Ova tema sadrži 17 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  montenegro 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 18 ukupno)

Cene apartmana

• gaby28
    Član
    gaby28

Devojke, da li i jedna od Vas ima predstavu koliko košta apartman u GAK Višegradska. Ja sam se prvi put porodilia u Frontu, ali tamo više ne idem. Osim toga na Frontovom sajtu sve lepo piše koliko šta košta a na sajtu Višegradske samo imena dr-ova i brojevi tel. Kada sam zvala Višegradsku na informacije oni su me slali sa telefona na telefon ( jedno 20 puta) dok se nisam umorila i ostala bez infoa.
    Unapred hvala! 🙂

LediIv
    Član
    LediIv

e ja sam tako posle setkanja stigla valjda do pravne sluzbe i tamo su mi rekli (negde jesenas, otprilike u oktobru) da je 15000 dnevno. ja sam htela u visegradsku ovaj put bas zbog toga sto su im manje cene, ali na kraju front ispade jeftiniji pa sam opet isla tamo. i to ovaj put prakticno bez neke veze, poradjali me dezurni, i ja sam prezadovoljna. veza mi je jedino pomogla da dobijem apartman, posto je velika navala za to. imas o cenama apartmana na temi „beogradska porodilista – vasa misljenja i iskustva“

gaby28
    Član
    gaby28

Hvala Ledilv,
    Ali 15000 po danu?! Pa to samo po sebi može da bude anestezija (evo zamalo da se onesvestim 🙂 ). Ali sad ozbiljno, da li su oni normalni? S obzirom da zbog blizanaca moram na carski izašao bi me apartman 1,500 eura.:shock: 😯
    Ma važi, zajedničke sobe, evo me stižem! U svakom slučaju, hvala, ovaj info mi je bio preko ptreban

LediIv
    Član
    LediIv

idioti. ali neko je pisao na toj drugoj temi da ima navodno neka opcija s manjom negom u apartmanima (ma sta to znacilo) pa da bude jeftinije. mada meni niko to tad nije pominjao kad sam zvala. u frontu ti je dvokrevetni 8000, jednokrevetni 12000. ja sam bila s drugim i trecim detetom u dvokrevetnom i bilo mi je super.

LediIv
    Član
    LediIv

e da, kazu da je to odeljenje za cr u visegradskoj super, valjda svaka soba ima svoje kupatilo (nemoj da me drzis za rec, cini mi se da je neko tako pisao), pa ti realno apartman i nije toliko potreban. valjda je jedina razlika u odnosu na apartman sto onda nemas posete. raspitaj se malo, precesljaj onu temu o porodilistima, mislim da se tamo pisalo

jelenica_pelenica

U Visegradskoj je jednokrevetni apartman 4500 dinara

anita75love
    Učesnik
    anita75love

A dvokrevetni? Ja znam da je četvrti sprat višegradske maltene kao apartman, usobi su po njih tri, sobe lepe i imaju svoje kupatilo……

jelenica_pelenica

Anita na 4 spratu su sve dvokrevetne sobe sa kupatilom i ima jednokrevetni apartmani
    Apartmani su jednokrevetni. E sada.mozda i ima dvokrevetnih ali ne znam onda za razliku izmedju njih i obicne sobe jer svi imaju tv

anita75love
    Učesnik
    anita75love

e,pa to je super…….ja sam bila na trecem spratu gde je teska socijala…a na cetvrti sam samo otisla dva puta na UZ, tako da mi se ucinilo da neke sobe imaju po tri kreveta-mozda su bila i samo dva…..
    ponovo cu ici na porodjaj u visegrasku i kada bih dobila cetvrti sprat, bilo bi divno……malo mi je puno 4500 dinara za apartman, pogotovo ako zaglavim vise od tri dana, sto se nadam da necu…..prosli put sam izasla ekspresno ali posto sam primljena uvece i porodila se nocu pustili su me tek cetvrtog dana……planiram i da muz prisustvuje porodjaju tako da sve to zajedno moze da izadje poprilicno novca.
    Ako bih i uzimala apartman uzela bih dvokrevetni jer su pretpostavljam oni jeftiniji a ni ja ne volim da sam sama. U suprotnom, ako njih nema i ne dobijem ni cetvrti sprat mi preostaje jedino da se strpim tih nekoliko dana pa makar i na trecem ……
    Nego zna li ko kako se uopste dolazi do cetvrtog sprata-slucajno, preko veze?
    :-*

bebironce
    Član
    bebironce

Anita ja sam se porodila u Visegradskoj drugi put i nisam imala nikakvu vezu.Bebu su iz porodilista odneli na cetvrti sprat,a kad sam trebala i ja da odem,javili su da nema mesta i da me ubace na treci.Posle su i bebu spustili sprat nize.Iskrena da budem,meni nista nije falilo na trecem spratu,bilo nas je puno u sobi,bilo je veselo i vreme je bas brzo prolazilo.Cula sam da su na cetvrtom spratu sestre malo neljubazne i pedijatrijske sestre takodje.Medjutim ovde su pedijatrijske sestre bile kao melem na ranu.Ja sam stvano odusevljena.Glavna ped. sestra je starija zena koja svoj posao radi sa mnooogo ljubavi i koja je nezna prema bebama i mamama.Meni recimo nisu doneli bebu odmah ujutru kad i svima,orodila sam se prethodno vece u 17 i 30.Ona je usla u sobu i videla da mi nema bebe,pitala me zasto mi nisu donela.Ja naravno nisam imala pojma zasto i onda je napravila haos sestrama kako mogu da naprave takav propust i da traumiraju tek porodjenu zenu time sto joj nisu doneli bebu.U pravu je proslo mi je 1000 stvari kroz glavu.Posle me je odvela u boks sa bebama i ispricala mi je sve vezano za bebu,kakvu je ocenu dobio itd.Mozda to nekom i nije Bog zna sta,ali meni koja sam se porodila prvi put u Pozarevcu i gde mi je trebalo da imam vezu da bi mi lenje sestre donele bebu,znacilo je mnogo.Recimo u Pozarevcu donose bebe kako oni hoce i vrlo cesto ne donesu bebu na podoj.Meni su bebu doneli na podoj sedmog dana kada on zaista nije hteo ni da pogleda siku.Rekli su mi da je imao zuticu i da zbog toga nisu.Zar nije bolje da beba sa zuticom siki?Jako su neodgovorni i neljubazni.Bila sam tamo 12 dana a sina videla jedno 7 puta.Ne pamtim da sam zivotu toliko plakala.Svadjala sam se ja sa njima ali to nije dovelo do rezultata.Jos je gore sto sam ja pozarevljanka,znam ih sve,medicinski sam radnik,mnoge moje drugarice iz skole rade u tom porodilistu itd.U Visegradskoj sam bila samo jedna od 1000,dosla iz unutrasnjosti i prosla fenomenalno.Iako na trecem spratu nisu uslovi bas nesto,potpuno je takvu situaciju zasenilo ponasanje med. radnika.Hvala im na ljubaznosti.Malo sam se raspisala i malo omanula temu ali eto mog iskustva;]

bebironce
    Član
    bebironce

Anita mi smo se srele u porodilisti sigurno,sad gledam tikere;]

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Bebironce, ja sam bila u trokrevetnoj sobi, prva soba desno od ulaza, krevet do prozora, mozda ćeš se setiti….imam plavu kosu.
    Meni je isto bilo ok, jedino mi sestre nisu baš bile toliko ljubazne, bile su ok, kako koja….ona jedna debela je strahovito nemarna, sve je mrzi da radi, zaboravljala je da podeli terapiju, da na vreme da toplomere…… jedna crna oko 50 godina je bezobrazna za medalju, kada se jedna žena porodila i pala u nesvest jer joj niko nije pomogao do kupatila, pa razbila glavu, čak su je vodili i na ušivanje-koleginica je pita „zašto je ova žena na hodniku?“ Inače su je stavili da leži na sred hodnika, njen komentar je bio „sunča noge!!!!!!“., uvek je budila ceo sprat još pre 5 iako vizita ne prođe ni do 8-8.30, vikala na žene da idu da se tuširaju i peru zube, kao da smo mala deca pa nas treba „motivisati“:batina: …inače je strašno maltretirala moje dve sobne koleginice, drala se na njih, stalno ih je nešto ganjala, to nije bilo normalno….mene je za neko divno čudo ostavljala na miru (valjda sam joj delovala kao neko ko nema dlake na jeziku, a pošto sam na prvom porođaju prošla sito i rešeto, rešila sam da ne dozvolim da me iko tretira kao krpu), čak šta više sa mnom je bila sasvim ok…….-nama su obično bile te dve, bila je i jedna treća povremeno, koja je bila fina……
    u drugom delu hodnika čini mi se da su bile i druge sestre……mislim da one dele sobe u kojima su zadužene.
    Lekari, ona dvojica su super…….
    Što se sestara tiče mnogo su bolje na Zvezdari ali sve ostalo je mnogo gore, a naročito lekari-tako da preporučujem višegradsku u svakom slučaju, pa makar i treći sprat i onu sestru narednika i onu neradnika!

bebironce
    Član
    bebironce

Tacno bila je jedna sestra visoka i bas kripna koja se ponasala bezobrazno,ali joj je glavna podviknula za moju bebu pa se posle samo pravdala kako ona nema veze sa tim.Ta matora crna je bila kad su me primili,jeste drcna i terala me da sednem kad mi se slosilo u kupatilu,ja sam joj rekla da ne mogu jer sam sivena(nisam secena ali sam malo pukla)ali je ona izbecila oci na mene kako sam ja drugorotka i ne treba da se prenemazem.Te zene sa previjenom glavom se secam,i secam se komentara kako sa njom nesto nije u redu pa je zato pala.tebe se zaista ne secam.Ja sam bila u sobi sa 8 kreveta i bila je samnom jedna ciganka Rabija,celo odeljenje je prepricavalo njene provale,cak su se i sestre smejale.Ma opet kazem,kako je u Pozarevcu,u Visegradskoj je raj na zemlji.Meni je bilo najbitnije da je glavna pedijatrijska sestra ekstra i da mogu da pitam sta hocu,kad hocu,da se raspitam za bebu.U Pozarevcu se izlazi na hodnik gde duva promaja da se ceka dr koja sa temperaturnim listama izlazi iz boksa i daje informacije.Ta dr je tu samo 15 min,ako ne mozes da izadjes na hodnik onda do sutra ostajes uskracen za informaciju o bebi jer je sestrama zabranjeno da bilo sta pricaju.Ma rasulo totalno:anene:

nensy
    Član
    nensy

Pre par dana sam bila u Frontu i pitala za cene.Jednokrevetni apartman12000,dvokrevtni 8000.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

To je pretpostavljam po danu? 😯 😯 😯 što neko ranije reče-zajedničke sobe-evo me dolazim!!!!!!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 18 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.