Ova tema sadrži 126 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jelenavu 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 127 ukupno)

Cime se bave vasi muzevi?

• Zhunga
    Član
    Zhunga

Novinar, ali u aviokompaniji, pa je nekako drugacije

olga75
    Član
    olga75

Moj muz je profesor istorije i arheolog i radi u osnovnoj skoli pa je malo isfrustriran

mayoli
    Član
    mayoli

Moj muz je umjetnik.Rezbarija na drvetu.Ikone ,ploske,ikonose ,svijecnjeke.Od toga i zivimo
    prilicno dobro.Inace je po struci TTKS- Zeljeznicar-Skretnicar,ali posto je ranjen u ratu i sluh mu nije perfektan ne moze to da radi.Tako da ako vam trba nesto od rezbarija samo se javite,sve radimo po narudzbi a ija se pocinjem baviti mozaikom!

kika
    Član
    kika

MAYOLI, DIVNO, DRAGO MI JE I DA STE REALTIVNO BLIZU SAPCA , U BIJELJINI :))))))
    MM JE IZVRSNI DIREKTOR ZA IT NA JEDNOM KONCERNU I STALNO JE SRECANISFRUSTRIRANSRECANISFRUSTRIRAN.

J.D.
    Član
    J.D.

Mi smo vam porodica muzicara i primenjenih muzicara, a tata je jos i sef audio i video tehnike…ali svasta nesto jos zna

minka
    Član
    minka

Moj mm je pravnik,radi u drzavnom osiguranju bundesknapschaft i mi smo prezadovoljni!

Jasna-belgija

MM radi kao menadjer prodaje u jednoj velikoj firmi,,,A i proofesionalno igra kosarku za Belgiju,,,Pravi sportista,,,,

katarina
    Član
    katarina

minka – 2/9/2008 14:27

Moj mm je pravnik,radi u drzavnom osiguranju bundesknapschaft i mi smo prezadovoljni!

oo jos jedna „nemica“ :caos: samo sve smo daleko za :alkoholicari: :blabla:

anchy313
    Član
    anchy313

mm je ing. geodezije , radi u Qataru , veliki je problem sto se jako retko vidjamo 🙁

malimili
    Član
    malimili

Moj muz je zavrsio Akademiju primenjenih umetnosti- keramicar slikar…..ali nista ne primenjuje…..
    Trenutno mi pomaze oko mog posla. Uglavnom radi za svoju dusicu.

Leptir
    Član
    Leptir

Profesionalni sportista :ljubav:

Diana01
    Član
    Diana01

Level designer – covek pravi video igrice, tj dizajnira ih 🙂 On ima jedan od onih dream poslova..kada testiraju igrice danima se igraju

saveta
    Član
    saveta

Mm je zavrsio poljoprivredni fakultet ali smer stocarstvo a sa tim smerom su mu male sanse da nadje posao u struci, a i ne bi isao daleko od Bgd-a. Tako da zadnjih godinu i po radi kao obezbedjenje a pre toga 2 godine je radio pratnju i obezbedjenje. Posao mu je siguran, plata dobra a radno mesto mu je na 2 min pesaka.

nensy
    Član
    nensy

MM je dip.pravnik.

masha_kv
    Član
    masha_kv

Moj muz je vojni pilot :love:

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 127 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.