Ova tema sadrži 126 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jelenavu 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 127 ukupno)

Cime se bave vasi muzevi?

• Bojana I Anja

MM je diplomirani ekonomista, Radi kao sef racunovodstva u osnovnoj skoli i kao profesor u srednjoj skoli. Pored toga radi i u porodicnoj fabrici mineralne vode.

dr Avluela

Moj je bio upisao Vazduhoplovnu Akademiju i trebao da bude pilot Ming-a (Hvala Bogu sto nije isao jer ne znam da li bi sad bio ziv 🙁 ) ali na kraju upisao medicinu i sada specijalizira porodicnu medicinu

mimica
    Član
    mimica

moj muž je završio STŠ za metalostrugara, a otvorio je privatnu firmu za završne građevinske radove i ja mu vodim knjige tako da nam je montažno-demontažno radno vreme pa mogu da budem uvek sa decom, hvala bogu!

stancha
    Član
    stancha

MM je zavrsio elektronski fakultet,ali nije nasao posao u struci,radi u jednoj privatnoj firmi koja se bavi protivpozarnom zastitom,a posto je zaludjenik za racunare,dodatni posao popodne mu je instaliranje sistema,virusi,sve vrste popravki kompjutera i sve ostalo sto ide uz to…

Irssa
    Član
    Irssa

mikica – 19/10/2007 16:20 [QUOTE]Mistery – 18/10/2007 10:09 Irssa, žene vole oficire :ruganje:

:ruganje: :ruganje: :ruganje:[/QUOTE]

jel znas onu pricu, imala majka dva sina, jedan bio pametan a drugi vojno lice :srbenda:

MamaGoca
    Član
    MamaGoca

e a moj je policajac.

pečurke
    Član
    pečurke

moj muž gaji pečurke šampinjone 😛

Sneki
    Član
    Sneki

pečurke – 23/10/2007 23:03

moj muž gaji pečurke šampinjone 😛

Sad mi je tvoj nick još simpatičniji.

Mm je kontrolor letenja.

ma-ta
    Član
    ma-ta

mm je policajac + vojno lice = vojni policajac

Mozete misliti tek te kombinacije! :sok:

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

Moj muz je golman!!!

una
    Član
    una

mm je policajac
    hehehe,a moze malo i da fizikalise.

ivy
    Član
    ivy

moj muz je zavrsio srednju elektro pa bio ambiciozan i upisao DIF i masinstvo. Masinstvo je brzo batalio a na DIF mu ostala 1 godina koju izgleda nikad nece zavrsiti. Dugo je radio sa mob.telefonima,sad smislja sta ce dalje 🙄 🙄 🙄 🙄

Nista veze nema jedno s drugim….:uzid: :uzid: :uzid:

grace
    Član
    grace

Moj muž je strojar po struci i radi na brodu,pomorac :>

mama2x
    Član
    mama2x

moj muz drzi auto – servis

hippeia
    Član
    hippeia

Moj muž je ljekar 🙄 !

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 127 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.