Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ljubav, Intimnost, Romantika Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

Ova tema sadrži 296 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tds 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 297 ukupno)

Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

• kalet
    Član
    kalet

Ma, ja mislim da ona nema pojma nista ne zna, jer verujem da se ne bi tako ponasala da zna. to je nepostovanje zene, prvenstveno majke njegovog deteta.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

uzas nemam reci 😯

Irssa
    Član
    Irssa

Kolega mm je ostavio zenu i cerku i bolesnog sina, u stvari pobegao je od kuce a inace je iz Mladenovca, Ivana, mozda ga i poznajes, iznajmio je stan u Bg za njega, svalerku i njeno dete. Sada cuva tudje, svojoj deci se ne javlja, promenio je broj telefona, ne javlja se ni roditeljima i niko nezna gde je……………Usunjao se u kucu dok su svi spavali i ukrao deci komp.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

mozda ga i poznajem kazi mi kako se zove ako neces na javi napisi mi na pp

Standzi
    Član
    Standzi

Irssa – 9/9/2006 5:06 PM.Usunjao se u kucu dok su svi spavali i ukrao deci komp.

ovo je vise nego strasno,bas bas tuzno!streljala bi ga!

kalet
    Član
    kalet

Katarina, mi svi mislimo da se oseti, naravno i ja. Mogu samo da ti kazem da moj ocuh, izvinjavam se na ovom zvanju moj najveci roditelj, ima kolegu koji ima zenu i dvoje dece. Svrlja okolo, gleda, dobacuje itd. Kada su otisli kod njega on nije mogao da veruje kako je krotak pred zenom, kako joj pokazuje paznju, ma da ne verujes. eto, kakvi su pojedini muskarci. Sta reci?

Standzi
    Član
    Standzi

joj kalet nemoj da me plasis!!! :doomed:

kalet
    Član
    kalet

Strandzi, mislim da je to nesto od cega niko ne moze da se sacuva i niko ne moze da nastrada, sto bi rekla jedna moja drugarica sve ti je kocka.

kalet
    Član
    kalet

Nije me registrovao…

crnkica
    Član
    crnkica

Uh…nemam tog iskustva ali moja drugarica itekako ima, izlazi s covekom koji ima zenu i dete ali da stvar bude gora, izlazila je s njim kad je samo ziveo s njom, period kad su se uzimali,kad je ostala trudna i kad se dete rodilo… da stvar bude gora, hvalila mi se kako je isla kod njega dok mu je zena bila u bolnici nakon porodjaja i tamo su, kad su ostali gosti otisli kuci "proslavljali" u njihovom bracnom krevetu!! Kad sam je pitala da li je samoj sebi bila prljava zbog toga jer pre samo par dana je trudna zena lezala u tom krevetu, rekla je da se to nje ne tice, u fazonu, da nisam ja,bila bi neka druga   a to nije moj problem vec njen…???Cesto ih vidja dok setaju,prodje i javi mu se sa cao cao i to je to…
    Sta dalje pricati…

Standzi
    Član
    Standzi

nemam reci!!! 🙄

Irssa
    Član
    Irssa

Grozno,
    Poznajem jednog decka koji je isto tako proslavljao rodjenje sina sa nekom tamo tetom dok mu je zena lezala u bolnici….
    ima li sta odvratnije, pa kada bih saznala da je mm uradio tako nesto, neznam sta bih mu uradila…….

kalet
    Član
    kalet

Uzas!!!!

Sneki
    Član
    Sneki

Izem ti drugaricu :batinepoguzi: :kadtedovatim:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

takve osobe nemaju obraza i osecanja katastrofa . 😡

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 297 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.