Ova tema sadrži 126 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jelenavu 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 127 ukupno)

Cime se bave vasi muzevi?

• Lelejn
    Član
    Lelejn

kojim se poslom bave vasi muzevi?i da li je to ono i za sta su se skolovali?

jelena2007

Moj muz je visi fizioterapeut…..a bavi se totalno drugim stvarima u zivotu!

bveselinovic

Moj radi u kladionici a studira pejzažnu arhitekturu hm…bas slicno

Lelejn
    Član
    Lelejn

i ja postavila temu a nisam odgovorila,mm je zavrsio srednju za elektro tehnicara-i nikad necu nauciti tacno koji smer,inace je propali astrofizicar,zavrsio je samo 2 god.;i sada vec 7 godina bavi se fotografijom i raznim dizajniranjem vezanim za fotografiju :>

Iki
    Član
    Iki

mm se trenutno bavi trazenjem posla 😆 , inace zavrsio je u aprilu gradjevinski fak. sada je u vojsci, pa se nadamo da ce od novembra poceti da radi

Guest
    Član
    Guest

Mm je zavrsio ekonomski fakultet kod nas, a u USA je MBA (Master of Business Administration), i sad ima sjajan posao u NY.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

gost mica
    Član
    gost mica

moj muz radi u Zandarmeriji

daka
    Član
    daka

mm je direktor svoje (zato i jeste direktor 😆 ) gradjevinske firme.

kicun
    Član
    kicun

mm je ekonomista kao i ja radi u svojoj struci u privatnoj firmi.

LediIv
    Član
    LediIv

mm je kao i neki od vasih, gradjevinski inzenjer i radi na fakultetu (u bgd). a ja sam pravnik, i sto se tice karijera uopste nemamo zajednicku temu 🙂

nacafaca
    Član
    nacafaca

MOj radi u porodicnoj firmi koja se bavi opremanjem hotela,prodajom zavesa i mebl stofova.

cipelica
    Član
    cipelica

Moj mm je tekstilac-radi u fabrici stofa kao kontrolor kvaliteta platna.

Jecka
    Član
    Jecka

Mdm je ekonomista, radi na fakultetu kao asistent i uskoro bi trebalo da magistrira.

Ana81
    Član
    Ana81

MM se skolovo za elektricara za belu tehniku(majstor za ves masine,frizidere i sl) I redovno za doticne opravke zovemo majstora kojeg skupo placamo 😆 !!
    Sad radi u prof. vatrogasnoj jedinici tj. on je vatrogasac, kao i ja!

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

automehanicar

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 127 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.