Ova tema sadrži 17 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  montenegro 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članka - 16 do 18 (od 18 ukupno)

Cene apartmana

• nensy
    Član
    nensy

Anita,cena je po danu.Kada sam se ja poradjala pre cetri godine placala sam 4000 sto je isto bilo puno ali podnosljivo.Posto smo se sada odlucili da ostavimo maticne celije,ne pada mi napamet da dajem tolike pare i na apartman!

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Ja sam se porodila u DM i tamo nema apartmana. Tamo sam i lezala preko mesec dana na patologiji i svuda su iste sobe , na svakom spratu, dvokrevetne sa sopstvenim kupatilom. Cisto je, toplo (i pretoplo) i ljudi su ljubazni. Moze i jedna osoba dnevno da dodje u posetu. Mm je mene posetio i u intenzivnoj nezi, a isao je taj dan i u bebeci boks da slika bebu, oni obezbedjuju hirurska odela, kape, maske i navlake za cipele za svakog posetioca. Ja sam time prezadovoljna i izvinjavam se zbog OT, samo sam ipak sokirana cenama apartmana, prisustva muza na porodjaju, epidurala… Moguce da je to kod nas sve „ekstra“ usluga, ali ni u jednoj normalnoj zemlji odavno nije… Ma ne znam zasto uopste pisati i trositi reci, gde zivimo dobro je da imamo porodiliste…

montenegro

Za one koji se poradjaju u visegradskoj..moja preporuka je da ne placaju skupe apartmane…nego da probaju da se ubace na 4.sprat..tamo su sve sobe dvokrevetne sa kupatilom,ciste,nove renovirane…osoblje ljubazno..nista preterano ali mozes da ih pozoves i pitas sta god hoces..sestre iz laktaru ijuma i pedijatrijske su mi bile skroz super…nece one bas same da se cimaju mnogo ali ako ih pitas kad dolaze sve su mi lepo objasnile…srecno…

Gledanje 16 članka - 16 do 18 (od 18 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.