Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ljubav, Intimnost, Romantika Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

Ova tema sadrži 296 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tds 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 256 članaka - 256 do 270 (od 297 ukupno)

Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

• mayoli
    Član
    mayoli

mayya – 22/10/2008 14:33

A sto se onda jednostavno ne razidjete? Pa onda svako sa svojim odabranim partnerom.
    Zar to nije bolji nacin nego ovo sto ste izabrali?

eto .pametno,podrzavam,ja sam imala problema u braku ali ako bi hodao bez mene i ne javljao se na tel…e to se nebi moglo tolerisat…

YellowSky
    Član
    YellowSky

Nikolaljub, eto ja te potpuno razumem za ono – ali njega samo zelim 🙂 Ma nije prirodno celi zivot ne pogledati nikog drugog!
    Odgovor na pitanje teme – da, bila bih sa nekim zauzetim, ako mi je do toga. Pravila u vezama i tako postavljaju oni koji su u vezi, a ne neko sa strane 🙂
    Ne volim laganje, ali nemam nista protiv slobodne veze!

Micka&Nidza

Evo i mene posle deset dana.
    Procitala sam sve postove koji su stigli u mom odsustvu.
    Situaciju sa mm se popravila.
    Kao da je osetio da sa mnom nesto nije ok,promenio se.
    Prestao je da misli samo na sebe i na to kako ce se on provesti u gradu,sad izlazimo zajedno.
    A sto se onog zauzetog tice,bio je u inostranstvu 10 dana i juce sam ga videla.
    Doslo mi je bilo da ga zadavim golim rukama.
    Taman sam prestala da mislim na njega i posvetila se porodici eto njega opet.

Za ovih deset dana se mnogo toga promenilo kod mene.
    Sredila sam odnos sa mm,zauzetog prebacila u proslost ali ne da mi se.

pejana
    Član
    pejana

Nikolajub, drago mi je da se sve vratilo u normalu sa tvojim muzem, pokusaj to da ne upropastis sa ovim bivsim. Ne volis ti njega, nego je sladje ono sto nije tvoje. CUVAJ BRAK, znam sta govorim!!!! :-* :-* :-*

Micka&Nidza

Ja nisam ni rekla da ga volim.
    Zelim ga,tj. zelela sam ga.
    Danas sam ga opet videla,nismo se javili jedno drugom,sto je do pre deset dana bilo obavezno.
    Mislim da je sad sve gotovo,osim sto meni i dalje kolena zaklecaju kad ga vidim.
    I nije mi nimalo svejedno sto smo danas bez reci prosli jedan pored drugog.
    Ali necu zbog svojih klecavih kolene rizikovati nista!!!!
    On ostaje u proslosti,volela sam ga ludo pre 4 godine i zelela,ali to je to.

ma-ta
    Član
    ma-ta

Nikolajub, svi mi imamo nekog zbog koga nam uvek zaklecaju kolena, ali smo sve isto tako izbrale sa kim cemo deliti i dobro i lose. Drago mi je sto si na prvom mestu rascistila sama sa sobom. Sada samo treba malo vremena da se stvari slegnu i jednog dana kada budes mogla malo vise da se distanciras od svega, gledaces na sve drugim ocima i bice ti mnogo jasnije i mnogo draze sto se sve bas ovako zavrsilo………

Angel
    Član
    Angel

ma-ta – 5/11/2008 20:34 Nikolajub, svi mi imamo nekog zbog koga nam uvek zaklecaju kolena, ali smo sve isto tako izbrale sa kim cemo deliti i dobro i lose. Drago mi je sto si na prvom mestu rascistila sama sa sobom. Sada samo treba malo vremena da se stvari slegnu i jednog dana kada budes mogla malo vise da se distanciras od svega, gledaces na sve drugim ocima i bice ti mnogo jasnije i mnogo draze sto se sve bas ovako zavrsilo………

AMIN :klanjam: :klanjam: :klanjam: :-*

Micka&Nidza

Videla sam ga pre nekih sat vremena,bio je sa tastom i surakom,sedeo je ispred prodavnice u koju ja cesto idem kad sam kod mame,i uhvatila sam njegov pogled.
    Ne mogu da prestanem da mislim na njega.

pejana
    Član
    pejana

Nikolajub, nema tebi pomoci! Ja vidim da ces ti to uraditi…. Ok, tvoj zivot, tvoja stvar… :neznam:

Micka&Nidza

Ne verujem da ce se to desiti.
    Ali da ga zelim, zelim ga.
    I volim da ga vidim.

Micka&Nidza

Juce mi je otvorio oci,hvala mu.
    Ne,nista se nije desilo izmedju nas,sam samo skontala da mi ne treba,da ga ne zelim.
    I ne znam zasto sam ga uopste i volela pre cetiri godine.djubre ostaje djubre.

Angel
    Član
    Angel

Ova tema se polako pretvori u dnevnik a to je off topic. Pitanje je generalno da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem a ne dal biste usli u vezu sa njim danas, sutra, prekosutra…:zevam:

Bojana Dj
    Član
    Bojana Dj

ovo postaje uzas

Micka&Nidza

Ne znam zasto mislite da ovo postaje uzas,ili dnevnik,ja sam samo rekla da sam shvatila da mi on treba ni danas,ni sutra ni nikad.

jovanchica

NE,ne bih usla u vezu sa zauzetim muskarcem nikada,sreca se ne gradi na tudjoj nesreci,i uvek u zivotu volim da sam PRVA,nikad druga,treca,peta!!!

Angel – 11/11/2008 14:07 Ova tema se polako pretvori u dnevnik a to je off topic. Pitanje je generalno da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem a ne dal biste usli u vezu sa njim danas, sutra, prekosutra…:zevam:

POTPISUJEM!!!!

Gledanje 256 članaka - 256 do 270 (od 297 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.