Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Cavrljanje mama dece od 1-3 godine

Ova tema sadrži 3,598 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  rozga 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 3,599 ukupno)

Cavrljanje mama dece od 1-3 godine

• Praslin
    Član
    Praslin

Odvela sam kod lekara. dali su joj prospan 3x dnevno,neki sirup na r -rinosek mislim da se zove ,isto 3 puta dnevno i kapi 2 puta dnevo da stavljamo. Za taj na r prvi put cujem i rekla mi je dr da ce biti pospana od njega. Sta mislite da li da joj ga dajem? Ili samo prospan?

Jasmina Babic

Jooj, kako je lepo kad god pogledam ima novih postova!

Samo na brzinu posto sam u guzvi nekoj. Praslin, rinasek ima za odrasle i ja se komiram od njega, ali je za nos odlican lek. E sad, mi smo pili sirup rinostop (proizvodi bosnalijek) mislim da je to isto samo se drugacije zove jer je drugi proizvodjac. Marko je bio ok i za tri dana mu je prosao nosic, a imao je oko godinu dana tad cini mi se. ne znam, mozda da vidis da li ima kod vas taj rinostop ili ako tiniej kasno mogu pogledati veceras sastav pa ti javljam da li je to isto kao i rinasek. Iskreno, kod nas nisam videla rinasek sirup samo tablete za odrasle, verovatno stite domacu proizvodnju jer ima taj rinostop (plavo-zelena kutija i ima slonic sa crvenom surlicom na njoj. ukus jagode, ok je).

Pozdrav svima, idem sad na pauzu pa cemo kuckati posle. :-*

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mamike hvala na odgovorima
    E ja samo da so pohvalim i mram da begam
    IZBACILI SMO CUCLU!!! (nadam se da nije rano da se hvalim hehe). Sinoc posto nije mogao lepo da dise zbog nosica ja mu je uzela jer sam se iznervirala i celu noc je spavao i nje je trazio a i evo danas sam ga uspavala bez nje :bravo: :bravo: :bravo: ,

nona
    Član
    nona

hvala vam na povratnickoj dobrodoslici :zvezda:
    bilo bi mene i cesce,ali forum je haos!pisem poruke da bih se opustila i procaskala sa vama a ne da bih se nervirala!pokusala sam nekoliko puta da posaljem nije uspelo!
    ivona evo ruckala!a ja malo oko nje i tako……
    mikamaco bravo za cucu….mi je jos koristimo,ali samo za spavanje.u toku dana joj ne dam i ne trazi je.

Jasmina Babic

Bravo MikaMaco! I mi smo, ali sto ti kazes, sve se bojim da se hvalim. Marko je izgrizao cuclu toliko da vise ne moze da je drzi u ustima ostalo mozda 4-5 milimetara a novu nece, a ni ja se bas nisam trudila da mu dam:> U svakom slucaju vec vise od nedelju dana spava bez cucle, mada je ponekad trazi ali je drzi u ruci i ja mu dam, jer nema sanse u usta da je stavi. I to je sve redje, tako da mi vec brojimo da smo se resili cucle. :bravo:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Nona nismo je ni mi koristili preko dana vec isto samo za spavanje ili ako je ne sakrijem preko dana onda je on uzme. I popodnevno spavanje je proteklo ok a za veceras cuvam javiti da li smo uspeli
    jasmina bravo za vas
    :-*

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

E zaboravih da vam kazem st je moj Srki danas jeo kada se probudio posle dnevnog spavanja: u isto vreme je jeo kinder jaje, plazmu, kiseli kupus i pio sok od jabuke hehe, mislila sam da ce se ispovracati. Slikala sam ga pa cu vam sutra postaviti slicice
    Inace mi suje. Javicu sutra sta nam je dr rekaotra idemo kod dermatologa , danas sam zvala i zakazala jer ne vredi, stalno se vraca i na istim metima pojavlju

Jovana03
    Član
    Jovana03

Uhhhh konacno, valjda ce sad biti bolje!
    Sergej i Ivona spavaju, jer su se jutros u 7h nadigli oboje, kad sam ih cula sve se okrenulo oko mene:)
    Meni konacno mleko stalo, nemam vise temp.a i bolovi u grudima prosli.

VUKU SRECAN 1 RODJENDAN, ZELIMO MU SRECNO I BEZBRIZNO DETINJSTVO, PUNOOOO POLJUBACA OD IVONE, SERGEJA I JOVANE!
    Jedva cekamo slicice i utiske…..

Nona dobrodosli nazad….stavi novu slicicu da vidimo drugaricu!
    MikaMaco i Jasmina bravo za cucu, Sergej je jos uvek lud za njom.
    Bravo za Savu, decak se bas ponovio.
    Praslin zelimo vam brzo ozdravljenje.
    Andreju cestitamo zubic, a tebi Tanja srecan rodjendan, zelimo ti sve najbolje u zivotu, punooo poljubaca od nas troje!
    Mikac nadam se da je Peca dobro, neka samo ostane na tom smrcanju, ljubac za njega.
    Sanjas, Rozga punoo oljubaca z vas i decicu.
    Valjda nisam nikog zaboravila.
    Kuckamo se…

Maka Lola
    Član
    Maka Lola

Nona,povratak u buducnost,a??I ja sam redje svracala,bas zbog kocenja foruma.
    Merilend,srecan ti rodjendan i nadam se da su uspeli kolaci.
    Praslin,od tog slajma meni se dize kosa na glavi.Nadam se da ce ti lekovi pomoci.SSvi ovde znaju da smo godinu dana mucili muku sa tim,i dalje,a tek skoro smo ustanovili sta je uzrok.Nadam se da cete ga se uskoro resiti.Da ne nabrajam koje sve metode nismo pokusavali i gde ga sve nismo vodili.
    MikaMaco,bravo,samo da potraje.Nama je dugo sluzila za spavanje,ali je nosimo svuda,to mu je sedativ.Ipak je dugo bolestan pa mu popustamo,ali plan je kad se oporavi od operacije da je liferujemo.
    Ubi me gorusica,ne mogu vise da sedim.
    Vodimo ga ujutru za bris,ko ce njega probuditi,skoro zaspao i evo opet povratio.L.N,

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Sorry na konfuznom tekstu u prosloj orui ali kuckam sa laptgopa pa slucajno stisnem pad i onda mi u neu eceicu ubaci ovo sto sam posle pisala
    I veceras smo uspeli da zaspimo bez cucle pu pu pu
    Jovana hvala :-*
    Zaista je bolje od kad je otvoreno novo caskanje

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

MakaLolo kuckali smo u isto vreme hehe
    Ja kao i verujem svi na forumu iscekujemo taj dan kad ce ga konacno operistai i staviti kraj mukama. Opet kazem drzimo vam palceve da ks bude super i da sv prodje u najboljem redu :love:

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Zdravo drustvo..Nije me bilo dugo,selili smo se i imali potpuni haos.Moji klincu su super,David je nesto prehladjen,ali je ok.Planiramo put za Srbiju za vikend,ali videcemo kako ce njemu da bude.Viktor je prohodao,pravi je slatkis.Obozava da se juri sa Davidom,tako da je kod mene uvek veselo.
    Nadam se da nas se secate.Pozdrav za sve stare i nove drugare.
    MikaMaco Srele je presladak,a kosica je za 10-tku 🙂

sanjas
    Član
    sanjas

MikaMaco i Jasmina :bravo: za varalicu!Marko i dalje ne moze bez nje.Koristi je za spavanje,a malo i preko dana.Pre kad je ostavimo,on je ne trazi,a poslednjih mesec dana seti se sam. 😉 Gledacemo da se resimo do dve godine.
    Meri srecan rodjendan!Sve najlepse!Cekamo kolace… 🙂
    Jovana super sto si resila problem.Odlicno sto Ivona i Sergej spavaju zajedno.Ja mislim da imam dvoje dece da bi mi jedno uvek bilo budno.
    Maka Lolo jos nedelju dana ako Bog da… :-*
    Praslin daj joj oba sirupa.On brzo zaustavlja curenje nosa.Nece joj biti nista za dva,tri dana.
    Milice bravo za patike.Ako stizes stavi slicicu da ih vidimo.
    Mikac bas si vredna. :-* za tebe i rodju.

Mi smo ok,od kad pijem lekove pritisak je „idealan“.Valjda cu uspeti da regulisem i moci da nastavim bez njih..Videcemo…

:-* :-* :-*

sanjas
    Član
    sanjas

Zeko naravno da vas se secamo.Drago mi je da svi ok.Davidu zelimo da sto pre ozdravi i da mozete doci u Srbiju. :-* za vas!

kicun
    Član
    kicun

Dobro jutro i od mene!

Ja sam juce bezuspesno pokusavala da posaljem poruku na kraju sam odustala. Mi smo ok, devojka je juce bila dobra pravile smo zajedno krofne i torte u petak imamo dva rodjendana- Marijin deda i brat od ujaka slave rodjendan. Ja sam resila da napravim torte za obojicu, deda ce dobiti tortu sa vinskom bocom i grozdjem po njoj a decak sa winie puom, pravim ih po uzoru na torte iz minjine kuhinjice, jedva cekam da vidim kako ce izgledati. Juce sam opet bila kod zubara, jos uvek ga lecimo valjda ce u ponedeljak biti stavljena plomba.
    mm i ja danas slavimo 16 godisnjicu!
    Odoh nesto da radim sve vas puno puno ljubimo!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 3,599 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.