Ova tema sadrži 11 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 12 (od 12 ukupno)

Casopisi

• srecna mama

Da li kupujete redovno neki casopis i koji?Ja redovno kupujem jos samo "zenu blic", ponekad "glorija", ali ga izbegavam u sirokom luku, suvise su komercijalizovali taj casopis, tokom trudnoce sam redovno kupovala "trudnoca", nakon toga, godinu i po dana "moja beba", medjutim, prestala sma s atim casopisima jer sve uglavnom vrte u krug i vise nemam nista novo sto bih mogla citati u tim casopisima.

dunja26
    Član
    dunja26

ne kupujem ni jedan redovno, ranije sam cesto kupovala lepotu i zdravlje..bas si me sad podsetila na to, mogla bih danas da ga kupim :>

Natasa
    Član
    Natasa

Kupujem redovno “Story“,opusta me i malo zavirim u tudje zivote,.
    kupovala sam casopis “Moja Beba“ u trudnoci i dok je David bio manji.
    Ponekad kupim “Stil“ i “Gloriju“.

nakica
    Član
    nakica

Odavno, po mom misljenju, ne postoji casopis u Srbiji koji moze da se kupi, a da se ne „baci“ novac 🙁

njamiii
    Član
    njamiii

slazem se nakice. Ne kupujem i ne citam novine, mm uzima redovno svet kompjutera, pa ponekad uzmem i prelistam, ali cisto rekreativno.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ko tinejdzerka kupovala sam one casopise „Tin“ , „Lepota i Zdravlje“, i „Ona“.
    sada sam primetila da mnogi casopisi imaju identicne clanke kao i pre 15 godina, znaci, sve se vrti u krug.
    sada volim da citam „Vecernje Novosti“, kad odem kod mojih,jer oni to svakodnevno uzimaju, pa se nagomila po 15 kom. dok ja dodjem. pa to je milina.
    nije casopis, ali volim ponekad da sam u toku.
    najvise me opusta da gledam casopise o uredjenju stanova. znaci „KUca Stil“, „Uredjenje stana“, i slicni.

nakica
    Član
    nakica

e, isto, njamiii, svet kompjutera i moj muz nekada uzme…

nakica
    Član
    nakica

lilly, zalosno je sto su domaci casopisi o uredjenju stana puni reklama, a i oni vrte jedno isto, pa ni njih vise ne kupujem…

srecna mama

Svi casopisi su komercijalizovani,meni je Glorija u poslednje vreme postala najgora,pored reklama, imaju raznorazne gluposti tipa, ovaj je bio na ovoj proslavi, ovaj na onoj.Kupim je jedino kada mi je neko zanimljiv na naslovnoj strani, i zbog putopisa.Svidjaju mi se recepti u zeni blic.

secer
    Član
    secer

dok sam bila trudna i dosta posle toga su mi redovno slali casopis „moja beba“. i sad kad neko dolazi iz srbije, donese mi po neku gloriju i slicno..samo prelistam, vidim slike i to je to..
    kao mladja volela sam vogue, elle, ali to mi je sad bacanje para.ovde su ti casopisi oko 5 evra a unutra samo reklame. tako da nista ne kupujem vise.
    jedino kad sam na aerodromu da mi sto pre prodje let kupim neki tracerski grcki „hello“ ili „ok“ i to je to…
    ali sa lukom smo poceli da kupujemo casopis playmobil jer su to njegove omiljene igracke i obicno se uz casopis dobija neka nova figurica koja nije u prodaji.a i casopis je super za klince.
    obozavam isto o uredjenju stana, ali i to je puno reklama i ne pprivlace me vise kao pre.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Ne kupujem ni jedan časopis redovno, i slažem se da je bacanje para kupovati redovno bilo koji časopis u Srbiji. Zadnji put mi je mm doneo Cosmopolitan u bolnicu, kad sam se porodila, i stvarno mi je bilo muka od njega, ma živo smeće. Lepota i zdravlje je za nijansu kvalitetniji. Kad čekam red kod frizera dopadne mi pod ruku neki tračerski, i toliko od mene. A i danas su svi časopisi dostupni online 🙂 E, da, ima mnogo kvalitetnijih tekstova na nekim blogovima, nego u mnogo časopisa kod nas 🙂

Micka&Nidza

Kao klinka sam redovno uzimala My love story.
    Sad uzimam Still, Blic zenu…. uzimala sam i jolly,lepotu i zdravlje,Joy,….. sad nista od tih casposisa ne kupujem jer me nerviraju brojne reklame na prvih 20 stranica i ni sadrzaj nije bas neki….a uz b.zenu i still uzimam i romane anabele basalo…

Gledanje 1 članaka - 1 do 12 (od 12 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.