Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ljubav, Intimnost, Romantika Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

Ova tema sadrži 296 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tds 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 286 članaka - 286 do 297 (od 297 ukupno)

Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

• Lavita
    Član
    Lavita

MIKAMACO odustala bi jer to kod mene nebi bila opcija
    pa i da nema dece i da kaze da on nju ne voli
    ipak da na tudjoj nesreci gradim srecu nebi nikada

Lavita
    Član
    Lavita

MIKAMACO odustala bi jer to kod mene nebi bila opcija
    pa i da nema dece i da kaze da on nju ne voli
    ipak da na tudjoj nesreci gradim srecu nebi nikada

Diana01
    Član
    Diana01

Hmm, ne, nekako mi cela ta situacija izgleda previse komplikovano, mnogo ljudi iz toga izadje povredjeno…Ali tako je to u zivotu, zato ja nikada ne kazem nikad. Niko ne zna sta nas ocekuje sutra. Svesno svakako ne bi, a nesvesno, e to je vec druga prica!

Bubilina
    Član
    Bubilina

Ne bih, nikad.

maza82
    Član
    maza82

Prvo moram da prokomentarišem Micku- Dušo izvini ali mislim da si se rano udala i da nisi sigurna da si baš to želela, pa zato i imaš tih problema!
    Ja sam se udala rano takođe ali nisam nikada bila u fazonu „oženjen je pa šta!!!“
    Neko je napisao da nikad nebi uradila ono što nebi volela da neko drugi uradi njoj i ja se u potpunosti slažem sa tim!
    Mada nikada ne treba zaboraviti da niko nezna šta nosi dan, a šta nosi noć. Imam gomilu drugara koji su pljuvali po narkomanima pa su i sami to postali, gomilu drugarica koje su se ježile od veze sa oženjenima a danas su neke i decu im rodile! Znam i mnogo njih koji su se kleli nikad ovo a postalaji su upravo to!!!
    Tako da ja mogu samo reći nije mi to padalo na pamet a ako se nešto nedaj Bože promeni možda ću i pričati o tome!!!

T3
    Član
    T3

NE :anene: ..ni sa onim u tom smislu zauzetim da ima devojku,a kamoli zenu i decu 😯 ..

Natasa
    Član
    Natasa

Ako je u pitanju devojka borila bih se za njega, a ako je u braku nema sanse.

MarijaHelena

NE…

sladjanam
    Član
    sladjanam

Sex da, veza ne. Been there, done with that.

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Nikada, nikada, nikada. U pravu su sve koje kazu nikad ne reci nikad, ne znas sta zivot nosi, ali brak mojih roditelja je rasturila druga zena i nikakvu srecu iz toga za sebe nije dobila. Da me ne razumete pogresno, ne kazem da moj otac nije kriv, kriv je! Ali, gospodja se svojski potrudila da se ne zavrsi samo na prevari nego da se sve sazna jer je htela po svaku cenu da se uda za mog oca, to je kasnije i sama pricala… Dok je moja majka bila trudna, moja otac je imao aferu, a ta zena je sredila preko svoje sestre i mamine koleginice da mama sazna za to. Zena u osmom mesecu!!!! I sta da radi? Kasnije su se moj otac i ta zena vencali, ali i razveli – nema tu srece, stvarno… I zato mislim da nikada ne bih to uradila

мирка

Волим кад неко мало „подигне“ старе теме……:bravo:
    Мени би та веза са ожењеним била велико цимање, а то ми никад није било потребно. На страну што не бих могла да поднесем статус „љубавнице“. Ово причам за онај период кад сам била девојка.
    А, сад ? Е, о томе ни не размишљам! Имам леп и складан брак, волим свог мужа. Немам ниједан разлог да тражим било шта са стране…..Тако да, кад саберемо све, испада – НЕ, НИКАДА!

tds
    Član
    tds

ne nikada ono sto ne zelim sebi ne zelim ni drugima i ja sam prevarena zena ali to je bilo na pocetku braka oprostila sam svom muzu i nastavili dalje evo vec smo 12 g u braku super nam je i imamo troje divne dece uzasno je biti prevaren i zato kazem ne bih nikada mm obozavam

Gledanje 286 članaka - 286 do 297 (od 297 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.