Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ljubav, Intimnost, Romantika Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

Ova tema sadrži 296 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tds 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 297 ukupno)

Da li biste usli u vezu sa zauzetim muskarcem?

• Kmekic
    Član
    Kmekic

:batinepoguzi:grozno!!!!!!!!!!pa jel razmislja ona kako bi njoj bilo da je na mestu te zene i da sazna takvo nesto..fuj!!!!!!a i taj covek je ocigledno:twisted:

Irssa
    Član
    Irssa

Ma neki ljudi su skroz cudni, ne razmisljaju ni o cemu, samo im je vazno to da njima bude lepo a na kraju ispastaju deca

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

majke mi meni zao dece oni jadni u svemu ispastaju za svaku glupost roditelja 😯

katarina
    Član
    katarina

ja bi ga obesila za onu stvar da ga boli kao sto bi mene bolelo kad bi saznala…. 👿

kalet
    Član
    kalet

:ruganje: :ruganje: :ruganje:

Maki
    Član
    Maki

Bravo Katarina i ja bih to isto uradila. To je užasno, moj otac je imao jednu takvu, imala je 28godina i dete jeste bila razvedena ali to joj nije davalo za pravo da to radi bilo mi je žao moje majke ne znam dal je znala ali pretpostavljam da jeste. Moje sestre i ja smo je sredile zvale smo je svaki dan sve i svašta smo joj smeštale ludela je a nije znala da smo mi, dok se nije pokupila i otišla. Moj otac je kasnije saznao šta smo radile ali nije smeo ni reč da nam kaže.

katarina
    Član
    katarina

pa ni to ne opravdavam tvoj otac je odrastao i to je njegov zivot ne bi trebale na taj nacin zar ne bi bilo lakse da ste sa njim porazgovarale ipak ona je bila slobodna :hmm: a to sto je tvoj otac uradio ja nebi nju maltretirala nego njega :galamdzija:

crnkica
    Član
    crnkica

Ne znam,ali meni to nije normalno… dobro,lose sam se izrazila,nije mi neka drugarica ali smo dovoljno otvorene da bi mi rekla za takvu sramotu.mada pocinjem da sumnjam da je to za nju sramota cim to radi a jos i prica okolo… sve mi to nije normalno…

kalet
    Član
    kalet

Ljudi, to su teske stvari. Moje mame drugarica zna da kaze da su pojedine zene zlo od koga ne mozes da se oslobodis nikako i jeste tako, ovde mislim na zaljubljenu zenu. A, muskarci…ma i oni su cudna vrsta, vole kada im se zena udvara…

Daca
    Član
    Daca

katarina – 13/9/2006 10:20 PM

ja bi ga obesila za onu stvar da ga boli kao sto bi mene bolelo kad bi saznala…. 👿

Najblaze receno!!! 😆 :bravo:

zoe
    Član
    zoe

Ne mozete sve da stavite u isti kalup.Niti bilo ko od nas ima prava da se mesa u neciji zivot.Svako je odgovoran za sebe.Da li ja sada sebe treba da smatram manje vrednom zato sto mm i ja imamo drugi brak i sto imamo decu iz istih?!To nije nimalo lako.Nijedno od nas dvoje nije zelelo nikoga da povredi,decu ponajmanje.Mi nismo imali vezu.Da budem preciznija-nakon deset godina smo se sreli i shvatili da nemamo kuda.Ljubav je bila jedino osecanje koje je postojalo.Cista ljubav!Godinu dana se nismo vidjali,ali smo oboje rascistili sa brakovima koje smo imali.I on i ja smo bili zli ljudi,sebicnjaci…Da li bi bilo pametnije da smo varali sve oko sebe,a nas najvise?!
    Sada prevaru ne bih oprostila,ali mislim da tamo gde je prava ljubav o takvim stvarima se i ne razmislja.

crnokosa
    Član
    crnokosa

Lijepo receno Zoe

MissGak
    Član
    MissGak

zoe – 6/11/2006 5:40 AM
    mislim da tamo gde je prava ljubav o takvim stvarima se i ne razmislja.

POTPISUJEM!!

sakicar
    Član
    sakicar

Prevara, preljuba, kako mi je sve to ljigavo.
    Bljak!!!!
    Slusajte sledecu pricu: sestra moje drugarice sa kojom radi je braku sa muzem i ima dvoje dece. Harmonija, srecna porodica i tako to. Vremenom muz pocinje da izbegava sex, pravi se da spava kada ona izadje iz kupatila istusirana, neraspolozan je i vremenom to u njoj izazove revolt, te ona na poslu upozna kolegu, ali samo kolegu koji je s vremena vozi kuci i rodi se tu kao neka simpatija, kako ona kaze proradili leptirici u stomaku. U kuci i dalje sve OK. zena zivnula, sredjuje se za posao, dolazi kuci raspolozna, vesela, ali jednog dana posle voznje kuci proradi strast izmedju njih i oni se poljube u autu. Ona izbezumljena, griza savest radi, ali se seansa nastavlja ( inace i on je ozenjen, ima decu ), njima je lepo i zive za trenutak kada ce se ponovo videti. Sada ide panika, ima kod kolege sto nema kod muza, i ima divnog muza i decu, ali nema ono sto ima kod kolege. Sta raditi? Sex naravno pao, glava boli, a oni gore od ljubavi.
    Da li ce zbog jedne avanture okoncati svoj i tudj brak ne znam, ali blagovremeno cu vas obavestiti.
    Sta vi mislite o tome i sta biste uradili da ste na njenom mestu?!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

pa trebala je da ozivi strasti kod muza prvo,ja se slazem da posle nekoliko godina braka nije isto stanje izmedju partnera kao na pocetku,tu su deca,posao,obaveze u kuci i van kuce i tu se partneri zahladjuju,ali ipak trebali su da prorade na svojoj ljubavi,intimnosti,sexsualnom odnosu,da se zapita da li je taj muz umoran,kakav mu je dan bio na poslu,da li ga nesto tisti ili da li on ima drugu zenu kad izbegava sex,ako je njen muz nevin u toj situaciji,trebala je da se potrudi ipak snjim ima decu a deca uvek prva ispastaju kad nesto nije u redu sa roditeljima.Ista stvar ako kucu nekrecis redovno,umesto da deluje lepo i cisto ona deluje tmurno i zapusteno,znaci sve sto sacinjava nas zivot mi moramo da ulazemo u njega da bi videli rezultate,ne mogu ja ako je moj muz otisao u 7 sati ujutru na posao i radio imao tezak posao tog dana ili nedelje i organizam mu je umoran zahteva odmor,ja da ga napadam zato sto je meni do :ukrevetu: ,valjda je bolje da legne da se odmori,prece mi je njegpovo zdravlje pa kad umor prodje onda ti je i do ljubavi i sexa,ali njega nikad ne bih prokockala zbog nekog kolege,znam koje mesto zauzimam u srcu mog muza,a koje bi zauzela mesto u srcu kolege,da li bi bila ljubavnica,prolazna avantura,ili neko ko mu treba samo za opustanje i resavanje njegovih problema,pa da mene ostavlja i da se vraca svojoj zeni i deci,a ja da idem sa grizom savesti i da lezim pored coveka kome sam decu rodila,koji mi je pruzio porodicu,normalan zivot,krov nad glavom,nikad ne bih prokockala muza nikad!!! :anene: :anene: :anene:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 297 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.