с њим сам презадовољна. Пила га је чим је напунила месец дана. Временом смо смањивали количину и за 4 недеље сам престала да јој дајем, а грчића више није било. Чај није хтела да пије, па нисам хтела да је терам…Значи, пробај више ствари, нешто ће упалити…

tanja.
    Član
    tanja.

Nas dugo nije bilo a jos sasvim malo smo ovde sa vama -za dve nedelje prelazimo u starije bebirone :zvezda: :zvezda:
    Prvo da cestitamo sve mini rodjendancice koje smo preskocili :-* :-* :-* :-* :-* ostale koliko toliko pratimo u cestitkama.

Coko , vidim da si iz BG , da li si probala senjacki caj(mislim da se tako zove) apoteka se nalazi preko puta sajma.

Inace,kod nas je igranka bez prestanka,Marku izbijaju donje dvojke a Miloshu gornji kec i dvojke sve u isto vreme :sok: mozete misliti kako nam je zabavno :kreten:
    Hodamo vec u veliko i pravimo lom po kuci, pocela sam malo po malo sve da rasklanjam-od jedne sobe sam napravila skladiste,sve sto moze da ih povredi nagurala sam u tu sobu i sada shizim :galamdzija: al sta cu mora se tako, banditi su banditi najvise paznje im privlaci ono sto ne smeju dirati 🙂 🙂 🙂

phoenix
    Član
    phoenix

I mi imamo problem sa grcevima. Ja mu dajem Espumisan i caj od komoraca sa malo kima, ali izgleda da slabo to sve pomaze. Jadnicak se toliko ponekad grci i stenje, da ne znam sta da mu uradim. I onda dok ne prde ili se ne ukaki ne moze da se smiri. Jedva cekam da napunimo mesec dana pa da probamo i Nurse Harvey’s.

Od juce je poceo da mi se zacenjuje od placa i dok siki. A to je do sad jedino palilo da ga malo smiri. 🙁

Mama Slavica

Pozdrav za sve!

Coka -kao što neko reče,probaj više stvari pa nešto će da upali! Ja sam zadovoljna sa Nurse Harvey“s i sa Hippovim čajem od komorača,,dok kod starijeg sina nije pomagalo ništa dok nije prošlo samo od sebe i zanimljivo da je taj što je sisao imao grčeve a ovaj što ne sisa nema! Žao mi je što prolazite kroz to ali neka ti grčići budu sve njegove bebeće mukice i neka sve ostalo bude super!!! :love:

ruki
    Član
    ruki

coko probaj sa Nurse Harvey“s , nama je dosta pomogao
    takodje i topla pelena na stomace ili lezanje na mamine grudi :-*

uniona
    Član
    uniona

evo posle par dana i mene na ovoj temi
    mi smo se preselili i nakon skoro 2 meseca smo svi zajedno na okupu
    castim cure :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Manana
    Član
    Manana

Hvala na kafici Uniona! Cestitam na preseljenju i na okupljanju! A jeste li sad u Srbiji ili u Italiji? Ljubi bebanu!

andrea
    Član
    andrea

Jao i mi smo se mucili sa grceim pa mislim da cak do 4. meseca. I jedino sto nam je pomagalo je bio Nurse Harvey’s sirup.

E jos malo pa mi odosmo medju starije klince (nije nas u zadnje vreme bas ni bilo ali to je samo zahvaljujuci hoperaktivnoj Emi)….ala vreme letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Nemogu da verujem da ce moja Ema za 10 dana imati godinu!

Inace izasao nam prvi zub 27.06 a sad izlazi drugi pa bas ne spavamo sjajno ali sta se moze…

Ljubimo Vas

tanja.
    Član
    tanja.

Divno Uniona! Bas mi je drago da ste napokon svi zajedno :HAG: :HAG: :HAG: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Ljubimo vas puno,puno :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,009 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.