Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Cavrljanje mama dece od 1-3 godine

Ova tema sadrži 3,598 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  rozga 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 3,599 ukupno)

Cavrljanje mama dece od 1-3 godine

• milly
    Član
    milly

Dobro jutro!Na brzaka sam svratila da vas ponudim tortom i :kafica: Danas je nasem pacetu 1.rodjendan!!! :love: :love: :love:
    Zurka nam je danas i sutra,pa kad sve prodje okacicu slike!

olga75
    Član
    olga75

Dobar dan mame i drugari , vidim nova tema :bravo: .Nono , bas sam te davno „videla“ a i tebe Zek :* .Cestitamo hrabrim drugarima koji su ostavili cuce , Marija nikad nije htela ali je zato njena mama trosila cucu do ihahaj trece godine i na nekom zimovanju sam je izgubila. To je bila tragedija u tri cina sa temperaturom i kukanjem 🙂 . Maka Lolo , znaci konacno operacija , bice vam lakse kad sve to prodje 🙂 . Cestitam novu trudnocu Jasmina , cekala sam da stavis tiker i ozvanicis 🙂 . Marija od juce ima novu frizuru. Dosla moja mama i nagovorila me da odsecemo detetu siske. Olindarile smo je nacisto , sad su jpj siske krace od pola cela 😀 i bas je smesna. Sanjas , pa sta je to bilo sa tvojim pritiskom ? Nisam u toku :opss: .Idem da pokupim haos po kuci pa ce vec biti vreme da se spremam na posao . Jedva cekam vikend 🙂

kicun
    Član
    kicun

SRECAN RODJENDAN VUCE! Ljubimo te Marija i ja puno puno!

Talala
    Član
    Talala

Cao svima. Dugo me nije bilo na ovoj temi a ni na drugim temama. Samo hocu da vas sve pozdravim i cestitam ono sto sam propustila. Moj sin je konacno poceo da prica, sada ne zaklapa iako to nisu jos recenice ali ponavlja svasta. Sve ostalo je po starom.
    Pozdrav za sve.

sanjas
    Član
    sanjas

Vuce srecan rodjendan i od nas!Sve najbolje! :-* :-* :-* :HAG:
    Kicun srecna vam godisnjica.Svaka cast! :-*
    Talala pozz i za vas.Javljaj se cesce ako stignes.
    Olga ne znam ni ja tacno.Najverovatnije da ce biti genetika.Videcemo…Dok odradim sve preglede. 😉

rozga
    Član
    rozga

VUCE SRECAN RODJENDAN ZLATO MALO:-*:-*:-* Da si nam ziv i zdrav i veseo deckic:-*
    Meri srecan rodjendan i tebi i sve najlepse:cvecko::-*
    Mi smo dobro hvala Bogu. I mi se spremamo za zurku u nedelju. Sad sam na poslu, kisa pada a ja treba posle da izadjem da trazim poklon…Pa ko mi je kriv kad sam cekala do sad:uzid:

Jasmina Babic

Jaoooj koliko rodjendana, godisnjica, :-* za sve a posebno za Vuka (ipak je prvi rodjendanko). Sve najbolje i da bude zdrav i srecan deckic:HAG:

Kod nas sve po starom. Dobro smo, zdravi smo, pricamo svasta. Ja sam za sad dobro. Jos nema mucnina, pa se nadam da cu se i ovaj put izvuci. Radim, i jedino sto mi se stalno spava. Kuca mi je u haosu, a ne mogu da stignem. Sutra cu uzeti pola dana slobodno da je malo uredim jer nam u subotu dolaze kumovi pa sramota da bude onakva.

Odoh da radim dok nisam zaspala. Ljubimo vas :-*

Faye
    Član
    Faye

Vuku srecan 1. rodjendan da bude srecan, zdrav i nasmejan decak, da slusa mamu i da se laaaako privikne na jaslice da ne brine mamu.

MilicaCale

Dobro jutro, evo me, u pauzi na poslu.
    Prvo, cestitam svima koji su izbacili cucle (prebrinuli ste brigu)
    Nista, mikac, cekamo da vidimo kako mu napreduje kijavica. Kako je danas?
    Zeko, dobro dosla nazad. Nadam se da je sad stan dovoljno veliki?
    Merilend,srecan rodjendan (sa zakasnjenjem)
    kicun, srecna godisnjica (auuuu, sto ste vi dugo zajednoooo). Zezam, nama je ove godine 11.
    VUCE: danas nam je divan dan, divan dan… SRECAN PRVI RODJENDAN!
    Talala, cestitamo propricavanja 🙂
    Toliko. Ne stizem nista… Standardno. A sad definitivno odoh da nastavim posao. gotova pauza 🙁

Jasmina Babic

Al nam se Milica disciplinovala! Svaka cast, moracu i ja. Samo da vas pozdravim:caos: bas mi zanimljivo sto radi forum ponovo.

Merilend
    Član
    Merilend

VUCEEEE sretan rodjendan pile malo sve najbolje….ti si vazniji na danasnji dan od mene matorke, u svakom slucaju hvala svima koji su i meni cestitali (jovana, rozga, makalola, sanjans…) lep provod danas ocekujemo slike….

kod nas standardno, napolju je bas zah;adilo, kisa…fuj…kazu do kraja marta ce biti jos jedan ovako hladan talas pa ce valjda konacno otopliti….ljubimo vas…zurimo…

Mikac
    Član
    Mikac

Sao da se javnemo na cas, Cale bolje nam je danas, do sutra gotovo skroz, nadam se, pa se vidimo
    Evo hranimo se, pa se kuckamo kasnije, cmokic :-*

Mikac
    Član
    Mikac

Vuce srecan rodjendan i sve najlepse. ;] :cvecko:

Ja konacno zavrila sa przorima i zavesama, uh. Pecko je danas bolje jos malo je zapusen ali prolazi, super je spavao nocas, to je bitno.
    Cestitamo i godisnjice i nama ce biti 11 ove godine, lele, sto bi rekli mi niski
    Jasmina drago mi je da si dobro, jao to spavanje, znam kako moze to da bude, jos po ovakvom vremenu. Odmaraj samo dodvoljno :trudnica:

Mikac
    Član
    Mikac

Vuce srecan rodjendan i sve najlepse. ;] :cvecko:

Ja konacno zavrila sa przorima i zavesama, uh. Pecko je danas bolje jos malo je zapusen ali prolazi, super je spavao nocas, to je bitno.
    Cestitamo i godisnjice i nama ce biti 11 ove godine, lele, sto bi rekli mi niski
    Jasmina drago mi je da si dobro, jao to spavanje, znam kako moze to da bude, jos po ovakvom vremenu. Odmaraj samo dodvoljno :trudnica:

Jasmina Babic

Mikac, nabijas mi komplekse sto se kuce tice. ja nista ne stizem, Sutra smo se mm i ja dogovorili da uzmemo slobodan dan (on ceo a ja pola) da malo uredimo kucu jer cemo imati goste u subotu. Inace ovako nema sanse. Uvece kad dodjem jedvaizdrzim Marka koliko mi se spava.Punoo pozdrava od nas

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 3,599 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.