Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malena77 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 20 ukupno)

Ciscenje namestaja od eko koze

• bisera
    Član
    bisera

Imala sam goste i njihovo dete je hemijskom olovkom crtalo po mom trosedu . U pitanju je eko koza svetlo zelene boje.
    sta da radim, cime da pokusam da skinem tu skrabotinu…a da mi trosed ne izbledi

LJUBIM VAS I UNAPRED SE ZAHVALJUJEM :kucam: 😆

cipelica
    Član
    cipelica

Probaj sa sundjerom-onom zutom stranom,koji si predhodno nakvasila kiselom vodom.Srecno.

bisera
    Član
    bisera

HVALA NA SAVETU…………. :love:

Hanan
    Član
    Hanan

Hajde Bisera javi je li uspjelo i ja imam garnituru od eko-kože, i bas su mi naglasili da se hemijska olovka ne može očistiti…

Dusica M
    Član
    Dusica M

Probaj sa bebi sapunom ,tj sapunicom.Molim te,prvo na nekom skrivenom delu,nemoj da me proklinjes posle.

dusica81
    Član
    dusica81

Pokusaj na malo vatice da stavis ulje pa lagano utapkaj u kozu, ostavi malo da omeksa pa istrljaj. Mislim da bi moglo da djeluje.

Brandza
    Član
    Brandza

Sa „Mer“-om za stakla…skida odlicno..mozes i nekim blagim samponima za kosu…

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Probajte i sa mlekom.

Magija
    Član
    Magija

Da, ja sam radila u salonu namestaja i tako smo cistili kozu i eko kozu. pozz

marinna
    Član
    marinna

imam odlične vlažne krpice casaclean za čišćenje stvari od kože-s njima čistim kožnu garnituru i cipele

Angel
    Član
    Angel

Magija – 29/10/2007 14:41

Da, ja sam radila u salonu namestaja i tako smo cistili kozu i eko kozu. pozz

Draga nasta si mislila? Na mleko ili na sampon? Ja imam fotelju od eko i dva tabureta. Iako su crni, moram da ih odrzavamn jer kontam da ce popucati u suprotnom?

Magija
    Član
    Magija

Angel, na mleko.

Sipas mleko i 3 puta vise vode. Onda muckas malo pa to bude kao neka penasta masa. I slobodno prebrises.

Oriba savrseno i dobije sjaj.:wink:

Angel
    Član
    Angel

Hvala draga :HAG:

j210
    Član
    j210

Treba da kupim garnituru od eko kože.Da li mi možete reći (tj oni koji imaju iskustva sa njom) da li zaista tako lako puca i kako se vama pokazala eko koža.Razmišljam da li da uzmem garnituru od štofa ili eko kože i baš sam u nedoumici.Bojim se da ne kupim i dam veliku lovu za nešto što neće trajati ni godinu dana??

scingelic
    Član
    scingelic

Imam garnituru od eko koze oko 3.5 godine i nigde nije ispucala,doduse ja sam zakacila sa nekim ekserom i malo cepnula…ali to tako stoji,nije se sirilo. A opet moja prijateljica ima malo drugaciju,kupila je posle mene i ne mozes da zamislis kako je ispucala. Verovatno ima vise vrsta eko koze,moja za sada nije losa,osim sto je bez boje pa se prlja,ali nije toliko strasno. I moj sin je skrabao po celoj strani fotelje hemijskom olovkom. Nisam uspela da skinem. Tek sada sam na ovoj temi,pa cu pokusati sa necim gore navedenim…
    Moj savet je da se samo obrati malo paznje na kvalitet prilikom kupovine….
    Pozzz

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.