Ova tema sadrži 126 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jelenavu 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 127 (od 127 ukupno)

Cime se bave vasi muzevi?

• MilicaCale

ja sam magistar tehnickih nauka, radim na fakultetu. Tako da znam kakve su mizerne plate u nasoj zemlji.
    nista ne brini za bebicu. Kad se vratis na posao, nece zeleti da bude puno u rukama 😉

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Moj decko je skolarac dajem mu za dzeparac 😆 😆 😆
    Sali se malo s obzirom da je moj dragi mladji od mene citavih 6 godina 😉
    Zavrsio je srednju ugostiteljsku u Zrenjaninu , radio u struci sve dok se nas dvoje nismo upoznali prosle godine , pa se verovatno smorio od restorana i kafica … Sada planira da obavi obuku za vatrogasce jer vec kao bivsi profesionalni plivac ima spasilacku diplomu … E sada meni je to malo rizicno ali vreme je pred nama … Planiramo svakako kada se ja porodim i ,,stanem na noge,, da odemo u privatnike , otvorimo neku porodicnu radnjicu ili cak restoran . S obzirom da ni ja kao dipl.ekonomista menadzer u turizmu sportu i hotelijerstvu ne radim u struci, apsolutno ga podrzavam ! Cak sam i ja posle 5 godina od diplomiranja osnovala kreativnu radionicu koja se zove Fanky Art , sve je unikatno i slikam akrilnim bojama po platnima , staklu i keramici .. Od ove godine uvodim i dekorativne lampe hand made takodje ( kugle ) od prave kvalitetne konoplje … Sve se moze kada se hoce , samo Boze zdravlja da se bebica rodi i polako ! Do tada nas mozete pratiti na http://www.facebook.com/pages/Tijana-%C5%BDener-FanKY-ART/152350688242091
    Srdacan pozdrav svima !!

Iccy
    Član
    Iccy

MM je po obrazovanju doktor medicinskih nauka – veterinarska medicina, farmakologija, radi u farmaceutskoj kompaniji i farmaceutskom fakultetu kao docent na predmetima iz toksikologije.
    Ja sam diplomirani geograf i, nadam se uskoro, master ekonomista.

Micka&Nidza

MM je masin bravar, to je zavrsio ali nikad nije radio. Bio je zaposlen u hrvtaskoj farmi Vindija kao odrzavaoc.Radio godinu dana na kompjuterima.
    Sad radi u firmi Lining,posao je terenski, plata solidna. Ali van toga je doktor za kompjutere, nema sta taj ne zna. Planira da upise faks na jesen Nove racunarske tehnologije, ja ga podrzavam jer je to jedino sto on voli….Cesto mu u sali kazem da bih volela da nadje neki posao gde bi ceo dan sedeo za kompom i kuckao a plata bila dobra….

Bokac
    Član
    Bokac

Mm je doktor elektrotehnike i radi kao vodeci inzenjer u velikoj kompaniji u grupi koja projektuje UPS uredjaje velikih napona za bolnice, fabrike…

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

O, Bokac, bas lepo sto si se javila! Ja nisam bila u istoj „pricaonici“ sa tobom, ali volela sam da citam vase postove da bih saznala kakva mi je buducnost :))) Mislila sam da ce nas docekati ta ekipa na caskanju od 1 do3 godine, ali rasturila se nekako, bas mi je zao. Kad imas vremena, ti svrati na nase i tvoje caskanje. Puno pozdrava!

jelenavu
    Član
    jelenavu

Ginekolog

Gledanje 121 članaka - 121 do 127 (od 127 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.