Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ljubav, Intimnost, Romantika Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

Ova tema sadrži 296 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tds 5 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 297 ukupno)

Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

• kalet
    Član
    kalet

Interesuje me da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem, koji je ili u vezi ili je ozenjen, pa i da ima dete?
    Ovo mi je palo na pamet zato sto u zadnje vreme sve vise takvih stvari cujem i prosto ne mogu da se cudom nacudim. mislim, covek nikada ne zna sta ga ceka, ali… za neke stvari nema opravdanja definitivno.

…danijela…

ne,nisam,niti bih,jos i tu muku sebi za vrat da bacim…pa da me posle necija deca proklinju :anene:

Standzi
    Član
    Standzi

neeeeeeee!!!NIKAD!
    moja sveki je to uradila !
    znaci upoznala je svekra kad je bio jos ozenjen ,zena mu bila u BG a on radio u Nemackoj,i ona takodje.
    u Nemackoj su se upoznali,i ona je znala da je ozenjen i da ima i cerku sa zenom i opet se svalerala sa njim!to mi je sama pricala!bolej da nije! ne znam koliko je samo puta abortirala jer on nije bio jos razveden,prozrokovala je svadju izmedju njega i njegove zene i deteta!!
    i dok se nije razveo nije radjala sa njim decu,tek posle!
    i ona mi prosipa tu neke savete 👿 :batina: eto zasto ja nju ne mogu da smislim i ona nikom ne moze da bude primer pristojne zene!NIKAD! Pa se pita zasto nju niko iz njegove familije ne voli ,kao zato sto nije srpkinja!!??? nema ona nista u glavi kad ne moze da shvati da je rasturila deo familije ,i da je zbog toga ne podnose,i zeli svuda da je cenjena ,postovana…
    nema sanse!trebala je ranije misliti :batina:

crnokosa
    Član
    crnokosa

Nema tu hljeba!Toliko muskarca na svijetu pa bas se grijesiti od one ozenjene,to mi nikad nece biti jasno.Nazalost nasa danasnjica je puna toga nekim ljudima jednostavno nije nista sveto! 👿

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

kod mene vazi pravilo uvek prva nikad druga,cesto i dok se nisam udala znala sam da pred mojim drugaricama kazem da ja nicije otpadke ne skupljam,moze samo neko moje da skuplja ali ja tudje nikad,ne bih mogla da budem nikad druga zena u zivotu to bi me strasno smaralo 😡

Irssa
    Član
    Irssa

Ivana, slazem se sa tobom

katarina
    Član
    katarina

Nikad pa ni tad….osecala bi se manje vrednom sto rece ivana nikad druga…ne ne :anene:

katarina
    Član
    katarina

jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj pa sta je ovo ja jednom posaljem a tri puta se pojavi……… 😯

kalet
    Član
    kalet

Ovo mi je palo na pamet bas upravo zbog toga sto mislim da toga sve vise ima, a ja sam skoro saznala za jednu takvu vezu. Cujte, nisam ja mala i znam sve, ali mi se tada zivot zgadio. Sto rece neko, zar pored toliko muskaraca doticna nadje bas ozenjenog, ali ne saznah samo za nju nego se tada polako klupko odmota. Ma, mislim uzas!!!!

Standzi
    Član
    Standzi

PRICAJ kalet to malo jasnijeee!!!!bas sam radoznala a mi ovnovi strasno volimo detalje!!!!!!! 😆 :klanjam:

kalet
    Član
    kalet

Jedan moj komsija je bio navodno srecno ozenjen i veruj ima prelepu, prepametnu ma predivnu zenu i deckica od nepune 3 godine. Jedne veceri cujem ja neke price, kao da postoji neka druga, ali naravno ne mogu da verujem. kada ih vidis zajedno, ma vece ljubavi nema, a ona samo prica kako je njen mm prema njoj dobar, pazljiv itd. I jeste, bar mi to svi vidimo. Otisla ona kod svojih na par dana, ja bila nesto do grada, vracam se oko 9 sati, a gospodja svalerka izlazi iz njegovog stana, naravno uz socni poljubac. ja sam jedva pogodila bravu da je otkljucam. Video ti on mene nakon 2 dana i kaze mi da mene ne treba da interesuju takve stvari i da je to njegov problem. Nista mi nije bilo jasno, ali definitivno nista ne razumem. Mislim da, da izvinete, muskarci treba ipak da razmisljaju ovom glavom gore.

Standzi
    Član
    Standzi

😯 😯 ajoj Kalet strasno!!!!nemam reci!!!!!joj …boze boze boze

kalet
    Član
    kalet

Pa, i ja isto kazem. A, on kao da se nista nedeseva, setaju, ljube se, igraju sa detetom ispred zgrade, a ovamo na sledecem cosku ceka onu drugu.

katarina
    Član
    katarina

treba ali ne rade…i sad :hmm: sa jedne strane tebe to i ne interesuje(pa nije ti muz)a sa druge strane kad znas onda razmisljas o njegovoj zeni ili pa svasta dodje na pamet razmisljas sta ako se i nama tako nesto desi potpuno te shvatam.Nije fer prema svojoj zeni i detetu kad bi moj to uradio joj cekale bi ga stvari ispred vrata i to bez razgovora znao bi sta je…

katarina
    Član
    katarina

a i ona glupa li je??ma oseti se to ili pa gresim :hmm:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 297 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.