Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Dojenje Cuvanje i skladiranje majcinog mleka

Ova tema sadrži 62 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 8 godine ranije.

Gledanje 61 članka - 61 do 63 (od 63 ukupno)

Cuvanje i skladiranje majcinog mleka

• njamiii
    Član
    njamiii

Saky, operisali ste nepcane krajnike? Mi za treci isli taj dan, medjutim, sad za ova dva sam pitala dr-a da li se lezi on je rekao da (ne rece koliko – pedijatar mi je rekla da misli da je 3 dana, tj. 2 nocenja, a orl u dz-u kaze zavisi od toga kako bude tekao oporavak, moze jedna noc ako dobro odreaguje, a moze i 2, 3, 5…) i na moje pitanje da li moze tata da bude sa njim nocu, rekao je da tata moze preko dana, ali da cu nocu morati ja (ili baba, tetka… tj. osoba zenskog pola :galamdzija: ).

pulinka
    Član
    pulinka

njamiii;779986 wrote:
    na moje pitanje da li moze tata da bude sa njim nocu, rekao je da tata moze preko dana, ali da cu nocu morati ja (ili baba, tetka… tj. osoba zenskog pola :galamdzija: ).

Svašta 🙄 .
    Želim vam da se što kraće zadržite u bolnici, i da se što bolje uklopite sa dojenjem bebice u tim danima :hag:

Saky
    Član
    Saky

Njami mi smo operisali treci,sorry nije mi ni palo na pamet da vi operisete ove druge.
    Zelim maleckom brz oporavak i sto krace zadrzavanje u bolnici :-*

Gledanje 61 članka - 61 do 63 (od 63 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.