Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje-roditelja dece od 3 god do 6 god

Ova tema sadrži 3,021 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mayoli 10 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 3,001 članaka - 3,001 do 3,015 (od 3,022 ukupno)

Caskanje-roditelja dece od 3 god do 6 god

• ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

E tako sada kada sam nazdravila mogu i da vam se pojadam 🙁 ,izem ti njihovu birokratiju i zakone mamu im s…….u j…..m eto moram i da opsujem od muke :galamdzija: ma toliko sam ljuta i ogorcena da bih samu sebe pojela,svoj slobodni dan ja sam upropastila nizasta,eto gde si bio nigde sta si radio nista,presipala iz supljeg u prazno.A oni mi gospoda duguju moje pare koje mi ne daju dok ne donesem dokaz da vise ne radim na bivsem poslu a ovi opet nedaju napismeno :kreten: pa mislim j…lud zbunjenog.Sutra imam ponovo slobodan dan i ako mi ponovo ne budu hteli poslati sta trazim idem u Dortmund pa pojescu ih :galamdzija:
    Sada mi je lakse,izvinite ali moram se nekome izjadati

lala
    Član
    lala

ćAO društvo.Božana čestitam.Napokon sam mogla ući na forum.Kod nas sve po starom Boki trenira Bojo ima proliv već dva dana ja čekam praznike da okitim kuću.

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

Zdravo drage moje. Evo i mene napokon da vam se javim.
    Pocela sam da radim, promenila posao, pa ne stizem. Kad dodjem kuci zurim da sredim, skuvam, budem malo sa decom. Danas imam slobodan dan . Pijem kafu i spremam se jer imam zilion obaveza. Moram da idem da predam za vric, da odem malo do uciteljice i na biro da se prijavim, da bi mogao novi gazada da me prijavi.
    Ja sve ispisa z’brda-z’dola, ali razumecete me.
    Znajte da svaki dan mislim na vas.
    Bozana nek ti je sa srecom i da ti sincic bude ziv i zdrav 100 godina.
    Puno vas sve ljubim

stancha
    Član
    stancha

Hehe,pricaj ti to nekom drugom Dacika,kakav crni slobodan dan,nego namirisala si ti :alkoholicari: pa svratila 😉

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Dobro jutro i od mene i Dominika.Mi smo u polu paketu.Sebastian je u skoli a Dominik je bolestan i ostao je kod kuce samnom.Klasicna prehlada nista strasno ali se i kasalj zaukava,pa sam odlucila da ga ostavim cetiri dana kod kuce.A i ja se odmorim taman uz njega.
    Ko je za caj neka se pridruzi meni mom bolesniku.
    Daco :-* :HAG: vec sam se zabrinula da li ste dobro,ja sam skroz zaboravila da si rekla da pocinjes da radis :uzid: zaboravna zena,pa to ti je.Javi se kada stignes bar na brzinu :HAG:
    Lalaaaaaaaaaa :HAG:

snina
    Član
    snina

Cao svima, evo i nas. I mi smo malo slinavi i imamo crveno grlo pa smo dobili antibiotik i ne idemo u vrtic.

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

E moja Stancha, naravno da sam namirisala :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: , a tek sto cemo sutra :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:
    Zeljka za tebe i tvoje decake :-* :-* :-* , a :-* i za stomacic

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

:caos: Samo sam svratila da vidim ima li koga :caos:

stancha
    Član
    stancha

Danas nam je divan dan,divan dan,divan dan.
    Nasoj Daci rodjendan,rodjendan,rodjendan.
    Zivela,zivela i srecna nam bila :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:
    Nece me biti nekoliko dana,idemo kod mm-ovih(posle vise od dva meseca 🙄 ),u utorak im je slava,mm se nada da ce mu gazda dozvoliti da spoji ponedeljak.Pa-vidimo se,budite dobre :caos:

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Daco :-* :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: srecan ti rodjendan ,ziva i zdrava da si :HAG:
    Zelim ti da ti se sve zelje ispune,zelje koje sama sebi budes pozelela :-*
    Ja sam danas takav dan imala :sok: pokisla sam jedno sest sedam puta i to najjaci pljusak je bio,tek da nepomislite da je malo paduckala….
    Pokupim Sebastiana iz skole,imam sta da vidim,komplet od glave do pete kao da ga je neko u blato potopio(nasmejem se ljupko ucetiljici :> u fazonu ma nije nista,a u meni vriiiiiiiiiiiiiiiiiiii znaci pocinjem boje da menjem),dovedem ga kuci i celog potapam u vodu,jaknu mogu da bacim,o farmerkama bolje da ne pricam,u suprotnom polomicu tastaturu :galamdzija:
    I kako da ostanem normalna ,kakoooooooooooooooooo 😥

mama mija
    Član
    mama mija

Dobro vece svima.Vidim da se ovde svasta izdesavalo,nadam se da cu uspeti sve da pohvatam.
    ZeljkaZ samo polako,i to se desava,hrabro dalje.

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Dobro jutro,pa ja sam ponovo sama 😥
    I ovde sam sama decaci su kod tate a ja :kucam: i doruckujem,dan ne obecava nista lepo kako mi se cini,kisa lije od juce :hmm: a ja moram u manji soping(nazovimo to tako )do grada 😐

tereza
    Član
    tereza

Jaooooj!!!! Da krenem odmah,inače… … …
    BOŽANA SREĆAN TI POROĐAJ, SVE NAJBOLJEEEEEEEEE :cvecko: :cvecko: :cvecko:
    May, sve najbolje sa pišonjom :trudnica:
    MANANA. hvala na željama za brzo ozdravljenje, uspelo nam je :-* :love: :-*
    DACOOOOOOO, pa kome je to bio DIVAN DAN,DIVAN DAN… … … SVE NAJBOLJEEEE :zvezda: :bravo: :HAG:
    Željka, nemoj da se nerviraš, utiče na lepotu. Hvala za onu lukovinu, već sam sve narodne lekove isprobala, i to im kuvam svaki put kada kašlju, OBAVEZNO. Ja je inače ne podnosim, i kada im dajem(na kašičicu) samo što ne povratim, ali one je nekako vole. Da li je to zbog toga što im stavim kilogram meda ili nije, nemam pojma, ali pali svaki put. Kad baš više ne pali, ja nastavim da im dajem lukovinu i antibiotik, sve zajedno.
    Evo, Sofija je u međuvremenu položila za viši žuti pojas u karateu, pa i mi malo da zalijemo :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: , a za naše trudnice, naravno, čaj ili kafa, po želji. Što ono reče Stancha, ovo nam se sa trudnicama proširilo, neka su nam žive i zdrave dvesta godina. :respekt:
    Mama Tanja, gde si?
    A ti Mayoli, što ne napišeš nešto, nego samo iz prikrajka gledaš?
    Danas sam sama, mm ih je odveo kod sveki. Pa ne mogu da se naviknem. Poljubac za sve, i izvinite ako nisam sve pomenula, sledeći put hoću :caos:

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Eve i mene napokon.Prvo me je zezao forum nisam mogla da otvorim caskanje ,sve ostalo da ali caskanje nikako.Pa onda smo slavili slavu i tek sada smo spojili komp ponovo pa ja pozurila da vidim sta ima kad ono novosti koliko volis.

Prvo cestitamo ponosnoj mami :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Pa tebi Daco na novom poslu.

stancha lepo se provedi u gostima
    🙂
    :-* :-* :-* za sve prehladjene drugare i drugarice da sto pre ozdrave.

:HAG: :HAG: :HAG: za sve vas a posebno za trudnice da ih jos malo mazimo dok im ne pristignu male srecice pa ih zaspu nove obaveze.

Odoh ne mogu vise da kuckam od ovih mojih koji puzu po meni.Nadam se da se kuckamo sutra ponovo.

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

joj nisam sama :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:
    ja sam vec pocela da nosim crninu,zakazala sahranu,reko nema nam vise caskanja-gotovo umrlo nam caskanje a ja jadna sta cu a ja jadna kako li cu :> KAD ONO PROZIVELI AAAAAAA 😉 PROMRDALI :zvezda: E LEPO BLAGO MENI DA NE PISEM U PRAZNO :bravo:
    uh srcani udar cu dobiti od naseg caskanja sve tuga,sve ide citav forum samo mi nesto trokiramoccccccccccccc.Sada je vec bolje i veceras cu moci da spavam :spavam:
    Ljubim vas dve caskalice pa se vidimo sutra ako ga prezivim 😥 od silnih obaveza

Gledanje 3,001 članaka - 3,001 do 3,015 (od 3,022 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.