Ova tema sadrži 32 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  gamefifa15 5 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 33 ukupno)

CHAT

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Cao,
    zbog zbrke koja je nastala prethodnih dana posto je svaki korisnik mogao da se loguje sa bilo kojim nickom, odlucili smo da zastitimo identitet na chatu tako sto ce korisnici koji to zatraze imati svoje lozinke. I dalje je moguce prijaviti se na chat pod lozinkom koju ne koristi zasticeni korisnik ali ce onda ispred korisnickog imena pisati [gost].

Proces setovanja lozinke, je prost, ostavite mi PP sa korisnickim imenom i lozinkom koju zelite da koristite i odgovoricu vam kada je budem postavio. Nakon toga logujte se sa korisnickim imenom i lozinkom koju ste zahtevali. Vise niko nece moci da se loguje sa vasim korisnickim imenom ako nema lozinku.

Proces registracije je malo cudan, ali nisam mogao da iskoristim bazu korisnika sa chata sa postojecim lozinkama zato sto neznam lozinke jer su enkriptovane a i time bi zastitio 1500 korisnickih imena od kojih se mozda samo 10% koristi na chatu.

Lozinka i registracije o kojoj pricam se odnosi samo na chat, nema veze sa lozinkom za forum, i ne mora da bude ista kao na forumu.

Ako nesto ne radi, tu sam …..

Chipachikus

U potpunosti podrzavam.

sakicar
    Član
    sakicar

Slazem se…..

leptiric
    Član
    leptiric

i ja se slazem.
    moja ce biti ista kao na forumu

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Verovali ili ne, ja neznam vase lozinke sa foruma jer su enkriptovane tako da mi morate ostaviti PP.

Talala
    Član
    Talala

Odlicna ideja akrosoft. Saljem ti pp.

Jade
    Član
    Jade

Moja ne radi:((
    pomagaj ,ja opet gost

NENI
    Član
    NENI

HVALA STO STE MI ISPRAVILI GRESKU SA SLOVOM SADA SAMO JOS DA NISAM GOST NA CHATU

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

NENI – 18/8/2007 21:19

HVALA STO STE MI ISPRAVILI GRESKU SA SLOVOM SADA SAMO JOS DA NISAM GOST NA CHATU

Posalji akrosoftu privatnu poruku sa nikom i lozinkom i vice neces biti gost na chatu,pozdrav :caos:

andjelam
    Član
    andjelam

tako i treba a ne da svako moze da uzima nick od druge osobe :bravo: :bravo: :bravo:

tina
    Član
    tina

sta je pp posto nisam bas u toku i malo sam zardjala za kompom

crvena sonja

pp je privatna poruka ako kliknes na ime onog kome zelis da posaljes
    ispod njegovih podataka ti pise da korisniku posaljes pp

tina
    Član
    tina

Hvala puno. 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Evo i ja imam problem sa Chatom !

Kad god hocu da udjem udjem pod mojim nikom i lozinkom otvori mi se stranica pise da sam na chatu,ali ja ne mogu da pisem!!

Sve pise osvezava,sta li se to osvezava?

Kada kliknem na ,,izadji,, nece da me izbaci i da pise ,,vasa sesija je zavrsena,,

Desava se kad hocu da udjem na chat sa mojom lozinkom i nikom pise da tu lozinku vec neko koristi???

U cemu je problem????

Brandza
    Član
    Brandza

😯 Meni chat strasno zapucava…do protoka nije sigurno,danas mi se desilo da kliknem da udjem,ali mi ne otovori uopste stranicu,a pise da sam tamo 😯 ❓ Kad sam posle par minuta usla,kuckam poruke a nista ne izbacuje…i sta cu drugo,odem na izadji,kad ne moze ni to :):):)

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 33 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.