Ova tema sadrži 126 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jelenavu 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 127 ukupno)

Cime se bave vasi muzevi?

• Jelena&Teodora

Mm je vlasnik OPEL auto-servisa,inace je auto elektricar,mehanicar,elektronicar ……tj.majstor za OPELA!!! 🙂

T3
    Član
    T3

moj muz je profesionalni vozac radi u jednoj velikoj firmi u beogradu koja se bavi uvozom i izvozom i transportom robe uglavnom preko.
    cesto tj skoro stalno je na putu i pici i odradjuje turu za turom,koje obicno traju od 7-10 dana u proseku nekad i duze zavisi od vrste robe,papira ,posla i destrinacije tj udaljenosti zemlje u koju ide.
    izmedju tura ima nekad odmor i predah od par dana i onda jovo nanovo,opet desetak nije tu ,pa tri do pet jeste i tako ukrug..
    u pocetku nam je bilo jako tesko nasvici se na tu razdvojenost i na njegovu prirodu posla,ali vremenom smo se uigrali,naucili tako sto se kaze ziv se covek na sve navikne..i sad nam je mnogo cudnije kad je tu nego kad nije.
    dobro zaradjuje,ali nijedne pare ovog sveta nemogu da plate to vreme koje nismo zajedno,ali ne zalimo se ,dobro je i ovako kad bolje nemoze nadamo se vec godinama unazad nazalost da ce naci neki posao u svojoj struci,sa normalnim radnim vremenom da bi bio sto vise kuci i dobrom platom sto je u ovo vreme nemoguce,probao je par puta ,ali nije to to i zato je i ostao na poslu vozaca i ostace cini mi se do daljneg..toliko se sad ispraksovao i uigrao u taj posao da je jedno vreme bio i sef transporta,a moguce da mu u ovoj firmi stoji jos neko unapredjenje tako da mozda ipak ne bude vozio do penzije i ostario u kamionu kako on cesto zna da kaze.
    inace je gradjevinski tehnicar po struci.

VesnaS
    Član
    VesnaS

MM je ekonomista i direktor firme u kojoj i ja radim pa sva sreca mnogo mi popusta dok sam trudna!! Hvala ti muzicu moj:-))

rozga
    Član
    rozga

Mm je programer, tj. diplomirani inzenjer elektronike. Voli svoj posao, i ko sto jedna od vas napisa, fali nam kompjuter jos samo u kupatilu:) Radi u privatnoj firmi i nije da se ne vidjamo zbog njegovog radnog vremena, vec zbog vremena koje mu treba da dodje do posla i nazad.

VesnaS
    Član
    VesnaS

Micka jako je dobro raditi u istoj firmi, mada je on jako profesionalan pa ko ne zna nikad ne bi pomislio da mi je muz, isti rezim za sve 🙁 🙁 🙁

jecaneca
    Član
    jecaneca

MM je suvlasnik preduzeca za medjunarodni transport. On i brat imaju svoju firmu 🙂

A inace i muz i ja smo zavrsili samo gimnaziju 🙁

Natasa
    Član
    Natasa

mm je opticar, vrsi preglede, pravi naocare… Imamo opticarsku radnju u kojoj zajedno radimo.

Danijela&Jovana

MM je dipl. ing elektrotehnike, bavi se racunarima.

Lavita
    Član
    Lavita

mm je profesionalni vozac
    vozi za jednu grcku firmu i bas smo zadovoljni
    samo da tako i ostane
    inace smo imali pekaru koja se zvala radost
    i od radosti je propala hahahahaaaaaaaaaaaaa
    sada su nam samo ostale majce
    pekara radost sa smajlicem
    bas lepo hahahah

T3
    Član
    T3

lavita u istom smo sosu hihihi
    samo sto tvoj nejde i ne vozi preko sto je svakako bolje a eto moj je vise po belom svetu neg kuci mislim u srbiji..
    bravo za pekaru radost mislim sto ste je imali i bas ste je joj lepo me dali..
    steta sto propade ali idemo dalje..mm ti vozi za stranu firmu sto je super ti rtadis u skoli e sd stas neznam tako da super …

Estella
    Član
    Estella

Mm je dipl. inzenjer elektrotehnike, bavi se rasvetom, komercijalni je direktor firme koja uvozi svetiljke.

marmit
    Član
    marmit

Moj je dipl. pravnik i radi kao šef pravnog odelenja u jednoj privatnoj kompaniji. Ima super platu, ali zato jako puno radi. Jbg, ne može i pare i jare.

Angel
    Član
    Angel

MM radi u post prodaji poznatog nemackog proizvodjaca automobila. 🙂

SANJA TM
    Član
    SANJA TM

Mm mi je programer. Ceo dan, i veći deo noci, kucka po kompu… I od kada živimo zajedno, svako ima svoju masinu :kucam: , da ne bi bilo otimačine :batina: ;]

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Mm je magistar politickih nauka, diplomata je u MIP-u. A sad, ako to nekom zvuci fino, samo da napomenem da su im plate mizerija, a radno vreme od pola devet pa do kad se mora, 6, 7, 8 uvece… Jeza me uhvati kad pomislim na to! Pre par godina su imali restruktuiranje radnih mesta i u njegovoj direkciji od 21 zaposlenog ostade 4??!! Gde bas 4,pitam se ja… Tako on ode dok je mrak, vrati se po mraku, nekad dete ni ne uzme u ruke jer spava kad odlazi na posao, spava kad dodje s posla… A sta da radis, svaki posao danas je zlatan i ne treba da se zalim, znam, ali tuzno mi nekako… Pitam se, kad se i ja vratim na posao, ko ce ovu bubicu uzeti u ruke i pomaziti citav dan?

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 127 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.