Ova tema sadrži 126 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jelenavu 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 127 ukupno)

Cime se bave vasi muzevi?

• jasminakg
    Član
    jasminakg

Moj muz je zavrsio tehnicku skolu,nesto u vezi elektronike ali se nikada nije bavio time…Inace radi u porodicnoj firmi -proizvodnja papirno-kartonske galanterije(sve sto se pravi od papira i kartona)!

kaja
    Član
    kaja

Moj je grafički dizajner i mnogo sam ponosna na njega! :love:

mima80
    Član
    mima80

Moj dragi muz radi u internet firmi, tako da nam je net brzi od munje, hihihi 🙂 To je jedan od razloga sto sam non-stop na forumu, ne moram da se konektujem zato sto smo uvek online 🙂

Mozart
    Član
    Mozart

Moj muz radi u skoli kao profesor klarineta i saksofona. 🙂

Mary
    Član
    Mary

mm je ekonomista kao i ja 😆
    on radi u jednoj maloj ali jakoj firmi-tako da ja mogu bez brige da sedim kod kuce i ne trazim posao! :bravo: :bravo:

jubi ga majka :HAG:

dragana024

Moj mm je završio sportsku gimnaziju pa upiso višu za trenere, ali je batalio. A inače je sportista.

May05
    Član
    May05

MM je Inzinjer masinstva,projektuje planove za sprinklere i sef je tehnicarima.

tijanast
    Član
    tijanast

MM je zavrshio PMF, matematiku i sada predaje u jednoj privatnoj italijansko srpskoj shkolici, jako voli svoj possao i zasita uziva u radu sa decom iako je sa svojim faxom mogao da nadje daleko placeniji posao u nekoj kompaniji

cicanich
    Član
    cicanich

mm je sef racunovodstva u jednoj privatnoj firmi.

pečurke
    Član
    pečurke

moj muž gaji pečurke i to prodaje

Standzi
    Član
    Standzi

moj radi za Basler osiguranje, kod njega mozete da napravite privatno osiguranje, kucu ili lokale da osigurate, zivotno osiguranje ….i jos mnogo toga.Pre nekoliko meseci je bio u Victoria osiguranje a sada je presao u Basler jer ga je kolega „povukao“ . dobro je placeno,pogotovosad kad je presao. ima fixnu platu plus procente od ugovora.ne mogu se pozaliti ,svanulo nam je otkako se time bavi. Trenutno je na seminaru 4 nedelje.

Irssa
    Član
    Irssa

Moj je PVL odnosno, profesionalno vojno lice

Misteri
    Član
    Misteri

Irssa, žene vole oficire :ruganje:

mašina mama

Diplomirani ekonomista

mikica
    Član
    mikica

Mistery – 18/10/2007 10:09

Irssa, žene vole oficire :ruganje:

:ruganje: :ruganje: :ruganje:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 127 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.