Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje-roditelja dece od 3 god do 6 god

Ova tema sadrži 3,021 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mayoli 10 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 2,986 članaka - 2,986 do 3,000 (od 3,022 ukupno)

Caskanje-roditelja dece od 3 god do 6 god

• ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Nego dobra ti fora ono za poklon od bebe :hmm: ali ja moram puta dva :hmm: a do tada ima da se naprimaju poklona ……bozic bata ,deda mraz ,zeka ..i onda odmah od bebe :hmm:

May05
    Član
    May05

hajde evo ja cu da vas ponudim kaficom :kafica::kafica:,Stancha moje dijete je skromno pa je izrazilo zelju da joj beba donese Nitendo ds :lol:i to samo roze Nitendo druga boja ne dolazi u obzir,i jos se priblizi mom stomaku i kaze bebo ili mi donesi nitendo ili neces ziviti kod nas :lol:,za Bajram hoce bebu choe choe fol zubi joj narastu neki dan sam gledala i kosta 45 eura :roll:.
    Bozana nek ti je sa srecom,da prodje sto brze i bezbolnije :-*
    meni juce kad je dr rekao da je braco prvo sam se nekako izgubila 😆 jer sam cijelo vrijeme bila ubedjena da je seka,sta ja znam navikla valjda sa Enom pa jos uvijek nemogu da vjerujem,al kao sto kazes fino je kad imas i jedno i drugo,Eni smo rekli bolje je braco onda joj nece dirati njene igracke,a da je seka morala bi sve da dijeli pa joj odjednom bi drago sto je braco,joj kako je sebicna :lol:,i juce je odmah pocela da smislja ime za bracu.

Manana
    Član
    Manana

Jao May, bas mi je drago! :love: Bravo za pisonjicu!

Tereza, sta da ti kazem… kad sve sama znas… 🙄 :-*

Bole, obavezno javljaj kad bude… 😉

Boca svaki dan isto… 🙁 Sad je opet poceo ujutru da prica da nece da ide… I, sto je najgore, ne upiski se dok spava nego kad ustanu, pa sednu da rucaju on se upisi… Ne znam ako da mu pomognem… bas sam zabrinuta. Kaze vaspitacica da je on ovako super, lepo se igra sa decicom, lepo jede, ma sve super al eto… Kaze ona proci ce, kao to je faza, inace se super adaptirao. :neznam:

bozana
    Član
    bozana

ej mile moje vidim zabrinute ste za mene pa da vam javim
    jos danas sam sa vama isla sam na kontrolu,otvorena sad vec 2 prsta
    i sutra se javljam mom dr i ostajem najverovatnije ostajem u porodlistu
    ako nebih jos i nocas pogodila jer imam konrakcije od juce.t
    i sony drugarica sa foruma tj.sa teme kafance za dve crtice ce vam javiti
    kad s eporodim,tako da ce moje druge sa ove tam abiti obavestene

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Bozana neka je sa srecom,i zelim ti brz i lak porodjaj :-* :HAG:
    Manana :neznam: ali isto tako cekati da se sve te faze srede i prodju :neznam: ,znam da ni ti sama ne znas sta da uradis ali ipak popricaj da dete ipak ostane budno :HAG:
    May :zvezda: Ena je prava mala slatkica :smizla: ljubim je u tu malu glavu pametnu :-*
    Ja sam se raspala danas sto na poslu sto u stanu :sok: ne znam za sebe

katarina
    Član
    katarina

uu vi ste se raspisale 😆
    mac cestitam :bravo: za decaka ..
    manana ne sekiraj se proci ce i to..malo vise provodi vremena sa njim mozda mu treba necija blizina….
    zeljka tebi zelim devojcicu :HAG:
    bozani lak porodjaj..i ako sam nekog zaboravila nek oprosti umorna sam na oci ne vidim pre sat vremena sam dosla s posla od jutros u 8 :uzid: :uzid: sutra radim samo 2 sata :srbenda: a Janu vodila moja drugarica na plivanje i kaze da je danas bila bas srecna kad je ucitelj plivanjaje pohvalio i to bas kad ja nisam tu :uzid: uhh…
    :kafica: vecernju kuvam

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

samo da mahnem Katarini i jos nekima koji su prisutni :caos:
    I dema na spavanje :zevam: ne vidim na oci…
    Katarina :HAG: :-* hvala na lepim zeljama,samo ja mislim da sada ne bih znala sta sa devojcicom nakon ova dva Indijanca 😳 mislim bilo bi mi cudno 😳

Manana
    Član
    Manana

Bole, drzim ti palceve da sve prodje brzo i glatko! Ljubim te! :-*

Hvala vam cure… videcemo jos sta ce biti sa mojim nemirkom… ;]

Kati, odmori se sutra… :-*

Zeljka, super bi ti legla devojcica sad, da se malo opustis… :love:

stancha
    Član
    stancha

Boshke,drzimo ti palceve i mislimo na tebe. :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

mayoli
    Član
    mayoli

EH BOZANA SE PORODILA…BAS MI JE DRAGO,mada se ne javljam nemojte misliti da vas ne pratim…samo malo virim,sunjam se ,neka joj je srecno…

Manana
    Član
    Manana

Bole, nek je sa srecom i nek je sa srecom bebac!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

May05
    Član
    May05

Bole evo i ovdje da ti cestitam rodjenje sincine,da nam bude ziv i zdrav 100 godina,i da nam se sto prije javis :cvecko:

mi samo kratko da se javimo da bi vidjeli sta je se bozane kad vidi divne vijesti,bas sam se obradovala kad sam vidjela da smo dobili jos jednu bebicu na forumu.

mi kasnije idemo da se malo slikamo,imamo termin kod fotografa,bit ce puno djece sa roditeljima,ali slike cemo kasnije da dobijemo pa ako nam se nebudu svidjale mozemo da vratimo.

ja pijem kaficu pa ko je za nek izvoli :kafica::kafica:

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Bozana :HAG: cestitam da ste zivi i zdravi svi ,MALOM COVEKU ZELIM DA KRENE VEEEEEEEEEEEELIKIM PUTEM SECEE!!!!!!!!! :-*

stancha
    Član
    stancha

Ajde jos jednom cestitam,i zaboravismo najvaznije-da nazdravimo :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Jeste Stancha sram nas bilo na najvaznije zaboravismo neka je sa srecom Bole za svih cetvoro :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Gledanje 2,986 članaka - 2,986 do 3,000 (od 3,022 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.