Ova tema sadrži 100 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 101 ukupno)

Celulit

• Bambina.
    Član
    Bambina.

Joj ja bas imam problema sa celulitom. 😥 😥 😥
    Isla sam godinama na vezbe, pa na masazu, pa se mackala raznim kremicama i nista :sok: . Ko da nisam prstom mrdnula.
    Kada nista ne bih radila po tom pitanju mislim da bi mi samo bilo gore jer bih imala grizu savest,ovako bar znam da sam sve pokusala :neznam:. Noramalno, nemam nameru da odustanem, bar mi je psihicki lakse :P.
    Ko zna mozda nesto i upali 💡 😉

Sada u trudnoci mislim da je situacija s celulitom samo gora ali se nadam da cu se posle porodjaja, ako nista drugo, bar vratiti na onu kolicinu celulita koju sam imala pre trudnoce.

bveselinovic

neprijatelj broj jedan.Imam steper ne vezbam ali cu od sutra,tako isto kazem za brsljen gel koji imam i mazem ga jednom mesecni a pise da treba ujutru i uvece utrljati dobro bas sam neodgovorna od sutra stvarno vezbam

dacka
    Član
    dacka

Nemam celulit a sad posle porodjaja neznam kakvo ce stanje biti.Mada sam i ja cula da je dobro ici na plivanje i piti dosta negazirane vode,nisam probala tako da neznam dali je istina :neznam:

Ivek
    Član
    Ivek

I ja imam… i ja imam…celulit od kada sam prestala da treniram-ja sam vam zivi dokaz da mu je vezba najveci neprijatelj. Bash sam pocela sa „sistematskim navodnjavanjem“ (kako Kika kaze), setam, furam stepenicama do 5 sprata (vas steper), plivam i planiram da kupim tu kremu ili ulje od brsnjena? Valjda ce da upali makar nesto!!! A kako se zove to ulje-krema? Vi sto ste je koristile ili je josh uvek koristite a jel ona moze i u trudnoci da se koristi? Nije kako je neko gore rekao „otrovna“? Pa svaka druga zena ga ima, i to je postala moderna bolest…nisam „jako“ kriticna ali kako nas narod kaze „bolje spreciti nego leciti“.

😡

:love:

biki
    Član
    biki

Ma nije nova bolest,postojala je oduvek ,samo zene na to ranije nisu obracale paznju,a sada su nam ga u oci stavile razne kozmeticke firme,te celulit,te neznam perut,te ovo te ono da bi prodavali proizvode od kojih uglavnom nema vajde.A ni muskarci nisu pojma imali sta je to celulit dok ih mi nismo naucile,pa sad zanovetaju 😆 pa ko nam je sada kriv. :ruganje:

Lelejn
    Član
    Lelejn

Jako odavno imam malo celulita samo na guzi, medjutim negde od 5-6 meseca trudnoce od se katastrofalno namnozio po nogama a cini mi se pomalo i po rukama(osim ako to nije samo malo salce).I za sve to mislila sam da sam sama kriva i ako nejedem slano i pijem vode ko kamila, od uvek, jer mi tako prija, nisam sportski tip ali sam stalno u pokretu, jako jako puno setam;ali nosim uvek uske pantalone zimi,leti sam stalno na visokim stiklama,sedim prekrstenih nogu…A onda je moja mladja sestra s 15 godina, mrsava ko stapic dobila celulit na guzi!Ona koja ide 5 dana u nedelji na balet po 2-3 sata,od svoje 7 godine,a sesti dan sat vremena na gimnastiku, u medjuvremenu vozi rolere kad god ima vremena;uvek je sljmpavo obucena…Nekim cudom i mama ima celulita po guzi i butinama, nista strasno ali dovoljno…Bice da je genetika cudo,znaci sklonost je nasledna…osim ako ne nasledite tatu (a i to vam nije garancija jer npr. moj muz i jedan bivsi decko imaju malo celulita na guzi)
    Kremice razne sam probala od brsljan gela do avonovih,oriflajmovih i jos nekih ali nista:doduse moram priznat da nisam bas bila istrajna….
    Ali ipak resenje postoji kozmeticki tretman vakumom, kosta oko 600din po tretmanu,ako celulit nije tvrdokorni dovoljno je oko 10 tretmana,ovo je provereno moja drugarica i njene dve sestre su isle na te tretmane pre oko godinu dana, i zaista im je sve nestalo do najmanje truncice i do sad se nije vratilo nista i ako nose stikle,usko, i piju jako malo vode jer su tako navikle;pored celulita s tim tretmanom skinu im se i koji santimetar u obimu.
    Tako da cim skinem prvo malo kile dobijene u trudnoci i bebac malo ojaca idem i ja na tretmam.
    mislim da se isplati kad saberete pare za sve uzludne kreme koje ste potrosili dodjete na isto a ovo bar ima sigurne efekte i prilicno je trajno.

mayya
    Član
    mayya

Lelejn, govori k’o Boga te molim, gde ima taj tretman??? 🙁

Lelejn
    Član
    Lelejn

ma nije to nista specijalno skoro u svim bolje opremljenim kozmetickim salonim imas vakum masazu,
    jeste da sam novosadski student ali stvarno nisam nikad tamo isla na tretmane bilo cega ,nego kad dodjem kuci, tako da neznam gde ima u ns, znam ovde

mayya
    Član
    mayya

Naci cu valjda, ako se odlucim.
    Hvala ti u svakom slucaju.
    p.s. David ti je lutka! 😆

Popi Hani
    Član
    Popi Hani

Ja sam pocela da pijem caj od kukuruzne svile, par ljudi mi je to preporucilo, osim sto sredjuje mokracne kanale i bubrege, skida i celulit. :batina:
    A takodje sam se masirala talogom (toz) od kafe i to je takodje odlicno….
    Pa nesto mora da ga makne, svasta sam mazala,ali slaba vajda..Jedino mi se cini da mi je Avonov anticelulit zaista pomogo,ali od njega odmaram 🙄 – jos da probam i Thiomucase gel, pa sta bude bude :neznam:

Draganab
    Član
    Draganab

Zar talog od kafe pomaze,kako si ga koristila i koliko da bi se video bar neki efekat?

manea
    Član
    manea

mogu da vam preporucim colistarovu krema za stomak i butine,odlicna je

lunaa78
    Član
    lunaa78

Ja ga imam doduse umereno,najgore se vidi kad udjem u lift u zgradi gde ima neonka i preko cele jedne strane ogledalo 🙄 , mislim da cu ga jednom "slucajno" razbiti :vestica: .E sad potpuno sam sigurna da je stvar nasledna, moja mama ima, ne mnogo, ali onako po butinama i ispod guze.

Moja prijateljica ga nema , malo mi bilo neverovatno ,ali stvarno nema.Njena mama, zena koja vec ima nekih 57 godina takodje nema, ima malo veci stomak, ali to je opet onako deblji tvrd stomak ali bez celulita 😯 .

Inace jos mi gore kad znam kako vodim racuna o ishrani a onda procitam ne gazirano, ne slano, ne slatko, fitnes, kretanje…i necete imati celulit 😈 ,a ja znam da nema pomoci.Sad sam uzela VICHI kremu pa cu da vidim jel vredela para:)

Sto se tice raznih masaza, cula sam da se posle toga vraca jos gori i vidljiviji celulit,a za one tretmane ne znam, mozda pokusam ;]

andjelam
    Član
    andjelam

😥 😥 😥 😥 😳 😳 😳

Draganab
    Član
    Draganab

joooooj : (

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 101 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.