Ova tema sadrži 32 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  gamefifa15 5 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 33 ukupno)

CHAT

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Brankica021 – 20/12/2007 13:34

😯 Meni chat strasno zapucava…do protoka nije sigurno,danas mi se desilo da kliknem da udjem,ali mi ne otovori uopste stranicu,a pise da sam tamo 😯 ❓ Kad sam posle par minuta usla,kuckam poruke a nista ne izbacuje…i sta cu drugo,odem na izadji,kad ne moze ni to :):):)

Brankice i kod mene tako!!!!!

Brandza
    Član
    Brandza

evo,sad sam usla…i za divno cudo radi 😯

mayya
    Član
    mayya

Brankice, taj problem imas zato sto mnogo ljudi na chatu sapuce. I kad god se sapuce, chat blokira.

bozana
    Član
    bozana

PEOBALA SAM DA UDJEM NA CHAT ALI KAZE DA SE TREBAM REGISTROVATI,A JA SAM REGISTROVANA NA FORUMU,STA TREBA DA RADIM DA SE I JA ULOGUJEM PA DA MALO CASKAM SVAMA. :blabla: :neznam:

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Registrovana si za forum, ali ne i za chat. Moras poslati pp Akrosoftu da ti on odobri ulazak na chat.
    Evo ovdje pise o tome:
    http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=2548&start=1
    :caos:

janika74
    Član
    janika74

zasto nemogu na chat a registrovala sam se?

bandula
    Član
    bandula

cao

Seka
    Član
    Seka

Definitivno nisam u toku.. do duse i nije me bilo 100 godina pa molim za neka objasnjenje. Usla sam na chat kao i pre sa istim korisnickim imenom i nikom ali me izbacuje sve vreme???? Da li je nesto promenjeno? Isto tako me interesuje tema – forumsko kafance – u OSTALO , da li je uopste vise aktivna tema i gde je sada jer tamo ne mogu da pisem a ni da otvorim novu temu.. jos na par mesta sam usla i nigde ne mogu da otvorim novu temu, u stvari to je bilo u – Obavestanja i uputstva – pa se zato zalim ovde.

Da li to ima veze sa nekim novinama u koje definitivno nisam upucena??? Molim Akrosoft-a da mi odgovori barem ovde i nadam se da je taj nik da se nisam z…

Hvala!!

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Seka – 20/10/2008 00:04

Definitivno nisam u toku.. do duse i nije me bilo 100 godina pa molim za neka objasnjenje. Usla sam na chat kao i pre sa istim korisnickim imenom i nikom ali me izbacuje sve vreme???? Da li je nesto promenjeno? Isto tako me interesuje tema – forumsko kafance – u OSTALO , da li je uopste vise aktivna tema i gde je sada jer tamo ne mogu da pisem a ni da otvorim novu temu.. jos na par mesta sam usla i nigde ne mogu da otvorim novu temu, u stvari to je bilo u – Obavestanja i uputstva – pa se zato zalim ovde.

Da li to ima veze sa nekim novinama u koje definitivno nisam upucena??? Molim Akrosoft-a da mi odgovori barem ovde i nadam se da je taj nik da se nisam z…

Hvala!!

Ostavi nick i pwd sa kojim pokusavas kao PP Mirche da proveri da li si registrovana za chat.

Jecca
    Član
    Jecca

Sve nas izbacuje sa chata konstantno, svakih 3 minuta, tako da tamo vise niko ni ne boravi!!!

lelly
    Član
    lelly

ja bih opet na chat…bilo bi lepo kad bi moglo da se sredi da opet radi…

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

negde sam procitala ,valjda na fb da ovaj chat koci ,pa me zanima zasto ne postavite drugi…nisam bas nesto upucena ,ali znam da moze tako nesto, mi smo tako menjali na nasem sajtu…

mislim da fali chat…..

Vanessa_K70

Zasto na CHETU nikad nema nikog..kad se skupljaju??

da2
    Član
    da2

Ja ne mogu na Chet!!!!!

Zasto????

da2
    Član
    da2

Ja ne mogu na Chet!!!!!

Zasto????

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 33 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.