Ova tema sadrži 100 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 101 ukupno)

Celulit

• Mirche
    Član
    Mirche

Kako se resavate ove napasti?
    Da li koristite kremice, vezbe, ili sta?
    Ja ga nemam mnogo ali me bas nervira!

Standzi
    Član
    Standzi

ja imam dosta,toliko da mi se na bazen ne ide uopste…mislim nije bas starsno,postoji uvek jos gore…ali nemam pojma kako toga da se resim….sigurna sam da pomaze vezbanje,to je uvek resenje,i nikad nije kasno…ali cula sam da je voda jako delotorna….zato stvarno pokusavam sada da pijem 1,5 – 2L dnevno……….

petra
    Član
    petra

bas bi trebala da ides na bazen plivanje pomaze skidanju celulita

Standzi
    Član
    Standzi

🙁 sramota me je…

Hanan
    Član
    Hanan

Ja sam čula da je najdjelotvorniji „toz“ od kafe. Sve one štrample i koje kakvi odjevni predmeti za skidanje celulita se prave na toj bazi, samo kad jednom opereš nema više djelovanja…najbolje je skupljati taj toz i onda ga staviti na određeno mjesto i preko foliju…

kalet
    Član
    kalet

Celulit sam imala, ali sam koristila neku kremu, napisacu vam tacno kako se zove, ne mogu sada da se setim. Inace, redukovala sam ishranu, izbacila majonez, koka kolu, kafu sa mlekom….

Standzi
    Član
    Standzi

Kalet obavezno sto pre napisi kako se zove ta krema!!!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja znam da je dobra krema od brsljena ima da se kupi u apotekama i mnogo,mnogo vode 😆

petra
    Član
    petra

i ja sam cula za tu kremu od brsljena da je jako dobra,a nije nesto ni skupa

Standzi
    Član
    Standzi

kako li se brsljen zove na nemackom :hmm:

petra
    Član
    petra

e,to neznam,bas bih volela da te vidim kako prodavacici objasnjvas sta hoces

kalet
    Član
    kalet

Strandzi, nisam mogla da dobijem drugaricu koja mi je prodala tu kremu, znas zivi u Krusevcu, ali mi je njen mm rekao da ce sutra da mi javi.
    Kremu od brsljena sam probala i onako… nisam bas odusevljena, mada je sesti od mm pomogla. Verovatno ima veze i sa tipom koze.

crnkica
    Član
    crnkica

nemam mnogo celulita (vidnog) ali sve se to resava vremenom.za brsljen sam cula da je otrovan i da ne sme ulje od brsljena da se cesto koristi, mada ja koristim iz avona anti celulit program   i za sad se ne zalim 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

nemam ga vezbala sam dosta na steperu i dosta pecacim sta ce biti posle porodjaja neznam :neznam: za sad je ok :zvezda:

katarina
    Član
    katarina

Na nemackom je brsljen Efeu…protiv celulita puno vode,kretanje i nemasna hrana masaze na tim mestima i za mesec dana nema ga vise….

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 101 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.