Ova tema sadrži 425 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iva_A.A.A. 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 406 članaka - 406 do 420 (od 426 ukupno)

Cyber drugarice 2

• myche
    Član
    myche

jaoj mene, pa ja tek sad vidim slike!!! kako su mi preslatki i sad već pravi momci!!! hvala na slikama i nadamo se lepom vremenu i novom (nenadanom:) ) susretu!!! :caos:

p.s. A mene si mogla malo u forošopu srediti da vam ne kvarim sliku :kreten: 😆

secer
    Član
    secer

preslatki su vam klinci!!!!

mayya
    Član
    mayya

Hvala šećer!
    Miche, kako ti sa svojim veselim osmehom ikome možeš da pokvariš sliku?

sanjas
    Član
    sanjas

Myche i Mayyo :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: !Preslatki ste svo cetvoro! :-*

mayya
    Član
    mayya

:-* :-* :-*

T3
    Član
    T3

T3 – 30/4/2010 23:15 dunja pa i ti i ja smo syber drugarice na neki nacin..zasad samo preko zice, 😆 a nadam se da cemo uskoro moci i mi da se pohvalimo slikicama , damo doprinos ovoj temi i pohvalimo druzenjem… 🙂

e da se pohvalim ja i dunja smo se vec dvaput videle i postale ne samo szber drugarice nego i uzivo :bravo:

imam samo slikicu nje i violete ,nemamo zajednickih ali vec pri sledecem susretu i druzenju ovekovecicemo se svi grupno i pokazati se.. 🙂

e da sretoh se sa jos jednom forumasicom odavde inace drugaricom mi jos od detinjstva u pitanju je sestica , naime zivot nas je odveo na razlicite putebe da ne kazem razdvojio a eto sretosmo se i upoznasmo ponovo bas ovde :HAG: i sto je jos zanimljivije oduvek smo bile u blizini tj tako blizu a tako daleko,da to nismo ni znale,ona je zivela u kraj u kojem se ja udadoh a sad se udala opet u tada njenom a sad nasem soru tako da smo oblizu i trudicemo se da se vidjamo i druzimo cesce.. :love:

naravno cim bude slikica dacu doprinos ovoj temi…

mayya
    Član
    mayya

Ne verujemo bez slike! 😉
    Divno je sto ste se sprijateljile! :-*

šestica
    Član
    šestica

Mayya, evo ja potvrđujem da smo se T3 i ja „ponovo upoznale“ 😉
    Zaista neverovatno da skoro 10 godina živimo u blizini a da se nismo srele…

T3
    Član
    T3

da zaista je neverovatno i cudno,ali eto sudbina i zivot nas opet posle joj neznam ni koliko tacno je proslo ,ali petnaest godina ako ne i vise jeste sigurno..
    posle toliko vremena eto opet se znamo i trudicemo se da sad ovo prijateljstvo koje se nikad nije ni prekidalo samo nastavilo ostane vecno.. :love:

ovo mesto je zaista cudo :bravo:

dunja26
    Član
    dunja26

t3 ti me pominjes ovde a ja ni ne znam :>
    potvrdjujem nasa 2 susreta 😆 😆 a najvise se radujem sutrasnjem kada ce se nasa decica konacno upoznati ;]

ne brinite, bice slikica :>

dunja26
    Član
    dunja26

danas smo violeta i ja bile u gostima kod t3 i evo slikica….sto bi t3 rekla forum je cudo

Image Hosted by ImageShack.us
    By dunja84 at 2010-06-26
    By dunja84 at 2010-06-26
    By dunja84 at 2010-06-26
    By dunja84 at 2010-06-26
    By dunja84 at 2010-06-26
    By dunja84 at 2010-06-26

nakica
    Član
    nakica

hehe, decica su vam preslatka! Samo da jos malo porastu, bice im sigurno zanimljivije druzenje 😉

T3
    Član
    T3

joj zivote sto su slatki…. :love: :love:

moj sinak je odma osacovao violeticu tj nije skidao pogled s nje,pricali su svo vreme na njihovom bebecem jeziku,cak i hteli da se pipkaju al ja ga prekorih i podsetih da ga ucim da bude fin prema curama i ne pokusava nista pre braka :ruganje:

ni violeta nije bila ravnodfusna bice to ljubav na prva pogled koliko vidim..salim se ,oni su mali drugarcici i drago mi je da je tako..

boze zdravlja nek nastave da se druze i kad porastu..

a gle mene hehe 😯 ko da me poplava izbacila,al dobro s obzirom da smo popodne provele sa cetvoro dece jos dobro izgledamo.. :kreten:
    dobro dunja rece trebale smo se mi odma uslikati,ovo je vec bio sam finis druzenja i najvece forumske spavalice su vec svirale kraj.. 😆
    stvarno smo se lepo druzili i lepo proveli,nadam se da nase gosce dele isto misljenje i da smo se pokazali ko dobri domacini.. ;]
    naravno ovakva druzenja sve cesca praktikovacemo i ubuduce… :HAG:
    ziveo forum i sve syber drugarice koje su postale i prave.. :bravo:

secer
    Član
    secer

mame preslatke ste, a deca tek!!!kao secer su !!! 🙂
    bas lepo sto se druzite…meni nema nikog ovde u atini sa foruma…smrc…..:)

dunja26
    Član
    dunja26

druzenje je lepo proslo, kamo srece da se ovo vreme popravi pa da malo i do grada odemo sa nasom decicom
    meni je veoma drago da smo se upoznale i da su se nasa decica upoznala i takodje kao i ti nadam se da ce ovo druzenje da traje i traje

nemanja i violeta su preslatki, mozda i padne neka ljubav 😆 😆 salim se ja malo, bice oni pravi drugarcici ;]

Gledanje 406 članaka - 406 do 420 (od 426 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.