Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama onih najmanjih,do godinu dana

Ova tema sadrži 2,008 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Manana 10 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1,951 članaka - 1,951 do 1,965 (od 2,009 ukupno)

Caskanje mama onih najmanjih,do godinu dana

• beba2008
    Član
    beba2008

Hopeful Srecan rodjendan :-* :-* :-* :cvecko: :cvecko: :cvecko:

masha_kv
    Član
    masha_kv

Joj, ljudi moji, sve vas razumem, samo kazem, hvala Bogu pa zivimo sami i 8 km od njih pa se retko vidjamo! :klanjam: :klanjam: :klanjam:
    I hvala Bogu sto imam muza kakvog imam , koji mi pomaze i podrzava u svemu! :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Hop, ni moji s&s nisu Jani nista kupili, dali su 500 din kada se rodila…A zaova je donela zvecku!!!Sta da ti pricam, kad je Jana od komsija dobijala po 1000 din… A moji kupili i kolica, i pelene i stolicu za rucavanje, i mama joj non-stop nesto kupuje…
    SRECAN RODJENDAN HOPE, DA SI NAM ZIVA I ZDRAVA :cvecko:

27. sept idem kod mojih u Mladenovac na par dana
    :bravo: :bravo: :bravo: mnogo sam srecna jer nisam bila od marta, kada sam morala da pijem lekove za odrzavanje i da mirujem…

renatas
    Član
    renatas

ne mogu a da ovo moje ushicenje ne podelim sa vama. moje dete zaspalo u ljuljasci i to bez dude :klanjam: ja sam veliki protivnik tih varalica ali on je u njegovu prosto zaljubljen od prvog dana kad je dosao kuci. i to mu je ponudila pedijatrijska sestra koja se brinula o njemu prvih dana a on je tako slatko cokce da mi je bilo glupo da mu uskracujemo nesto sto mu se tako dopada… i onda se on naravno navukao i vise nije znao da zaspe bez nje.
    ostavim ga malopre u ljulju da bih oprala sudove i skapiram da se ucutao. pogledam kad on spava uveliko a da dudu nije trazio
    nadam se da je ovo dobar znak ka odvikavanju od te silikonske drugarice :> tako mali a vec navucen na silikon 🙄

vanjaja
    Član
    vanjaja

Hope srecan rodjendan!
    Dobro je svi skoro isto kukamo oko sveki – nisam jedina, bas ste me utesile.
    Srecni mini rodjendanici

eleven
    Član
    eleven

Srecni rodjendancici! :-*
    Hope, srecan rodjendan! :-*
    Vidim raspravu o drzanju bebe. Ja sam odmah na pocetku svima objasnila da je moje dete dosta napredno (sada ima skoro 7kg) i da ne nameravam da iskrivim kicmu. Svi su to lepo prihvatili i za sada me slusaju.
    Emma, u tvojoj prici sam se malo pronasla. Nije bas skroz ista situacija, ali izjave poput SINE MOJ i RODI GA BABA su malo bolesne, pa tako ponekad dozivim „srcani udar“. Sto se tice moje mame, imam potpuno poverenje u nju i ne bih razmisljala da ga ostavim kod nje.
    A sad da vam se malo pozalim. Zaradila sam neki gadni virus i 2 dana nisam mogla da gledam, a ne da stojim na nogama. Danas sam bolje, ali se bojim da mi se Luka ne razboli.

rozga
    Član
    rozga

Srecni mini rodjendancici Nikoli i Gavrilu:-*:-*:-*
    Hope, srecan ti rodjandan i da si nam ziva i zdrava:cvecko::-*
    Marko spavka pa ajde da nesto otkuckamo:)
    Mi, tj. ja nemam problem sa s&s(izgleda da sam jedina). Oni su 150km od nas i jako se retko vidjamo. Uzele se Marka pa vole da ga nosaju kad smo unutra ali to je samo 4-5 sati, jer se odmah istog dana vracaju kuci. Sto se tice setnje u kolicima, tu me je mm:love: spasao jer sam JA htela milion puta da uzmem Marka kad je bio mali i plakao u koicima, ali on mi nije dao, i sad voli da se vozi:-*
    Rainbow, pa kako ti zaboga ne treba pomoc kad imas troje dece???Postroj ti njih malo stroze:batinepoguzi:, pa zato su babe i dede, da pomazu oko unucica.
    Emma, stavrno malo bolesno to zvuci…svasta, rodila te baba:?:
    Tica, mala je beba da se navikne na ruke. verovatno je muci stomacic i grcevi. U tom periodu, bitno je da beba oseti tvoje prisustvo…promenice se to vremenom, ne sekiraj se.
    Moj Marko jos spavak…pu,pu…Srce mamino, muce nas zubici, ja mislim da ce da mi otkine rame kad pocne da me grize…

daki80
    Član
    daki80

Srećni rođendančići :love: :love: Nikoli i Gavrilu.
    Nego eto ja nemam svekrvu ni svekra tako da Aleksandra ima samo jednu baku i jednog deku i ja baš volim kad mi dođu i li kad odemo kod njih i nismo ni daleko na oko po sata peške.Uvek mogu u šetnju pa svratim do njih pa je podojim i nastavim šetnju.Sinoć smo nas dve sa dedom šetale ma bilo nam super ispratio nas deda do kuće.Mama malo hoće više nju da uzima malo je ona posesivna ali kakva je tek bila sa nama ma užas jedan,mada je moja seja gore prošle 😆 😆 😆 nju kad je bila baba nikom nije davala.Ja volim i kad mi pegla a i kad je ona malo nosa , val onda se i ja malo sredim i odem na net meni je to sve ok.Jedino se oko dude malo svađuckamo al nije strašno jer ona je za dudu 100% a ja pokušavam što više bez nje jer ih ne volim.Ko zna možda nam je i previše u životu a ja to ne vidim ali bogami kad je mm počeo da rai posle 40 dana (skupio je sve odmore) i ja ostala sama mama je došla drugi dan uh samo sam je gledala i slušala jer mi je bilo grozno kad sam sama.E sad ona i radi pa nećemo je uvek viđati.
    Mislim da zavisi o od toga kakva je baka ali i kakva je mama.Ja je dam kome god ko hoće da je uzme a malo je takvih.Pa ja sam uvek prisutna i gledam kako je neko drži(iskreno pored mm i bake i naravno mene samo je jedan drugar uzeo svi se boje 😆 😆 )INAČE JA JE I NE NOSAM ONA VOLI SVE NIJE UOPŠTE ZAHTEVNA I BAŠ JE DRUŠTVENA VOLI GUŽVU I GOSTE I U PARKU KAD ČUJE DECU SVA SE RAZMLATI NOGAMA I RUKAMA I SAMO GLEDA.
    Sve je to individualno.
    Ovih dana mi baš malo jede i dalje se jako ljuti kad joj ponudim drugu dojku, pustiću je zasad tako pa ćemo da vidimo, jedino što ću oped morati da pojačam izmlazavanje koji smor.Al tako joj došlo samo se nadam da dovoljno jede sve mi nešto malo.

simona78
    Član
    simona78

renatas – 4/9/2008 13:04

tako mali a vec navucen na silikon 🙄

Renata 😆 😆 😆

Hop, srecan rodjendan :cvecko:

rainbow
    Član
    rainbow

Hop, srecan rodjendan!!!

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

Hoperful, srećan rođendan i sve najljepše ti želim!!!!

radenka85
    Član
    radenka85

Cao svima!

Konacno da se upisem. Nikako da stignem da iscitam sve sto ste ispisale. Ovih dana sam bas hiperaktivna, sve neki termini, sto kod stomatloga, pa produzavanje vize, pa sutra opet stomatologu, kontrola kod ginekologa… itd. :sok: Samo da mi prodje ovaj mjesec, pa sledeceg me ceka odmor. :bravo:

Cestitam mini rodjendancice. :-*

Hopeful, srecan ti rodjendan! :cvecko:

ljubiva
    Član
    ljubiva

Hopeful srecan rodjendan! Pozdravi od nas svima

lelly
    Član
    lelly

Nikolice, Gavrilo, srećni vam rođendančići. Ljubi vas "teta" Lela,samo rastite veliki!

Hope, jel bila frka od okrugle cifre? Meni nije, bila mi je frka za 29i rođendan, a za 30i nije uopšte. Srećan rođendan, uživaj!

Kad počinje ona faza da se bebe plaše nekih ljudi nepoznatih? Moj bebe vačeras toliko zavrištao kada ga je uzela moja drugarica u ruke, ne možete da verujete, kao da se udario. Vrišti iz sveg glasa. Baš mi je neprijatno bilo.

Manana
    Član
    Manana

Evo i mene malo da se javim…

Hope, draga srecan rodjendan!

Drugari i vama srecni rodjendancici! :-* :-* :-*

Mi smo malo ovih dana zauzeti oko bate, posto je krenuo u vrtic pa mu je to malo traumaticno, ali polako se privikavamo.

Nina je juce bila na kontroli i primila je pentaxim i nikakvu reakciju nije imala, bas mi je sad zao sto smo prvu primili ditiper… 🙄 No, dobro…

Inace dr je konstatovala da je prava debelica, ima 7 140gr! Napredovala je 1 100gr za mesec dana 😆 Sve je ok, osim sto smo dobili uput za UZ bubrega i mokracnih kanala, kao i urin i urinokulturu jer Nina ima na guzi neku rupicu :neznam: pa treba da se proveri da li je zatvorena ili nije… ja prvi put cujem za ovako nesto i nije mi bas svejedno… :doomed: 🙁 Isli smo i kod ocnog i radili smo bris oba oka pa cemo videti…Sta vi mislite o ovoj rupici, jeste li ikad cule za to? 😥

lelly
    Član
    lelly

manana ja nikad čula, gde se nalazi, kako to izgleda?

Gledanje 1,951 članaka - 1,951 do 1,965 (od 2,009 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.