Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje-roditelja dece od 3 god do 6 god

Ova tema sadrži 3,021 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mayoli 10 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 3,016 članaka - 3,016 do 3,022 (od 3,022 ukupno)

Caskanje-roditelja dece od 3 god do 6 god

• May05
    Član
    May05

evo da vam se i ja javim napokon :lol:,preko vikenda sam imala goste,dolazila mi se sestra,i danas cijeli dan sam cistila po kuci,4 masine vesa oprala,i upravo zavrsila spremanje baklave,sutra je Bajram pa vas pozivam kod mene na jutarnju kaficu i baklavicu,ima i krempita super je ispala.
    Daco sretan rodjendan,da si nam ziva i zdrava 100 godina.
    laku noc drage moje,ja nemam snage vise da pise :caos:

stancha
    Član
    stancha

Eve i mene :srbenda: ,da vas pocastim za slavu,veceras imamo goste,a ja da posluzim moje najbolje drugarice prvo :-* :-* :-*
    Cujemo se opsirnije za neki dan,ovde je internet uzasno spor i treba mi pola sata da otvorim jednu stranicu i nerviram se,pisacu od kuce :caos:

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Joj kolaca :zvezda: tako vas volim
    May sretan vam bajram ,sledece godine jos lepse da ga proslavite vas „cetvoro“Sve najbolje vam zelim od srca :-* mogu li ja malo baklave 😉
    Stancha :zvezda: pa srecna slava i ne rece ti kakvih kolacica ima,a tortice mmmmmmmmmmm njam,njam :-* Kako je sveki :>
    Ja upravo jedem,debela Zeljka DO DEVETOG CU IMATI SAMO 500kg 🙄

tereza
    Član
    tereza

Željka, Ti ne možeš da imaš ni 50kg, tako da ne zavaravaš druge :trudnica: , jer sam te ja ipak upoznala :bravo: :zvezda: , tako da SAMO TI JEDI, BLAGO NAMA, I NEMOJ DA BRINEŠ,AKO BUDEŠ IMALA VIŠE OD 60KG, TREBA DA ČASTIŠ!!!!!!!!! :zvezda: :zvezda:
    Sada malo lakše ulazim na ovaj naš chat, kako Vam se čini?
    Lep dan vam želim danas,i poljubac :love: :-* ;] :caos:

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Namirisala ja kolace pa oma dosla iako ne bih trebala,nabacila sam „koje“ kilo viska 😆 😆 😆

Evo kuvam jednu popodnevnu za sve koje mogu da odvoje koji minut :kafica: :kafica: :kafica:

ZeljkaZ
    Član
    ZeljkaZ

Joj Tereza,ma ja se ne salim ozbiljno ti kazem da sam se ugojila 5kg.ma kada nisam pala sa one stolice kada sam cula.A boga mi kakav apetit imam nece me cuditi da do kraja imam 500 :sok:
    Dobro hajde ne 500 ali tu smo meni je to ipak puuuuuuuuuno 🙁
    Mama Tanja i ja eto ne mogu da odolim kolacicima i torticama ja ih naprosto vooooooooooooolim :love:

mayoli
    Član
    mayoli

evo samo da napisem nesto cisto da me ne zaboravite…
    da vas ne nabrajam ponaosob imala bi da pisem sta tri dana,procitala sam sve postove konacno,doduse malo ste se uljenjila pa ih nema toliko kao pre…
    mi smo ok milica pametnica je cirkus sa svojim filozofiranjem i razniljanjem kao da joj je 7…a ja sam mislila da sam ja bila pamtno djete…kad sad njih slusam prosto se sokiram…i odusevim naravno…moram samo da posaljem ovu mamu terezu sto se uvjek seti da me spomene u nekom postu…ja idem u beograd u subotu ..i vrlo sam srecna zbog toga,samo mi je zao sto ne mogu sve stici obici sto sam htjela…nadam se da cu opet uskoro ,pa da cu imati vise vremena…pusa i pozdrav za sve…

Gledanje 3,016 članaka - 3,016 do 3,022 (od 3,022 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.